Перейти до змісту

Продам картоплю у великій кількості


novichok

Рекомендовані повідомлення

Продам велику картоплю приблизно 5 тонн, але при потребі може бути 20 і більше. Картопля сорту - скарб (жовта, смачна). Ціна 1,7 грн/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам велику картоплю приблизно 5 тонн, але при потребі може бути 20 і більше. Картопля сорту - скарб (жовта, смачна). Ціна 1,7 грн/кг.

Ціна на сьогодні при такій партії 50 % від заявленої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на сьогодні при такій партії 50 % від заявленої...

А ты розумаха пробував виростити картоплю, що про таку ціну заявляєш?

Зараз пляшка води 4 грн, а це по твоїй заяві 5 кг картоплі, якої сім'я повечеряє не раз!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты розумаха пробував виростити картоплю, що про таку ціну заявляєш?

Зараз пляшка води 4 грн, а це по твоїй заяві 5 кг картоплі, якої сім'я повечеряє не раз!!!

Пробував, важко, тому й купую на ринку по 1грн за кілограм. Якщо вважаєш це низькою ціною, то продай скупщикам по 80 копійок. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував, важко, тому й купую на ринку по 1грн за кілограм. Якщо вважаєш це низькою ціною, то продай скупщикам по 80 копійок.

Згоден, ціна сьогодні занижена, людей ставлять перед фактом - здавай за мізер, бо взагалі нічого не отримаєш... Шкода що цінова політика держави направлена лише на вигоду наших можновладців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на сьогодні при такій партії 50 % від заявленої...

А ты розумаха пробував виростити картоплю, що про таку ціну заявляєш?

Зараз пляшка води 4 грн, а це по твоїй заяві 5 кг картоплі, якої сім'я повечеряє не раз!!!

А ти на світ дивися реальними очима, а не живи в ілюзії... Яку ціну ти вважаєш нормальною ?

Вчора знайомі здали 4т картоплі (до них приїхали під саме подвір'я за 30 км від Луцька та й самі завантажили). Тому в цінах опту на сьогодні я орієнтуюся.

А на рахунок того що в Україні заробити на с/г господарстві без державних дотацій - я цілком згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Камінь-Каширському районі. Спеціально зупинявся і запитував по чому приймають картоплю. То ті хто купував(фура стояла) - озвучили ціну 1,2 грн/кг. Так, що шановні - ціни в 0,85 коп - немає і не вводьте в оману людину яка хоче продати. А продавцю - вдало продати (дорожче ніж купують перекупщики)

P.S. Ціни в 1 грн/кг за хорошу (ПОВТОРЮЮ ХОРОШУ) - на базарі НЕМАЄ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ціни в 1 грн/кг за хорошу (ПОВТОРЮЮ ХОРОШУ) - на базарі НЕМАЄ!!!!

Дивився теж у Колібрісі - 2 грн/кг, картопля як горіхи, причому невідома на чому вирощена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, що шановні - ціни в 0,85 коп - немає і не вводьте в оману людину яка хоче продати

Є ціна в 80 копійок(Володимир - Волинський район). Дайте контакти тих, хто купить хоча б по 1,1 грн/кг. Є 17 тонн, при потребі можна знайти ще стільки ж при такій ціні. Тиждень тому була ціна 1,2 грн/кг, а зараз не можу знайти хоча б 1 грн/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти на світ дивися реальними очима, а не живи в ілюзії... Яку ціну ти вважаєш нормальною ?
Враховуючи вищесказане, в іллюзії живете ви і Ваші знайомі, які здають за таку ціну.

P.S. Хоча здають, з мого особистого досвіду, за безцінь тому, що через два-три місяці вона зігниє, бо вирощена на хімікатах! От і поспішають позбутись!

Ціну (це моя особиста думка) на сьогодняшній день вважаю нормальною в районі 2 грн/кг. (для прикладу 3-4 роки тому ціна була 3,5 грн/кг, ціну штучно знижують завдяки таким як ваші знайомі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Хоча здають, з мого особистого досвіду, за безцінь тому, що через два-три місяці вона зігниє, бо вирощена на хімікатах! От і поспішають позбутись!

Здають за безцінь тому, що її нема де зберігати. А картоплі зараз валом - і "закупщики" цим користуються. Приїхав сьогодні один подивитись на картоплю, говорили про 1 грн/кг. А потім це чудо каже, що якщо буду брати, то по 80 копійок - Вам всеодно її не буде куди подіти , то давайте по 80, а то потім по 60 здавати будете. Ми то його послали, а от дехто з людей таки здав по 80 коп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, що шановні - ціни в 0,85 коп - немає і не вводьте в оману людину яка хоче продати.

Є ціна в 80 копійок(Володимир - Волинський район).

Я і ж кажу немає такої ціни як 85 копійок, а 80 є :). От і людина не дає збрехати. І хоч ти тут кричи не кричи, став знаки оклику, пиши КАПСЛОКОМ. В цьому році картоплю навіть даром віддавали на Борді.

А картопля на базарі вся однакова, бо вирощується завжди тільки два городика: для себе і на продаж. Не три:

- для себе

- дорога, але без хімії

- дешева, але з хімією

А саме два. Так що можеш купувати картоплю і по три гривні на базарі і вірити, що вона на гною. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Камінь-Каширському районі. Спеціально зупинявся і запитував по чому приймають картоплю. То ті хто купував(фура стояла) - озвучили ціну 1,2 грн/кг. Так, що шановні - ціни в 0,85 коп - немає і не вводьте в оману людину яка хоче продати. А продавцю - вдало продати (дорожче ніж купують перекупщики)

P.S. Ціни в 1 грн/кг за хорошу (ПОВТОРЮЮ ХОРОШУ) - на базарі НЕМАЄ!!!!

я вчора в Боголюбах по 1грн купив собі 600кг і продавці мають картоплі багато такшо ціна 1грн це є нормальна ціна на сьогоднішній день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора в Боголюбах по 1грн купив собі 600кг і продавці мають картоплі багато такшо ціна 1грн це є нормальна ціна на сьогоднішній день

Був в п'ятницю на Новому ринку, тому що біля Кромберга, також продавали по одній гривні і черги біля продавців не було, хоча й була дорожча картопля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...