Перейти до змісту

Греция. Туры за мехами от 1€


Lioness

Рекомендовані повідомлення

Греция. Туры за мехами + отдых на побережье.

Шоп-тур с обязательством: стоимость тура от 1 євро при обязательной покупке на месте шубного изделия от 1200 євро. При невыполнении обязательства - штраф 450 €.

В стоимость шоп-тура входит: виза, авиаперелет, трансферы, медицинская страховка, проживание, питание, экскурсии.

Шоп-тур без обязательства (без покупки шубы) от 413€ + виза 35

Турагенство "Sunny Tour",

Ольга 0953271993

post-251-0-36550300-1347280172_thumb.jpg

post-251-0-68573000-1347280181_thumb.jpg

post-251-0-94330200-1347280186_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обязательная покупка шубы

Ціна шуби?

Не менее 1200€.

Без обязательств 410€ + виза 35€.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво

мені якраз шуба потрібна

але трохи погуглив ,дізналася - багато хто скаржиться , що із запропонованих варіантів нема що вибирати

а ну розкажіть детальніше, скільки фабрик чи магазинів за тур відвідується ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В программе тура посещение выставки-продажи «EDIKA», салонов ведущих меховых фабрик: Fantastik Furs, Image Furs, Avanti, Afrodita Furs, Elegant Furs, Unipel, P.k.z. Papadopoulos, Naomi, Estelle, Rizos Bros, Gliagias Bros, Chrissos, Marco Varni Fashion Center. Всего 5000 м2 территории выставки.

Цены на изделие от 1200€

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що буде якщо шуби не купити?????

лишишся на виробництві борг відробляти ))

ЗІ. пішла друга 5-тисячка флуду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що буде якщо шуби не купити?????

Прийдеться заплатить 450 € штраф туроператору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lioness, тоді навіщо ВИ брешете?

так і напишіть, що Шоппінґ-тур у Грецію - вартує від 1200 Євро. В ціну входить шуба і час витрачений на її покупку.

P.S. Я тут за 1200 євро зможу купити не грішу, якщо не суперовішу. А за 1200 Євро відпочити в Греції можна для 2-х тижнів зо 2 Ол Інклузів у мінімум 4* готелі!

Чув десь.., що ці шоп-тури виключно для "нових русскіх", які готові платити купу грошей за усіляке лайно. Типу кожа из жопы , нерожденного дракона слона, омытая слезами девственниц на Восточном сколне горы Фудзияма.

Lioness, а ще, я чув, що у оператора ціни дешевші, аніж у агентства! Isn`t it?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоимость тура 1€,

В стоимость шоп-тура входит: обязательная покупка шубы, виза, авиаперелет, трансферы, медицинская страховка, проживание, питание, экскурсии.

для чого купувати шубу за 1200, якщо зі слів ТС, в вартість туру, тобто в 1 євро, вже включена купівля шуби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоимость тура 1€,

В стоимость шоп-тура входит: обязательная покупка шубы, виза, авиаперелет, трансферы, медицинская страховка, проживание, питание, экскурсии.

для чого купувати шубу за 1200, якщо зі слів ТС, в вартість туру, тобто в 1 євро, вже включена купівля шуби?

Не вірно мислите. Не включена купівля шуби, а повісине на вас зобов'язання її там купити. Тобто, якщо хочете заплатити за тур 1 ойро, то змушені там придбати плащика за свої окремі ойро. Ось така дибільна хитра пропозиція.

Люди, увімкніть логіку! Тур без умови купівлі шуби - 445 ойро. З умовою - 1200 ойро.

Проводимо прості обчислення 1200 - 445 = 755 ойро - ось теоритечно справжня ціна фуби. Але я гадаю, що її ціна набагато менша. Агітатори теж мають заробити, а їхній заробок і заробок інших входить в ті 775 ойро.

Думайте самі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мислю я вірно, дехто неправильно пише.

