Перейти до змісту

Персональна галерея MADKOT


madkot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Фигасе солнышко - жара вплоть до того что девушки в босоножках и топиках на улицу вышли? :unsure:

Судя по всему, сегодня в указанное время было ясное солнышко в фотошопе :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, зима пришла неожиданно :o

А фото классное, вызывает ностальгию за летним отдыхом... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
живий пам'ятник

В двох хлопчиків що зверху погляд якийсь не природній, тупий чи що. Найкраще почучилось, на мій погляд, фото з груповухи це дівчинки в червоних мештах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого ви взяли що фото робилось вчора - хіба ж це Луцький краєвид. Фото з Києва, Маріїнський палац, у цієї компанії був випускний і вони запросили фотографа їх пфоткати - я лише був свідком цієї фотосесії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#211- гарна дівчина, цікава обробка. Я б спробував трішечки опустити підборіддя з метою його зменшення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобались обидві, особливо друга. Якість обробки росте з кожною роботою. При якому світлі це робилося якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобались обидві, особливо друга. Якість обробки росте з кожною роботою. При якому світлі це робилося якщо не секрет?

Дякую.

Ці фотографії роблись дуже давно просто витягнув на світло знову, причому другу обробляв ще тоді, а першу сьогодні. На другій лише підправив криві трішки.

Світло було природнє здається - з вікна, потім знайду в архіві оригінал скажу точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій нічний жах - це просто ЖАХ :)

Та я знаю, просто прикольна фотка.

Ось ще один автопортрет

post-2373-1194525093.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...