Перейти до змісту

METALLICA в Лужниках


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Ого так дано не були в Росії але всеж наважились і приїхали. Казали шо ще хочуть приїхати в наступному році!

Цікаво чи були вони в Україні? В мене крутиться одна дата на язику але я точно непомню може той не вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Был на сабже. Веха в жизни, панимаишь... Увидеть Метлу живьем. Обещал отписаться.

Пожлобился на билет в фан-зону и взял сектор, правда, хороший, но теперь жалею. Все было классно видно, но атмосфера конечно не та... Переиграли почти всего Мастера и кучу еще старого-доброго.

Сет-лист:

01 - Creeping Death

02 - Fuel

03 - Wherever I May Roam

04 - For Whom the Bell Tolls

05 - Kirk Solo1

06 - Welcome Home (Sanitarium)

07 - And Justice For All

08 - The Memory Remains

09 - Disposable Heroes

10 - Bass Solo

11 - Orion

12 - Fade to Black

13 - Master of Puppets

14 - Battery

15 - Sad But True

16 - Kirk Solo2

17 - Nothing Else Matters

18 - One

19 - Enter Sandman

20 - The Four Horsemen

21 - Seek and Destroy

Голос у Хетфилда уже не тот, да и сквозило театральщиной частенько, но все равно концерт очень и очень понравился. Народу были полные Лужники, тысяч 50 на глаз. И когда 50 тыщ глоток орут Obey your master....ну там надо просто быть. Очень грамотно все было организовано, ни разу не было никакой давки на входе и выходе. Люди были совершенно разные: от олдскульных чуваков до гламурных девушек, мотающих укладкой под Enter Sandman.

Если кто-то и считал, чот Метла уже умерла, то сильно ошибается - у ребят еще пороху лет на 20! Отыграть в таком темпе 2 с половиной часа - это надо уметь! Вот кстати

официальная запись концерта.

Да, с друзьями даже сделали себе специальный футболки -))) Спереди Kill'em all и перевод Вбий їх всіх, ну и сзади дата концерта и тур державною мовою *) На фотке, если приглядеться, будет видно.

Короче, если заедут в следующем году в Польшу или к нам (в чем я сильно сомневаюсь), то еду хай там шо и прусь под самую сцену. Также остается надеяться, что грядущий альбом будет получше стангера...

Вот фотка с братьями/сестрами по оружию на Красной площади -)

post-1205-1186739012.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врятлі Металіка в свому новому альбомі зробить щось швидкісне і драйвове як в перших альбомах. З часом швидкість і обезбашеність падае і зьявляеться майстерність і філософія це можна сказати про всі групи. Головне щоб музика була цікава і не нудна. Не діло в швидкості а діло в майстерності. Навіть спокійні пісні можуть бути цікавими якщо вони непереходять межу Попси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є великим фанатом Металіки но я вбільшості сприймаю краще їхні перші альбоми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хэтфилд уже не тот, пора на пенсию, спопсились - ИМХО это все не так, лучших трешеров не было и нет. Metallica rulezzzz!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хэтфилд уже не тот, пора на пенсию, спопсились - ИМХО это все не так, лучших трешеров не было и нет. Metallica rulezzzz!!!!

Ну нескажи канешно не в обіду :) вони кращими вже ніяк аж неможуть в треші бути томущо вони змінили стиль.

На мою думку кращі в треші це безперечно SLAYER Я кращих трешерів не знаю!

Слееровці почали грати треш і знього не злазять за шо їм респект :glare:

Ще раз не обіду но Слеєр грае краще треш :)

Люблю Слеєра від початку їх творчості і до кінця :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как насчет Anthrax? :D

Anthrax пізніше тоже трохи стиль змінили, да вони всерівно не такі потужні як СЛЕЄР :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Ну так спору нет. Вот только стангер это редкое г со всех точек зрения :)

+100 000

Наскільки я їх любив у 80-і... цепісєц. Десь, так само, після Ст.Енгера я їх терпіти не можу. Два рази послухати це лайно мені забракло терпіння. Та й після 91-го їх альбоми були досить спірні, але слухабельні місцями. Пора конторі міняти табличку за невідповідність. :)

Iron Death на Slayer треш клином не зійшовся... Тим більше, те що було між Divine Intervetion і до Christ Illusion до трешу має дууууже далеке відношення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iron Death на Slayer треш клином не зійшовся... Тим більше, те що було між Divine Intervetion і до Christ Illusion до трешу має дууууже далеке відношення. :)

А до чого ж відношення :) просвіти!

було у Слеєра і таке видання " 1996 - Undisputed attitude" тут каверів на панк половина була а як шо ти про це!

підвиди трешу є різні... якщо зараз вони не треш грають то що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз якраз, тобто на Christ Illusion вони повернулись до свого стилю, а між тими альбомами, що я вказав вище, то було щось із закосом в новомодні течії.

П.С. Будь-ласка, намагайся хоч трохи робити якусь пунктуацію, а то часом, тебе просто неможливо зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...