Перейти до змісту

Продам BMW 520 1997р


Davids

Рекомендовані повідомлення

Вивчу попит на BMW 520 1997р. Авто наразі в Польщі, але за проявлення цікавості, або отримання завдатку, приженемо з цікавою пропозицією)

Вона заключається у можливості оформленні документів на 365 днів (1 рік) вільної їзди по території України на Польській реєстрації авта. Послуга, звичайно, платна. Документи робляться один раз. Кожного року Ви лише проходите ТО і оновлюєте страховку.

Детальніше поясню на прикладі конкретних авто:

BMW 520 1997р, .2.0 дизель. кондиціонер, електропакет, хром пакет, 18ти дюймові диски і інша єрунда) Авто з Германії, сервісна книжка. Технічно все супер.

Ціна такого тазіка в Луцьку з документами (1 рік) і доставкою - 4100$

Фото:

post-3767-0-80647700-1344719047_thumb.jppost-3767-0-95866900-1344719063_thumb.jppost-3767-0-82122900-1344719079_thumb.jppost-3767-0-78681100-1344719091_thumb.jppost-3767-0-76516300-1344719107_thumb.jp

Ще одне авто для прикладу. Такого кольору Ви в Луцьку не бачили )

BMW 530 1999р в повній комплектації! 3.0 дизель (220кс!), кондиціонер, електропакет, круїз контроль, шкіряний салон, сенсор дощу, webasto, легкосплавні диски, передня підвіска

M-Power, задня Nivo.

Ціна такого авто в Луцьку з документами (1 рік) і доставкою - 5400$

Фото:

post-3767-0-75663600-1344720154_thumb.jppost-3767-0-75571400-1344720169_thumb.jppost-3767-0-52583300-1344720183_thumb.jppost-3767-0-98568800-1344720194_thumb.jppost-3767-0-05504600-1344720212_thumb.jp

Взагалі можлива доставка будь-якого авто, в тому числі і грузовика під розмитнення. Можлива допомога в розмитнені і переоборудувані на пасажира.

Також можливий варіант доставки авто під запчастини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивчу попит на BMW 520 1997р. Авто наразі в Польщі, але за проявлення цікавості, або отримання завдатку, приженемо з цікавою пропозицією)

Вона заключається у можливості оформленні документів на 365 днів (1 рік) вільної їзди по території України на Польській реєстрації авта. Послуга, звичайно, платна. Документи робляться один раз. Кожного року Ви лише проходите ТО і оновлюєте страховку.

Детальніше поясню на прикладі конкретних авто:

BMW 520 1997р, .2.0 дизель. кондиціонер, електропакет, хром пакет, 18ти дюймові диски і інша єрунда) Авто з Германії, сервісна книжка. Технічно все супер.

Ціна такого тазіка в Луцьку з документами (1 рік) і доставкою - 4100$

Фото:

post-3767-0-80647700-1344719047_thumb.jppost-3767-0-95866900-1344719063_thumb.jppost-3767-0-82122900-1344719079_thumb.jppost-3767-0-78681100-1344719091_thumb.jppost-3767-0-76516300-1344719107_thumb.jp

Ще одне авто для прикладу. Такого кольору Ви в Луцьку не бачили )

BMW 530 1999р в повній комплектації! 3.0 дизель (220кс!), кондиціонер, електропакет, круїз контроль, шкіряний салон, сенсор дощу, webasto, легкосплавні диски, передня підвіска

M-Power, задня Nivo.

Ціна такого авто в Луцьку з документами (1 рік) і доставкою - 5400$

Фото:

post-3767-0-75663600-1344720154_thumb.jppost-3767-0-75571400-1344720169_thumb.jppost-3767-0-52583300-1344720183_thumb.jppost-3767-0-98568800-1344720194_thumb.jppost-3767-0-05504600-1344720212_thumb.jp

Взагалі можлива доставка будь-якого авто, в тому числі і грузовика під розмитнення. Можлива допомога в розмитнені і переоборудувані на пасажира.

Також можливий варіант доставки авто під запчастини.

такі ціни без розмитнення, ви що зглузду зїхали???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

365 днів (1 рік) вільної їзди по території України на Польській реєстрації авта. Послуга, звичайно, платна. Документи робляться один раз. Кожного року Ви лише проходите ТО і оновлюєте страховку.

Так, ціна без розмитнення. Легальна їзда по території України при умові виїзду за кордон одного разу в рік!

