Перейти до змісту

Shimano BL-M445 / BR-M445


Рекомендовані повідомлення

Кто юзал, кто знает как славятся эти тормоза? Знакомый взял Кенондейл, у него стоковые такие, так вот постоянно проблемы с ними, то подтирают, то скрипят...

У меня такие в проекте на Giant, но вот последнее время начинаю сомневаться в их качестве...

Как с обслуживанием? детали к таким проблемно найти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто юзал, кто знает как славятся эти тормоза? Знакомый взял Кенондейл, у него стоковые такие, так вот постоянно проблемы с ними, то подтирают, то скрипят...

У меня такие в проекте на Giant, но вот последнее время начинаю сомневаться в их качестве...

Как с обслуживанием? детали к таким проблемно найти?

підтирають - вистав нормально машинку, і глянь чи не забув пружинку яка розводить колодки))))

скриплять - так в мене ХТ поскрипують часом, це навіть забавно. Підбери колодки-ротор і буде щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто юзал, кто знает как славятся эти тормоза? Знакомый взял Кенондейл, у него стоковые такие, так вот постоянно проблемы с ними, то подтирают, то скрипят...

Ты сам ответил на свой вопрос. Что тебе еще добавить? Бери нормальные тормоза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авід рулить.

Поставиви 2 роки назад, налаштував і забув.

В мене Джусі 7.. перед тим була "пятірка"... теж все супер.. ніяких питань.

Зараз на найнері механіка ВВ7... приємні й потужні гальма з колодками від джусіків, легко налаштовуються і служать без проблем.

ІМХО.. краще хороша механіка.. ніж незрозуміло яка гідра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Відкатав 11 тис. на цих тормозах і вилізла проблемка...

Задня машинка перестала реагувати на натиск тормозної ручки. Тобто ручка нажимається нормально, не просідає, відчувається як колодки "притиснулися до ротора", але ніфіга не тормозить, лише пронизливий піск. Міняв колодки - не помогло. На скільки я розумію, якби протікала, то ручка по ідеї мала б провалюватись. Що може бути? Повітря в системі, чи щось гірше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкатав 11 тис. на цих тормозах і вилізла проблемка...

Задня машинка перестала реагувати на натиск тормозної ручки. Тобто ручка нажимається нормально, не просідає, відчувається як колодки "притиснулися до ротора", але ніфіга не тормозить, лише пронизливий піск. Міняв колодки - не помогло. На скільки я розумію, якби протікала, то ручка по ідеї мала б провалюватись. Що може бути? Повітря в системі, чи щось гірше?

Якщо пам'ять не зраджує то ти і ротор міняв!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після двухмісячних танців з бубнами все-таки нічого не вийшло. Тре міняти заднього каліпера. Да й передній вже потихеньку доживає своє.

Дякуючи Ярику перейшов на SLX =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...