мій пост мав саркастичний характер, принаймні я так хотів, але певно не вийшло, тому поясню

В пості ТС написано вартість туру 1 євро, і далі написано, що в вартість туру входить: купівля шуби, і всяке різне.......

якщо вартість туру заміни на 1 євро, то вийде: "в 1 євро входить: купівля шуби..."

це взагалі то називається недобросовісна реклама, і вона заборонена законом!!!

правильно було б написати:

вартість туру 1 євро

у вартість туру НЕ входить: обов"язкова купівля шуби.... і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що буде якщо шуби не купити?????

сдерут с живого кожу и пустят на куртяки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lioness, тоді навіщо ВИ брешете?

так і напишіть, що Шоппінґ-тур у Грецію - вартує від 1200 Євро. В ціну входить шуба і час витрачений на її покупку.

P.S. Я тут за 1200 євро зможу купити не грішу, якщо не суперовішу. А за 1200 Євро відпочити в Греції можна для 2-х тижнів зо 2 Ол Інклузів у мінімум 4* готелі!

Чув десь.., що ці шоп-тури виключно для "нових русскіх", які готові платити купу грошей за усіляке лайно. Типу кожа из жопы , нерожденного дракона слона, омытая слезами девственниц на Восточном сколне горы Фудзияма.

Lioness, а ще, я чув, що у оператора ціни дешевші, аніж у агентства! Isn`t it?

а підкажіть,будь ласка, де в Луцьку можна купити суперову шубу ?

дуже треба !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, В моєму повідомленні є слово "Луцьк" ? Тут - мається на увазі Україна. 1200 євро/ойро = 12 000 -13 000 гривень можна купити дуже і дуже непогану шубу! А те, що в Греції до приїзду "шоп туру" підіймають ціни, то всім відомо, особливо тим, хто там тариться шубами НЕ під час Шоп-туру.

Так, згоден, шуби там афігєнні. Купуєш одну - одна ціна, 2 - знижка, 3- ще краща знижка, а як береш штук 5-10 тоді там вони виходять не по 1200 євро, а мало ще не в половину дешевше. То вже тут їх по 2000 продають потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lioness, тоді навіщо ВИ брешете?

так і напишіть, що Шоппінґ-тур у Грецію - вартує від 1200 Євро. В ціну входить шуба і час витрачений на її покупку.

P.S. Я тут за 1200 євро зможу купити не грішу, якщо не суперовішу. А за 1200 Євро відпочити в Греції можна для 2-х тижнів зо 2 Ол Інклузів у мінімум 4* готелі!

Чув десь.., що ці шоп-тури виключно для "нових русскіх", які готові платити купу грошей за усіляке лайно. Типу кожа из жопы , нерожденного дракона слона, омытая слезами девственниц на Восточном сколне горы Фудзияма.

Lioness, а ще, я чув, що у оператора ціни дешевші, аніж у агентства! Isn`t it?

а підкажіть,будь ласка, де в Луцьку можна купити суперову шубу ?

дуже треба !

В Луцьку не знаю. А от в Львові можна купити. Відвідаєте місто Лева і шубку придбаєте... одним двох зайців ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, В моєму повідомленні є слово "Луцьк" ? Тут - мається на увазі Україна. 1200 євро/ойро = 12 000 -13 000 гривень можна купити дуже і дуже непогану шубу! А те, що в Греції до приїзду "шоп туру" підіймають ціни, то всім відомо, особливо тим, хто там тариться шубами НЕ під час Шоп-туру.

Так, згоден, шуби там афігєнні. Купуєш одну - одна ціна, 2 - знижка, 3- ще краща знижка, а як береш штук 5-10 тоді там вони виходять не по 1200 євро, а мало ще не в половину дешевше. То вже тут їх по 2000 продають потім.

я думала,що "тут" -це в Луцьку :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, такі, хото їздять по шуби в Грецію, Турцію можуть привезти гарну шубку - шуби справді дорогі. Від 1 000 доларів. Якщо ціна тут 1000, то ТАМ десь 400 :) Бо та, що там 1200 євро - тут порядку 3-х тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...