Перейти до змісту

хто працював в modern expo?


MilitarySE

Рекомендовані повідомлення

Раз кажуть,так і є. А якщо серйозно,нічого страшного.Не порушуйте і ніхто до Вас не буде мати діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Раз кажуть,так і є. А якщо серйозно,нічого страшного.Не порушуйте і ніхто до Вас не буде мати діла.

Ну а нормальний той дядько??? просто кажуть якісь екзамени там требе здавати, закурити не можна, Як звати його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а як нормальність людини визначити? Людина робить свою роботу.Тим більше їх там 2-є,по БП. Через кожні дві години є на підприємстві перекур.Купа курілок на території.Кури до посиніння. Влаштуєтеся на роботу,прочитає Вам первинний інструктаж.Потім майстри будуть читати щомісячний,щоквартальний і т.д. Вимагають ходити у спецформі і спецвзутті.От і всі страхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а як нормальність людини визначити?

Просто, то ж видно чи людина конфліктна чи ні!?

чи може оштрафувати томущо йому здалося чи показалося???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може доіпатися,а от чи оштрафує,від Вас залежить.Як парірувати будете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що робити тобі ну дуууууууже не хочеться, а щось чи хтось заствляють ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може доіпатися,а от чи оштрафує,від Вас залежить.Як парірувати будете.

то значить конфліктний все таки, щей думки про себе наверно великої, це той що звати Володимир Іванович?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Може доіпатися,а от чи оштрафує,від Вас залежить.Як парірувати будете.

то значить конфліктний все таки, щей думки про себе наверно великої, це той що звати Володимир Іванович?

Якщо про В.І., то це чудова Людина, знаю особисто.

Не буду оригінальним але повторю, всі ці правила по ТБ "кров'ю писані" і правильно робить, що вимагає їх дотримання. Підростете - зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто вам не напише конкретних цифр.

Ну чому ж не напише?? Всі "робочі" сайти просто рясніють пропозиціями:

Менеджер по продажам торгового оборудования

Modern-Expo Group

Уровень зарплаты от 10 000 до 25 000 грн

Требуемый опыт работы 3–6 лет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менеджер по продажам торгового оборудования

Уровень зарплаты от 10 000 до 25 000 грн

Требуемый опыт работы 3–6 лет

:_07: розсмішила мене з/п, більш реальні цифри це 2-3,5тис грн+відсоток від продажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher

Те саме хотів написати.Дивлячись на ці цифри,зразу відніміть офіційні відрахування.Це 1000 грн мінімум,а то і більше.А якщо менеджер,то скільки користі (клієнтів,грошей) віддасте підприємству,такий і відсоток отримаєте в розрахунковий лист.

ПиСи.На заборі теж написано... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував туди товариш влаштуватися мо і на цю посаду

...ви нам підходите, але зарплата для старту 2000...

типу людина має кинути свої 5-8к щоб піти на 2к (невідомо на скільки часу) і з перспективою 25к (непонятно коли і як)

P.S.: нагадало як колись Інком на роботу брав менеджерів. Офіс ніби укомплектований, але є одна посада яка міняється акурат через пару місяців. Приходиш, рвеш жопу, зливаєш всі зв'язки і.... шукаєш нову роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю цифри заробітків.Відверто-хтось,щось сказав.Озвучувати не буду.25 кілогривень - ???.НІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цій посаді навряд чи доведеться приводити нових клієнтів бо таких не існує (принаймні в Україні), доведеться працювати з тими що вже є.

А 25к реально мати будучи директором чогось-там )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є тикий прикол депутатори придумали і воно кажись працює.

Коли ти маєш зарплату більше 10 тон то оподатковуть чи то 6 ть си то 8 тон ,

В загальному менше половини, середня дипутатора оф це 16_17 тон.

Так що це реально, я писав тут раніше такі зарплати в 7—9 тон у клерків були ще 2009 році , бачив на власні очі , коли в базі совався по мережі.

А зараз апетити полюбому виросли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тикий прикол депутатори придумали і воно кажись працює.

Коли ти маєш зарплату більше 10 тон то оподатковуть чи то 6 ть си то 8 тон ,

В загальному менше половини, середня дипутатора оф це 16_17 тон.

Так що це реально, я писав тут раніше такі зарплати в 7—9 тон у клерків були ще 2009 році , бачив на власні очі , коли в базі совався по мережі.

А зараз апетити полюбому виросли.

