Перейти до змісту

продам белорусские сигареты


Alexus122

Рекомендовані повідомлення

268228_fest7.jpg

Сабж, никотин - 0.6 мг/сиг, смола - 7 мг/сиг, цена - 4 грн пачка!

PS - сам курил все время мальборо голд ориджинал, сейчас эти - скажу что очень не плохие, легко перешел, кардинальной разницы не чуствую, имхо! связь - ЛС, в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, контрабас із Білорусі вже і тут засвітився. А то тільки і пишуть, що бравими волинськими прикордонниками затримано підводи/фури/човни з цигарками. Як бачимо, недопрацьовують вони трохи у даному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дегустація буде ? Цікаво,що за якість білоруська :0151:

конкретно фест, (iмхо) барахло, VIP чи NB(здается) значно кращi, але й трохи дорожчi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Приклєюсь" до тємкі про контрафакті чи як там товари від "Бацька" можу рішити масло дешево згущ.молоко і т.д. і т.п.Доставка по замовленнях по п"ятницях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масло, сгущенку, сметану и колбасу я и сам привожу, поэтому и это предложение актуальное, а для подобных сообщений - создавайте свою тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масло, сгущенку, сметану и колбасу я и сам привожу, поэтому и это предложение актуальное, а для подобных сообщений - создавайте свою тему

На рахунок масла, чи привозете ви, правда не памятаю як називається, в зеленій обгортці вага 180 г. ? Колись кум привіз, дуже сподобалось. Знайшов МАСЛО СЛАДКО-СЛИВОЧНОЕ "БАБУШКИНО МАСЛО" НЕСОЛЕНОЕ, ВЫСШИЙ СОРТ, 81%

Напишіть в ПП асортимент і ціни, замовив би ще ковбасу лікарську, якщо возите.

post-9927-0-90547200-1348511056_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор теми явно вирішив підзаробити 1грн на пачці непогано мати (а то і ще більше)! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...