Перейти до змісту

Продам картоплю у сітках


Рибка

Рекомендовані повідомлення

продамо і можемо доставити

Насіннева є?

Зателефонуйте! Тел. О5О-59З-Ч5-22, або О67-95І - ЧО -97

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 1 мішок (сітка) з доставкою до 5 школи скільки буде вартувати?

Будь-ласка, зателефонуйте! Тел. О5О-59З-Ч5-22, або О67-95І - ЧО -97

Прошу звернути увагу. На продаж лишилася картопля сорту Санте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собівартість картоплі на сьогоднішній день 1.20 так чому ви ціну скідаєте до 60 копійок?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собівартість картоплі на сьогоднішній день 1.20 так чому ви ціну скідаєте до 60 копійок?????

Ми продаємо по 1 грн/кг.Хоч частину витрат хочемо повернути. Виходити на базар і продавати дорожче немаємо можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так навіщо тоді садити витратити 1200 грн + праця + час для того щоб в кінці крім геморою де збути картошку отримати 600 грн скажіть де логіка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так навіщо тоді садити витратити 1200 грн + праця + час для того щоб в кінці крім геморою де збути картошку отримати 600 грн скажіть де логіка???

а що Ви пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пропуную тримати вищу ціну я сьогодні завіз 2 мішки на старий базар і продав по 2 гривні стояв десь 3-4 години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пропуную тримати вищу ціну я сьогодні завіз 2 мішки на старий базар і продав по 2 гривні стояв десь 3-4 години

Пробачайте, немає часу цим займатися.

Продовжуватимемо продавати так, як і продавали - по 1 грн. Замовляйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за картоплю) картопля хороша і смачна !!! і з доставкою. Беріть тут !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собівартість картоплі на сьогоднішній день 1.20 так чому ви ціну скідаєте до 60 копійок?????

офф-топ, але чому собівартість картоплі 1.20? відповідь можна в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за картоплю) картопля хороша і смачна !!! і з доставкою. Беріть тут !!!

Дякую за відгук! На здоров"я!

Прошу замовляти за тел. О5О-593-Ч5-22, О67-95І-ЧО-97.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий у вас "сервіс" ... в понеділок позвонив, хотів замовити 40 кг. з доставкою ... пояснили що можна тільки привезти в середу... ок, мене влаштовує, пообіцяли додатково перезвонити в вечері, в понеділок (адресу, звісно, ніхто не питав)... телефоную в вівторок, щоб перепитати чи все в силі і сказати що можу зустріти тільки зранку ... да, добре .. привезем обов'язково ... в вечері зателефонуємо (вівторок) і зранку до 9 завезем ... хм .. сьогодні маємо четвер ... відповідно ні звінка ні картоплі ... всі ми люди і нюанси бувають в кожного, але ... якщо не можна, або не хочете, або не виходить - можна просто сказати і буду шукати в іншому місці ... а так - просто ігнор ... звонити і домовлятись знову - бажання немає зовсім .. дякую ще раз за "сервіс" ....

Вибачте, наразі через стан здоров"я питання не актуальне.

Стосовно цього випадку - ваш телефон перекрився іншими дзвінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...