А ці авто можу привезти і дешевше, а Ви тут собі розмитнюйте ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ціна без розмитнення. Легальна їзда по території України при умові виїзду за кордон одного разу в рік!

Таку послугу я можу зробити сам чи поставити на консульський облік і ця послуга не варта того щоб машина стільки коштувала і це не агрументи, бо таких космічних цін на нерозмитнене авто я ще ніде не бачив, в польщі певно по 1500зелених максимум їх береш, бо машинам вже по 13 років а це вже добре б/у, і да с такіми запросами як у вас в вас явно буде гора клієнтів що не зможете відбитись. :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ціна без розмитнення. Легальна їзда по території України при умові виїзду за кордон одного разу в рік!

Таку послугу я можу зробити сам чи поставити на консульський облік і ця послуга не варта того щоб машина стільки коштувала і це не агрументи, бо таких космічних цін на нерозмитнене авто я ще ніде не бачив, в польщі певно по 1500зелених максимум їх береш, бо машинам вже по 23 роки а це вже добре б/у, і да с такіми запросами як у вас в вас явно буде гора клієнтів що не зможете відбитись. :0016:

ви помилились десь так на років 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш на сайт http://mobile.de/ Вибираєш авто, ідеш на автобазар. Кажеш так і так, треба людину, щоб хто пригнав. За роботу 200$ платиш і за бензин і машина в тебе. А тут переплата в рази. Чергове "ищу лоха".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш на сайт http://mobile.de/ Вибираєш авто, ідеш на автобазар. Кажеш так і так, треба людину, щоб хто пригнав. За роботу 200$ платиш і за бензин і машина в тебе. А тут переплата в рази. Чергове "ищу лоха".

за 200 баксів тебе пошлють. до ціни машини на сайті тре добавляти так з 500-1000уо(митниця+оформлення авто на клієнта(по бажанню бо може треба просто донор)+дорога+заробити гонщику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш на сайт http://mobile.de/ Вибираєш авто, ідеш на автобазар. Кажеш так і так, треба людину, щоб хто пригнав. За роботу 200$ платиш і за бензин і машина в тебе. А тут переплата в рази. Чергове "ищу лоха".

за 200 баксів тебе пошлють. до ціни машини на сайті тре добавляти так з 500-1000уо(митниця+оформлення авто на клієнта(по бажанню бо може треба просто донор)+дорога+заробити гонщику)

Перед новим роком привезли за 100 євро VW Polo і чогось не послали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ціна без розмитнення. Легальна їзда по території України при умові виїзду за кордон одного разу в рік!

Таку послугу я можу зробити сам чи поставити на консульський облік і ця послуга не варта того щоб машина стільки коштувала і це не агрументи, бо таких космічних цін на нерозмитнене авто я ще ніде не бачив, в польщі певно по 1500зелених максимум їх береш, бо машинам вже по 13 років а це вже добре б/у, і да с такіми запросами як у вас в вас явно буде гора клієнтів що не зможете відбитись. :0016:

Ніколи не розумів людей які хочуть щось довести нічого при цьому не тямлячи.

Якщо ти робиш такі документи безплатно і таке авто купуєш за 1500, то я в тебе її куплю на 1000 дорожче.

Будь ласка, позбав мене своїх букв і присутності в темі. :0151:

і да с такіми запросами як у вас в вас явно буде гора клієнтів що не зможете відбитись. :0016:

Доречі клієнти є, тільки вони не інтернет крикуни.

Ідеш на сайт http://mobile.de/ Вибираєш авто, ідеш на автобазар. Кажеш так і так, треба людину, щоб хто пригнав. За роботу 200$ платиш і за бензин і машина в тебе. А тут переплата в рази. Чергове "ищу лоха".

Черговий розумник! І при такій умові будеш змушений кордон пересікати раз в 10 днів. Якщо цього не зробиш - штраф!

Далі, покажи мені людину яка зараз поїде в Германію за 200$.

Надалі прошу звертатись адекватних людей і які дійсно зацікавлені в послузі. Звичайно розуміючих про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є декілька питань

1. Про 365 днів написано "Послуга, звичайно, платна". Я так розумію на прикладі цих 2-х авто, в їх вартість вже входить перебування на 365 днів. Скільки така послуга коштує окремо?

2. Привезти і зробити рік вільного пересування можна на будь-яке авто?

