Перейти до змісту

А вы хотите обратно в универ?!


Fortera

Рекомендовані повідомлення

12 лет назад_________ Я не хочу в детский сад...

6 лет назад__________ Я не хочу в школу!!!!

сейчас______________ Пошёл тот универ нафиг!!!!!!!!!№"№"!;;%;%%??:? ;%№;%№

А у вас собратья и сосёстры как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б зараз не проти повернутися в універ. Не те щоб на навчання пробило... Просто хочеться зустіртися з одногрупниками, пригадати як разом весело проводили час. Та й просто зустрітися, поговорити, відпочити разом.

Все-таки не даремно кажуть, що студенські роки - золоті. Це перехід від школи до дорослого життя. Отримуєш більшу самостійність, але не за що ще особливо не дбаєш. Маєш купу вільного часу. Виникають цікаві ідеї, але не вистачає можливості для їх реалізації.

Зараз можливостей більше, а от з часом напряг. Коли йдеш на роботу, вільного часу стає все менше й менше. Грузнеш в повсякденних турботах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в силу того, що я вже задоросла для універу, навіть аспірантуру вже закінчила давно, то розкажу про себе: ні в садочок, ні в школу, ні в ліцей, ні в універ, ні в аспірантуру, ні навіть на роботу (зараз в декреті) не хочу :D! Мені дома добре! Особливо, якщо дома виходить заробляти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я бы что в универ что в школу - с удовольствием!

это ж ни фига делать не надо

один минус - за это не плотють :)

а сессия - это ваще лафа, приходишь, с преподами знакомишься :(

сидишь, разговариваешь с ними...

я бы ща (даже как и во время учебы), философию не сдал бы. а остальное - только в путь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один минус - за это не плотють :)

Ееее а как же степочка? Единственный показатель что мы в универ ходим не зря :) Отчегото в универ совсем не тянет-врядди он понял свои ошибки и изменился с дня нашей последней встречи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один минус - за это не плотють :)

Ееее а как же степочка? Единственный показатель что мы в универ ходим не зря :) Отчегото в универ совсем не тянет-врядди он понял свои ошибки и изменился с дня нашей последней встречи...

стипендия - это на сигареты. а еще и кушать хотса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один минус - за это не плотють :)

Ееее а как же степочка? Единственный показатель что мы в универ ходим не зря :) Отчегото в универ совсем не тянет-врядди он понял свои ошибки и изменился с дня нашей последней встречи...

стипендия - это на сигареты. а еще и кушать хотса :)

Вот блин не курю куда же мне её девать :) А чего если ты чернобылець и у тебя стипендия 400 грн то можна не умирать а щё помучаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стипендия - это на сигареты. а еще и кушать хотса :)

Вот блин не курю куда же мне её девать :) А чего если ты чернобылець и у тебя стипендия 400 грн то можна не умирать а щё помучаться

400? ой... ну, разорилось государство... не, это просто издевательство над молодежью. это на "чернобыльскую" будешь ходить "прозрачный" от голода. а что тогда говорить обычным? да и стипендию платят 10%. остальные - платники.

хотя когда я учился времена тоже нелегкие были...

но все равно, если б ща да в универ (с сохранением ЗП :)) - да я б там просто выспался бы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нє, я ні в універ, ні в школу не хочу, а з одногрупниками і так можна зустрітись, і пригадати як то кажуть "былые времена" :) за келихом :)

Хоча прикольно було в універі, як казав Shura тож ніфіга дєлать не надо ! :)

З.І. я як поступив в 1998 то стипендія у нас була перший семестр аж цілих 9 грн. ! :)

P.P.S. Ну хіба що із збереженням ЗП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я поступав в ті часи, коли стипендія була 9 грн. Зараз вже й не віриться що таке було. Коли закінчували навчання, то вже було десь 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поступав в 2003, то тоді стипендія спочатку була 48 грн., десь так. Це вже потім підняли.

А взагалі, я б зараз з радістю пішов в унівєр. Навчання то фігня, зато як прикольно і весело (особливо в моїй групі, одні дівчата, цілий вересень по традиції щось святкуєм в Кораблику). Зараз все рівно робити нєфіг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу в универ! Мне там скучно не интересно и тупо! Очень много грузят не в смысле науки а так душевно! Орут кричат грозят всеми карами небесными! Идиоты! Хочу спокойствия и тишины!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Спокойствие и тишина это хорошо

К сожелению не совместимо с универ. Бготня иам суета!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От отримав червоний диплом і ніби вже все позаду, але деколи думаю шо й походив би ще. ^_^ Можливо не так настальгія за тим універом як за тими студентськими часами коли все пилося, кругом гулялося, КВНи, революція ...

Ех... є що згадати, нема чого дітям розповісти. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да який там унівєр ну його, схочу когось побачити і так побачу :P Взагалі неохота туда йти!!!!

Мені цікаво почути думку тих хто вже вивчився і працює... Скажіть які переваги праці над навчанням бо мені останім часом більше хочеться на роботу і свої рублі... але всі як один мені доказують шо це ше більша халепа чим навчання???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я как студент который немного поработал могу тебе сказать так) работа это реально рабство)) лучше учись)) и небольшой подзаработак на стороне не отменял)

ЗЫ хочу в универ.. отдых это конечно хорошо но слишком много отдыха это плохо.. наченаеш хернёй страдать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да який там унівєр ну його, схочу когось побачити і так побачу :) Взагалі неохота туда йти!!!!

Мені цікаво почути думку тих хто вже вивчився і працює... Скажіть які переваги праці над навчанням бо мені останім часом більше хочеться на роботу і свої рублі... але всі як один мені доказують шо це ше більша халепа чим навчання???

Универ - иногда напрягал преподами, хотя всегда реально хотелось общения с одногруппниками... А вообще - работа мне больше нравится :) По крайней мере меня никто не напрягает ;) Непосредственного начальника у меня нету, главное, чтобы заказы выполнял качественно и вовремя - ну и денежка капает - мне нравится... НИКОМУ, никакому сраному боссу жопу не лизал и не собираюсь.

Сессии вспоминаю без особого восторга, мягко говоря. Шум, гам, суета, как тут кто-то выразился - тоже не люблю. Характер у меня такой. Мне дайте возможность спокойно работать и не мешайте при этом :) Я вообще по натуре скептик, педант и трудоголик )))

Так что мое мнение - универ или работа - однозначно РАБОТА.

Кстати, работать я начал на 4 курсе и очень жалею, что не начал раньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chill ;)

багато що вирішує чи вчитесь на того ким вам дійсно хочеться і цікаво бути, і чи ви працюєте на відповідній роботі (по вибраній професії). Да й взагалі мені здається що є багато факторів які можуть впливати на те щоб чи добре вчитись чи добре працювати... Я маю вже диплом "діловода" зарас ще на економіста пішов(добровільно примусово), і немає що порівнювати як навчався на діловода і як тепер, кароче де цікаво і мені хтілось шось вчити то всьо було ;) gooooooood Хороша порада для батьків, прислухайтеся до думки своїх "чад" краще якось направити їх по тій професії яка їм дійсно подобається чим тратити гроші, час і нерви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитання трохи не по темі... Хто знає, коли у другокурсників ВДУ починається навчання? Я маю на увазі те, що сьогодні в першокурсників посвята, а завтра вже перше вересня, час на навчання. Минулого року казали, що всі, крім першокурсників(лише в них свято), починають навчатись відразу з першого вересня. Але навіть в деканаті нічого визначеного не сказали на рахунок того, що буде завтра. Може, хтось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...