Перейти до змісту

Офіційне розблокування УСІХ iPhone від AT&T - 130грн.


strong007

Рекомендовані повідомлення

Офіційне розблокування Apple iPhone At&t за 1-24 години! (на вихідних довше)

- Якщо ви випадково оновили прошивку телефону і він перестав ловити мережу,

- Якщо ви користуєтеся Gevey Turbo sim або аналогом і вас дістали вічні проблеми з пошуком мережі,

- Якщо ви збираєтеся продати свій телефон і хочете зробити це значно дорожче,

- Якщо ви купили, отримали в подарунок і т.п. телефон із США і він не може працювати з нашими операторами -

Я допоможу вам його розблокувати раз і назавжди!

Розблокування (анлок, unlock) відбувається протягом доби! (У вихідні можливі затримки).

Розблокуванню підлягають будь які Apple iPhone 4, 4S, 3GS, 3G, 2G. З будь якою прошивкою iOS, з будь якою прошивкою модему, кредитні, контрактні, телефони з поганою історією контракту. Єдина вимога - телефон повинен бути заблокований ТІЛЬКИ під американського оператора AT&T. Перевірити звідки ваш айфон можна, наприклад тут http://iphonefrom.com/

Розблокування відбувається дуже просто! Ви оплачуєте. Відправляєте мені IMEI вашого телефону. Протягом доби телефон буде назавжди офіційно розблокований і ви зможете вставляти в нього будь-які сім-карти! При підключенні до iTunes ви побачите табличку: "Вітаємо! Ваш інтернет-телефон розблоковано!"

У разі негативного результату (відмови в анлоку) гроші будуть повернуті з вирахуванням 15грн. за комісію всіх операцій та платежів. Але на практиці 99,5% телефонів піддаються анлоку.

Увага! Що б дізнатись IMEI наберіть * # 06 # або подивіться в налаштуваннях телефону.

IMEI на коробці телефону або на лотку для сім-карти може відрізнятися від того що в телефоні!

Як це все відбувається?

Після того як я отримую від Вас оплату, я відразу ж запускаю процес розблокування. Після розблокування (1-24 години) я повідомляю вам, що тел. розблоковано. Ви повинні вставити в телефон українську сім-карту, підключити телефон до комп'ютера і запустити iTunes. Якщо нічого не відбулося (мережа не з'явилася), то потрібно просто натиснути в iTunes кнопку "Відновити". При цьому оновитися прошивка телефону і телефон буде розблоковано.

Таку табличку в iTunes ви побачите після підключення телефону до комп'ютера!

bx9fu7lu_500.jpgi.gif

Ціна 130грн.

Всі запитання за телефоном (098)888-555-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не варто таких грошей. Я розблоковую десь за 50грн(хіба важко написати листа і подзвонити їхньому оператору )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не кІсло так, якщо нічого не вийде платити комісію 15грн? Це якщо на те пішло, Ви повинні її платити клієнту який витрачав час на співпрацю з Вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не кІсло так, якщо нічого не вийде платити комісію 15грн? Це якщо на те пішло, Ви повинні її платити клієнту який витрачав час на співпрацю з Вами.

Ок, я поверну повну суму зі свого карману, якщо піде щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не варто таких грошей. Я розблоковую десь за 50грн(хіба важко написати листа і подзвонити їхньому оператору )

а не кІсло так, якщо нічого не вийде платити комісію 15грн? Це якщо на те пішло, Ви повинні її платити клієнту який витрачав час на співпрацю з Вами.

І взагалі, для чого флудити?

Є претензії або запитання - телефонуйте!

В темі гарно написано - Всі запитання за телефоном!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, для чого флудити?

Є претензії або запитання - телефонуйте!

В темі гарно написано - Всі запитання за телефоном!!!

Топік мав би бути створений так, щоб не задавати додаткових питань. І я б не назвав це флудом, вам ціну аргументують! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, для чого флудити?

Є претензії або запитання - телефонуйте!

В темі гарно написано - Всі запитання за телефоном!!!

Топік мав би бути створений так, щоб не задавати додаткових питань. І я б не назвав це флудом, вам ціну аргументують! ;)

Згідний, але не завжди все прорахуєш... А на даній барахолці як я помітив редагувати теми не можна, що є дуже не зручно наприклад в порівнянні з Рівненською барахолкою...

які гарантії що телефон не окірпічеться, + джейл брейк стоїть

Який у вас телефон? Після офіційного анлоку він вже ніколи "не окірпічеться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна зустрітись?Є кілька штук АТ,Т

Привіт!

Я живу в с.Новостав (біля Клеваня, 40км від Луцька), якщо буваєте проїздом, то можете заїхати до мене додому, щоб бути спокійним, і домовимось)

Ну а так взагалі то всі перераховують гроші на картку приватбанку і дають лише IMEI.

Чесність та порядність я гарантую!

А якщо все ж таки не довіряєте, то приїжджайте додому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 11 місяців потому...

В мене телефон заблокований під t-mobile - скільки буде коштувати анлок? На цьому сайті вартість розблокування айфона більше ніж 100 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене телефон заблокований під t-mobile - скільки буде коштувати анлок? На цьому сайті вартість розблокування айфона більше ніж 100 у.о.

atT 100

$180.00

T-mobile

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...