3. Перетин кордоу і виготовлення страховки. Скільки коштує там зробити страховку на рік? Виїзд мушу робити саме я чи можу цю справу поручити комусь іншому. Я немаю візи, а виготовляти щоб катнути туди-сюди не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є декілька питань

1. Про 365 днів написано "Послуга, звичайно, платна". Я так розумію на прикладі цих 2-х авто, в їх вартість вже входить перебування на 365 днів. Скільки така послуга коштує окремо?

2. Привезти і зробити рік вільного пересування можна на будь-яке авто?

3. Перетин кордоу і виготовлення страховки. Скільки коштує там зробити страховку на рік? Виїзд мушу робити саме я чи можу цю справу поручити комусь іншому. Я немаю візи, а виготовляти щоб катнути туди-сюди не хочу.

1. В ціну авто включено ціна документів, доставки і інших витрат.

2. Так, на будь яке.

3. Перетинати кордон має та особа, на яку оформленні документи. Візи не потрібно. Страховка, якщо не будеш їздити по Європі, робитьсь наша - автоцивілка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візи не потрібно.

Треба буде просто пертнути наш кордрн, розвернутись і їхати назад?

А продовження перебування авто на території України на рік буде автоматом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20,показуєш на митниці документ з папірчиками, тобі ставлять штамп і видають папірчики на наступний рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в образу для ТС, але +2000 до реальної ціни за вирішення питання то трохи забагацько - імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в образу для ТС, але +2000 до реальної ціни за вирішення питання то трохи забагацько - імхо

Там виходить не +2000. Попросіть в діда мороза на Новий Рік калькулятор, теж не в образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість авто 11600 злотих, знаючи поляків то ще пару злотих скинуть для реального покупця, курс злотого до доллара 3,3: 5400-11600:3,3≈1885+знижка маємо майже 2000 - тому калькулятор на Новий рік мені не потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman,так, але думаю зробити його не проблема. він не дорогий і це потрібна штука в житті )

searcher,дякую за спостережлевість. і я взахваті що все так точно підрахували. поясню доступніше. продавець того авто ганяє їх з Германії, інколи ми в нього замовляємо клієнтам. цю він пригнав рік тому, і вона в нього більше стояла ніж їздила. зараз він її продає, але там треба зробити косметику мотору і поміняти разхідники... коротше кажучи я доплюсував ту сумму яка вийде щоб авто довести до дуже хорошого стану (запчастини і робота). тому що ми клієнтам приганяємо авто в хорошому тех. стані.

ціна може на не буди менша, але приженемо яка є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman,так, але думаю зробити його не проблема. він не дорогий і це потрібна штука в житті )

searcher,дякую за спостережлевість. і я взахваті що все так точно підрахували. поясню доступніше. продавець того авто ганяє їх з Германії, інколи ми в нього замовляємо клієнтам. цю він пригнав рік тому, і вона в нього більше стояла ніж їздила. зараз він її продає, але там треба зробити косметику мотору і поміняти разхідники... коротше кажучи я доплюсував ту сумму яка вийде щоб авто довести до дуже хорошого стану (запчастини і робота). тому що ми клієнтам приганяємо авто в хорошому тех. стані.

ціна може на не буди менша, але приженемо яка є.

топикстартер не розпинайся для всяких кому воно взагалі не треба. я брав собі мерса е210 за 3000 тис уо і вже майже рік катаюсь. так шо кому треба той сам з тобою звяжеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за документи оформлються?

зараз вроді авто яке ви хочете оформляють на фірму у польщі а вас роблять її представником в україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить що можете запропонувати по вашій схемі до 2 000 зелених? щось щоб не дорого возити свою ср4ку.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mihavolvol - Ви також їздите по даній схемі? Як реагують міліціянти, коли зупиняють?

Davids - а які є гарантії, що через місяць/рік, наше законодавство не придумає щось нове ,і вже не можна буде їздити на тому авто? Тоді плакали грошики, машина на розборку/металолом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОЖИК,Гарантувати такого ніхто не може. Наші можновладці неконтрольовані, Ви самі розумієте. Але я думаю що нічого вони не будуть мудрувати з цим. Так як наші дії і попит на авто вигідні як і Польщі так і бюджету України.

Знаю людей які вже під 2 роки по такій схемі катаються)

toobbanda

Щось подивимось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи можна по вашій схемі Mersedece 124 | 190 в нормальному стані до 3000$ пригнати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...