Перейти до змісту

Листи, конверти, документи


Gautama

Рекомендовані повідомлення

Думаю, варто нову тему завести

Почну її з конверта, на який сьогодні натрапив:

http://www.ebay.com/itm/Ukraine-Luzk-1942-10-17-Brief-Weinheim-/170470242850

Konvert_17_10_1942a.jpgKonvert_17_10_1942b.jpg

GX6605_HD_DatabaseV66.05_2.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний пане (пані) GAUTAMA, я не зрозумів, Ви такі гілочки "Листи, конверти, документи" пропонуєте зробити на кожному розділі історічного періоду нашого форуму "істроія Луцька" (ну тобто у розділах Російський, Польський, радінський періоди і т.п.), чи тільки у розділі "Друга світова війна"?

Ви дивились розділ "Поза часом - нагороди, відзнаки та інш" там є чого багато такого ж, і раніш все складали туди.

Ваші думки з цього приводу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зазіхаю на зміни в роботі цієї частини форуму "Історії ...", але думаю поки варто спробувати такі речі (листи, документи і т.д.) писати в своїй історичній гілці, вот почати з цієї частини (Друга СВ).

Ще я не знаю як швидко ви пишете, бо якщо нові "цікавинки"(назвемо це так) додаються рідко, то зручніше в одне місце, а якщо часто і масово, поготьтеся зі мною, зручніше розділити на час.

Артур Гаутама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі, воно логічно, коли на періоди. легше робити навігацію. але там пан Олекс вже багато інформації накидав. розділити тепер це дуже важко. якщо маєте стійке переконання, що довгий час дописуватиме у відповідні розділи кожного періоду, то робіть, Гаутамо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ВКонтакті (в Документах) "Розповідь німецького дизертира з луцького гарнізону"

http://cs5767.userapi.com/u27981362/docs/6ddcf2e69094/Rozpovid_nimetskogo_dezertira_z_Lutskogo_garni.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Здається мені панове, що після визволення міста у 1944 р. воєнне положення у Луцьку ще не завершилося...

post-2846-0-10494500-1365699109_thumb.jp

post-2846-0-63102100-1365699118_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Звичайно що аусвайс ківерецький, але діяв, майбуть, і до Луцька. Цікавий документ!!!

post-2846-0-25526900-1369759898_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...
  • 5 тижнів потому...
  • 5 місяців потому...
  • 3 місяця потому...
  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...