Перейти до змісту

відмова в паспорті


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Коротше, збиралася я в Англію на пластовий табір, подала в центральний осередок документи і... через одну людину, яка на то всьо забила, вліпили мені в паспорт відмову. От так. Чим це мені загрожує і як щось можна змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, збиралася я в Англію на пластовий табір, подала в центральний осередок документи і... через одну людину, яка на то всьо забила, вліпили мені в паспорт відмову. От так. Чим це мені загрожує і як щось можна змінити?

шо прям таки в паспорт?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе плохо дело... Вот уж засранцы в посольствах совсем обарзели... Украинцев за людей не считают... Я серьезно... :D

Можешь попробовать сменить паспорт. Я, конечно, не эксперт по паспортно-визовым вопросам, но кажется мне, что этим летом в Великобританию ты уже вряд ли поедешь... :) Хотелось бы, чтобы я ошибался, честно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бритиша отличаются тем, что могут даже при наличии визы завернуть уже на их таможне. и послать домой. причем их не валит, что у тебя проплачено проживание и обратный билет на самолет через неделю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бритиша отличаются тем, что могут даже при наличии визы завернуть уже на их таможне. и послать домой. причем их не валит, что у тебя проплачено проживание и обратный билет на самолет через неделю

Козли, нє? Ну нафіга так псувати паспорт!?

В принципе плохо дело... Вот уж засранцы в посольствах совсем обарзели... Украинцев за людей не считают... Я серьезно... :D

Можешь попробовать сменить паспорт. Я, конечно, не эксперт по паспортно-визовым вопросам, но кажется мне, что этим летом в Великобританию ты уже вряд ли поедешь... ;) Хотелось бы, чтобы я ошибался, честно.

Та ти правий, позвонили послу, хочуть ще раз спробувати подати документи. Але щоб так, без жодного пояснення, але ж їм можна, вони ж входять в вісім найбагатших країн. Якщо Блер може на Юща плювати, то чого якийсь аташе не може наплювати на обивателя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй поміняти паспорт.З новим паспортом відкриєш візу в любу іншу країну,крім Британії.Наскільки я знаю,в них окрема база даних і країни Шенгену зможуть тебе пустити.

Як тебе ще втішити?Ну хіба що як в старому анегдоті- "А могли й у вухо дати". :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...