Перейти до змісту

Треба 1000 грн


Sidor

Рекомендовані повідомлення

така ситуація, на днях в дами серця день народження, а мені на подарунок бракує 1000 грн. Шукаю спосіб отримання 1000 грн: позичу на 0,5-2 міс., зароблю/відроблю, Ваші варіанти та пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заработать,не? Если напряг с деньгами зачем изьёживацца, подешевле никак купить подарок нельзя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогий подарунок це звичайно круто, але якщо ще на такий дорогий не заробив можна подарувати щось поскромніше, що покривають твої доходи. А то лізти в борги за подарунок не весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредит готівкою,якщо так припекло, тільки вибирайте банк.

p.s. підзбирайте грошенят і зробіть подарунок пізніше, а поки подаруйте гарний букет і .... ну ви розумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заработать,не? Если напряг с деньгами зачем изьёживацца, подешевле никак купить подарок нельзя?

а вдруг 21.12.2012 буде кінець світу, а я преподнесу якісь банальний подарунок подешевле... Я запланував таке шо має запам'ятатись надовго і для реалізації не хватає трохи грошей...

Кредити/ломбарди не люблю, це лишив на самий крайній випадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо 21.12 буде кінець світу, то буде абсолютно пофік, що саме ти подаруєш перед цим ))

з.і. кредити - не твоє. а позичати - твоє? вибач, але хто тобі позичить, не знаючи добре тебе?

відробиш - в нас наперід за роботу не платять.

так що або кредит, або позичай у когось, хто тебе добре знає, або забий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно грошима не розкидайся, якщо це не твоя дружина

а то надаруєш їй, а вона потім ручкою помахає і скаже "давай до свидания" і гризтимеш себе за те, що таку суму вивалив

завжди можна знайти щось оригінальніше, краще, але дешевше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зичнути можна і незнайомому, якщо той незнайомий щось нормальне залишить під заставу + розписку під заставне, щоб потім не заявив що в нього зкомуніздили річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така ситуація, на днях в дами серця день народження, а мені на подарунок бракує 1000 грн. Шукаю спосіб отримання 1000 грн: позичу на 0,5-2 міс., зароблю/відроблю, Ваші варіанти та пропозиції.

Щось мене "терзают смутные сомнения": або ти хочеш когось кинути, або твоя дама серця - "динамовка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредити/ломбарди не люблю, це лишив на самий крайній випадок

Ця тема нічим не краще.

Приват Банк усім бажаючим дає кредитки, там здається початковий кредитний ліміт якраз 1000 грн.

Скажи хоть шо за подарунок?

http://rozetka.com.u...ate1000/p90382/ :0153:

І взагалі - для таких речей є Ігор Палиця! Попросіть у нього. :0158:

На один білборд менше вчепить.

Правда подарунок тоді він захоче сам вручати, але ж це не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого з шкури вон лізти,щоб догодити? Будь собою,наскільки реально витягуєш,такі й дари подарунки.Акщо почуття взаємні-обов"язково оцінить.Навіть і дрібницю.Головне,щоб сердечно подаровано було.

Юнацький максималізм.Вище голови не пригнеш.З роками минає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ця тема? ТС сиртота чи в батьків позичити слабо? В ТС нема більш надійних друзів ніж незнайомі бордівці? Якщо бажання не відповіають можливостям, то про це було варто подумати раніше і заощадити необхідні кошти, а не постити тут подібні теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Лучший твой подарочек — это я», якщо інакше, то вона з тобою заради подарунків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня всегда удивляло желание жить людей не по средствам.

ЗЫ. А если будет конец света, как Вы собираетесь отдавать долг? Или не собираетесь?

PPS. В ПриватБанк .... так будет честно..... если что .. они потом 3 шкуры слупят :) Но тут есть позитивный момент "желание жить не за свой счёт пропадёт на долго".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо треба гроші і так як пише ТС що за 0,5-2 міс віддасть то навіщо було створювати тему зразу можеш іти в банк по кредит

з.і. завжди дивувало при теперішній банківській системі "позичЬ 100-ку баксов типо до завтра" - полюбому кидалово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно грошима не розкидайся, якщо це не твоя дружина

а то надаруєш їй, а вона потім ручкою помахає і скаже "давай до свидания" і гризтимеш себе за те, що таку суму вивалив

завжди можна знайти щось оригінальніше, краще, але дешевше)

ага, була тут недавно тема про любов і гроші, і як повернути останні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь собою, наскільки реально витягуєш, такі й дари подарунки.

+100500

Розмір (глибина) почуттів зовсім не повинен дорівнювати розміру (вартості) подарунка.

В свій час мені навіть золотий перстень на заручини був куплений за 100+грн (можете собі його уявити). Ношу до цього часу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав Phoinix, 4 Вересня, 2012 в 06:59 - Без причини
Приховав Phoinix, 4 Вересня, 2012 в 06:59 - Без причини

навіщо дорогі подарунки? краще придумай оригінальний підхід для привітання. Я в свої студентські роки, щоб привітати теперішню дружину(тоді ще дівчину), в 4 години ранку приходив до неї в гуртожиток з букетом троянд на кожен рік по одній, будив вахтера просився на верх. О четвертій ранку я її вітав першим з днем народження в придачу букет, откритка і велика плюшева іграшка. Банально но оригінально і ефективно. Такщо не цена вапроса тут головне.

Посилання на коментар

В свій час в мене навіть золотий перстень на заручини був куплений за 100+грн (можете собі його уявити). Ношу до цього часу)))

Respect.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девушка говорит парню:

- Ну ты смешной, у тебя нет машины, тебе не за что меня сводить в ресторан, нахрена ты мне такой здался?!

Парень отвечает:

- Лучше быть бедным, чем дешевым!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...