Перейти до змісту

А вы хотите обратно в универ?!


Fortera

Рекомендовані повідомлення

Запитання трохи не по темі... Хто знає, коли у другокурсників ВДУ починається навчання? Я маю на увазі те, що сьогодні в першокурсників посвята, а завтра вже перше вересня, час на навчання. Минулого року казали, що всі, крім першокурсників(лише в них свято), починають навчатись відразу з першого вересня. Але навіть в деканаті нічого визначеного не сказали на рахунок того, що буде завтра. Може, хтось знає?

Не знаю, але походу пари починаються з понеділка -- так в розкладі там. І то там лише 1-2 пари здається. Але це дивлячись який факультет. У всіх по-різному. У мну математичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа, в універі харашо ;) , і на роботі непогано :( , подобається і там і там, але побачимо як я зумію це сумістити, так як вчусь на 4 курсі в ЛДТУ і одночасно працюю на "ПАККО" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Політехнічному навчання з суботи... з 1го.

щоправда половина студентів не піде в суботу на пари, але все офіційно це так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, ткаий у нас був специфічний універ, факультет... але не хочу я назад. на роботі вільніе себе почуваєш, тут ти нічого нікому не винен, лиш тільки виконувати свою роботу. і всім пофіг, чи ти куриш, яку музику ти слухаєш, ніхто не буде піднімати кіпіш на зразок "ааааааа!!!! блек/дез/метал- то диявольське!!!", ніхто не дивитиметься на тебе косо як на заядлого прогульщика пар.

тим більше на роботі ти отримуєш більше, ніж стипендію;)

правда, університет для мене був своєрідним хайдевей. тобто туди з Луцьа завджи можна було поїхати для зміни обстановки. і це дуже помагало. зараз такої схованки немає. от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, ткаий у нас був специфічний універ, факультет... але не хочу я назад. на роботі вільніе себе почуваєш, тут ти нічого нікому не винен, лиш тільки виконувати свою роботу. і всім пофіг, чи ти куриш, яку музику ти слухаєш, ніхто не буде піднімати кіпіш на зразок "ааааааа!!!! блек/дез/метал- то диявольське!!!", ніхто не дивитиметься на тебе косо як на заядлого прогульщика пар.

тим більше на роботі ти отримуєш більше, ніж стипендію:)

правда, університет для мене був своєрідним хайдевей. тобто туди з Луцьа завджи можна було поїхати для зміни обстановки. і це дуже помагало. зараз такої схованки немає. от.

Хоч я незнаю толком що таке робота, як така, в мене були підзаробітки це роботою тяжко назвати... Хочеться з твоєю думкою погодитись, для мене ця думка близька ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч я незнаю толком що таке робота, як така, в мене були підзаробітки це роботою тяжко назвати... Хочеться з твоєю думкою погодитись, для мене ця думка близька :D

учіццо-учіццо і ішшо раз учіццо)

але старайся чимраніше піти на роботу - дуууже багато чого дає. універ-то лиш теорія. і навіть найкраща теорія не підготує нас до життя так, як практика :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч я незнаю толком що таке робота, як така, в мене були підзаробітки це роботою тяжко назвати... Хочеться з твоєю думкою погодитись, для мене ця думка близька :D

учіццо-учіццо і ішшо раз учіццо)

але старайся чимраніше піти на роботу - дуууже багато чого дає. універ-то лиш теорія. і навіть найкраща теорія не підготує нас до життя так, як практика :D

Да це всьо правильно і зрозуміло, але проблема ще втому, що мені ця економіка більше потрібна так сказати для зачьота(корішок). Я знаю точно що не буду працювати по цій професії, хібащо...( І вот проблема навіщо така теорія, яка не потрібна для використання на практиці(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це всьо правильно і зрозуміло, але проблема ще втому, що мені ця економіка більше потрібна так сказати для зачьота(корішок). Я знаю точно що не буду працювати по цій професії, хібащо...( І вот проблема навіщо така теорія, яка не потрібна для використання на практиці(

это в студенческие годы кажется, что на практике потом ничего не применишь. поверь мне, всему найдется применение. главное - уметь применить... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це всьо правильно і зрозуміло, але проблема ще втому, що мені ця економіка більше потрібна так сказати для зачьота(корішок). Я знаю точно що не буду працювати по цій професії, хібащо...( І вот проблема навіщо така теорія, яка не потрібна для використання на практиці(

віриш - я теж математики і т.п. як вогню боялась в універі - тому й вчилася на філолога))і планувала працювати подалі від тих страшенних цифр.

а вєлікій луцький єлєктраапаратний заффот дав зрозуміти, що нікуди я від математики не дінуся. і рахувала дівчинка гарнесенько ціни і читала ел. схеми. усяке бувало.

короче, думка помінялась. принаймі в мене.

і тепер , сподіваюсь, з жовтня мене чекатиме 2га альма матер МАУП) іканоміка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це всьо правильно і зрозуміло, але проблема ще втому, що мені ця економіка більше потрібна так сказати для зачьота(корішок). Я знаю точно що не буду працювати по цій професії, хібащо...( І вот проблема навіщо така теорія, яка не потрібна для використання на практиці(

віриш - я теж математики і т.п. як вогню боялась в універі - тому й вчилася на філолога))і планувала працювати подалі від тих страшенних цифр.

а вєлікій луцький єлєктраапаратний заффот дав зрозуміти, що нікуди я від математики не дінуся. і рахувала дівчинка гарнесенько ціни і читала ел. схеми. усяке бувало.

короче, думка помінялась. принаймі в мене.

і тепер , сподіваюсь, з жовтня мене чекатиме 2га альма матер МАУП) іканоміка :D

Даааа договорились :D ))) от і маєш жорстока правда життя(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...