Перейти до змісту

19.08.2012 Південний рейд


Dgura

Рекомендовані повідомлення

19.08.2012

Маршрут: Луцьк-Торговиця-Смордва-Ловча-Козин-Берестечко-Зелене-Сенкевичівка-Воютин-Баїв-Луцьк

Схема маршрута http://smotri.te.ua/...345274865.b.jpg

Збір: 09:00 міст через Стир біля с. Рованці

Старт: 09:30

Час фініша: десь під ніч

Місце фініша: Луцьк, Львівська

Кілометраж: 190-200

Грунт/тверде покритя: 20/80

Темп: прогулянковий

Брати з собою: воду, гроші, хороший настрій, світло і маячки

Техніка: Тільки мтб

Хворих, битих і жертв прекрасних доріг з твердим (асфальт різного ступення розкладу, бруківок) покриттям будем відпускати на точках евакуацій з вказівкою маршруту до Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейд пройдений!

Це був мій Найкращий день цього літа!

Не взято тільки кусок Шклинь-Воютин-Луцьк по об'єктивний причинам, він буде пройдений іншим рейдом.

Старт був в рівно в 9.30, фінішували якраз під захід сонця.

Кілометраж, час і фотографії покаже Yaryk.

Дякую свій учасникам за кумпанію.

Dr.Martenzzz за пекельно швидке колесо і про нереальну швидкість пролітанні групи по бруківці, якою було майже 40км (всі пломби повилітали), безсоромно просидів всю дорогу до Берестечко , під кінець вже навіть по пролітанні куска бруківки 20км під 20+, проти зустрічного, умудрявся сидіти, без нього на годину а то і більше фінішували би.

Yaryk за мего-вставляючий комбікорм під кодовою назвою гуано, і за колеса від Берестечка до Луцька і звичайно GPS при продиранні через ліса на південь.

tess за нереальну стійкійсь, на простійшому байку і топталках втриматися за цими Кабанами.

І себе шо нарешті після кошмару сну в снові нарешті зробив нормальну покатушки ) і доволі успішно провів, всі задоволенні майже цілі, тіко целюліт розстрясли і пломби повилітали і трохи поцарапаний Yaryk, який послав в нокдаун місцевого жителя на Україні якій невідомо звідки з'явився, в нього тіко ліва нога відстібнулася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

184 км від хати до хати

Стомлений але задоволений :)

Фото тут: http://fotky.com.ua/user/Yaryk/5666_3qzeb

Всім дякую за компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїздка просто класс. Поля, ліси, села - красота, давно я так не ганяв. Спасибі всім за таку чудову покатушку, з нетерпінням буду чекати наступного рейду!

https://picasaweb.google.com/106543110007559798672/19082012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPySqru3tK323AE&feat=directlink

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цю пас, відновлюсь після КГ, скоріше всього буде просто якісь 100км матраса, до якогось озера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Я б цю дистанцію розбив би на два дні. Дистанція велика і дороги там погані. Та й важко.

А так не поспішаючи з ночівкою в гарному місці... Но все-одно молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возячи на горбу ще додатково ще мінімум 2кг (якщо без палатки) після чого ті "прекрасні" дороги стали ще "прекраснішими". І реально хороше місце то не так легко найти, тре вода, дрова і відсутність аборигенів, глухі ліса там були, але без води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,так, багажників в вас немає. В районі Повчі я ночував багато раз. Там є гора з якої в бінокль на північ видно Луцьк, а на південь Кремінецько-Почаївські гори.

А як здоров"я на наступний день?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ночівлею було б здорово туди поїхати

глухі ліса там були

. Відпочити від міста, насолодитися тишею
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, я тебе уже объясняла где-то, что не все имеют возможность и желание ночевать, а успеть хочется многое и увидеть тоже. Потому, мы качаем ноги.

И да, багажники цепляем только на походы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Miro - понятно, цели у нас примерно одинаковые, а реализация кардинально отличается. Больше 160 км в день не ехал. Но хорошо помню свое состояние.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но хорошо помню свое состояние.

Navigator, достигается упражнениями :)

Было б только желание. Когда-то и для меня покатушка до Гараджи видилась путешествием на край света.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...