Америки ти тут не відкрив. Бухгатери (особливо ті що займаються заробітною платою) та ті хто якимось чином причетні до бухгалтерії та фінансів чудово знають термін максимальний розмір заробітної плати з якої стягуються страхові внески. Якщо не помиляюсь станом на 1 жовтня він становить 19006 гр. Це означає, що ти можеш отримувати будь-яку зарплату, хоч 100 000 хоч 1 000 000 гр.. але податки стягуватимуться лише з суми 19006 гр. Наші можновладці не такі дурні, щоб обкладати податками свої захмарні зарплати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі зараз нікого вже не набирають (набирали покрасчиків, на лазер, на ПіеМ) а зарплата в принципі пристойна (працюю на виготовлені полок - отримую 2700 працюю 3 місяці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тикий прикол депутатори придумали і воно кажись працює.

Коли ти маєш зарплату більше 10 тон то оподатковуть чи то 6 ть си то 8 тон ,

В загальному менше половини, середня дипутатора оф це 16_17 тон.

Так що це реально, я писав тут раніше такі зарплати в 7—9 тон у клерків були ще 2009 році , бачив на власні очі , коли в базі совався по мережі.

А зараз апетити полюбому виросли.

Америки ти тут не відкрив. Бухгатери (особливо ті що займаються заробітною платою) та ті хто якимось чином причетні до бухгалтерії та фінансів чудово знають термін максимальний розмір заробітної плати з якої стягуються страхові внески. Якщо не помиляюсь станом на 1 жовтня він становить 19006 гр. Це означає, що ти можеш отримувати будь-яку зарплату, хоч 100 000 хоч 1 000 000 гр.. але податки стягуватимуться лише з суми 19006 гр. Наші можновладці не такі дурні, щоб обкладати податками свої захмарні зарплати ...

оподатковують всю суму, незалежно від її розміру. (до 10 мінімальних зарплат - 15% податку на доходи фізичних осіб + 3.6% єдиного соціального внеску; більше 10 мінімальних зарплат: із суми до 10 мін. зарплат - 15% податку на доходи фізичних осіб + 17% податку на доходи фізичних осіб із суми, яка перевищує 10 мінімальних зарплат + 3.6% єдиного соціального внеску із всєї суми)

а те, що обмежили максимальну сума фонду оплати праці, на яку нараховують єдиний соціальний внесок та страхові внески, то це платить роботодавець із фонду зарплати, точніше не платить, якщо зарплата перевищує максимальну суму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набирають,ще й як.До Нового Року замовлення горять,тому і набирають робітників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72 У своєму пості я мав на увазі ЄСВ. Про податок на доходи фізичних осіб я й не подумав. Ну, не бухгалтер ... Маю відношення до цього лише "по касательной". Але що стосується ЄСВ здається не помилився ...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72 У своєму пості я мав на увазі ЄСВ. Про податок на доходи фізичних осіб я й не подумав. Ну, не бухгалтер ... Маю відношення до цього лише "по касательной". Але що стосується ЄСВ здається не помилився ...

помилка, і не лише Ваша, в тому, що, на Вашу думку, високі зарплати не обкладаються податками)))

до 10000 грн. місяць - це буде 18.6%, тобто на руки отримаєте 10000-18.6%, більше 10000 грн. - з Вас утримають 20.6%.

тепер стосовно ЄСВ. таке обмеження встановлене тому, що і пенсія в нас обмежена. Від сплаченої суми ЄСВ, залежить пенсія, чим більша сума ЄСВ, тим більша зарплата, і тим іища пенсія, ну і навпаки.

тобто, якби не було обмеження, то отримуючи 100 000 грн. зарплати в місяць, треба булоб платити 37 000 ЄСВ, і відповідно отримувати не менше 37 000 грн. пенсії.

п.с. пенсія у депутатів та чиновників тому висока, що високу зарплату не оподатковують, що для них пенсія становить 80% від зарплати, а для простих людей 1% (чи 2% - точно не памятаю, та й лінь шукати. та й пенсійне питання мене ще не стосується) від зарплати за кожен рік стажу. Пенсії у нас призначаються по різним законам: для простого роботяги -по ЗУ про пенсійне забезпечення, а для чиновників і іже з ними - встановлені окремеми законами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набирають,ще й як.До Нового Року замовлення горять,тому і набирають робітників.

це напевно на "5" фарбувальну набирають. 4 і 2 лінії роботи не дуже +профілактики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...