Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

У мене без тюнера показує 6 каналів.

З тюнером показує 32 канали, але не має "нового" "СТБ" "Тет" "Кіноточка" "м1" На частоті 762MHZ коли виставляю вручну, рівень пише 75, а якість "пригає" від 0 до 100 і так завжди. Картинка не показує. Вже не знаю у чому проблема. Пізніше напишу список каналів які у мене є.

крути антену на Підгайці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я розумію, якщо тянуть 1+1, айсті, та інші, то повинні і ловити "новий", тет" вони напевно з одної вишкі передаються ?

Можливо хтось підкаже де саме розташована вишка Т2 у підгайцяє, щоб орієнтуватися куди крутити.

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карті відмітив куди у мене дивиться антена. Поправте якщо щось не так:) Це саме нормальне положення в якому показує.

Антена у мене . http://rozetka.com.ua/x-digital_din_336/p202590/

регулює круг антени, а ті 2 "рогатки" щось не дають ефекта.

Ну і карта.

post-7779-0-94444100-1410954277_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверніть антену правіше, вишка знаходиться в районі напису Е85 біля слова Підгайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось зняв відео з моїми каналами. У знайомих родичів новий канал працюэ навіть при 70 рівень та 30-40 якість.а у мене ніяк.... може тюнер бракований :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіль що побачив, що у мене не 32 канали а 23 :) Після 8 канала відразу 17. Частота 762 скануэться ривками, тобто пише що рввень 70 , а якість скаче 0- 90. Завтра попробую перенести антену з 2 поверха на 3 тільки цікаво чи небути впливати, те що я продовжу провід антени на 5 метрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось зняв відео з моїми каналами. У знайомих родичів новий канал працюэ навіть при 70 рівень та 30-40 якість.а у мене ніяк.... може тюнер бракований :(

скоріше антена (плата, блок живлення і т.п.), тобто причина в слабкому сигналі. Для цифри тра дуже сильний сигнал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіль що побачив, що у мене не 32 канали а 23 :) Після 8 канала відразу 17. Частота 762 скануэться ривками, тобто пише що рввень 70 , а якість скаче 0- 90. Завтра попробую перенести антену з 2 поверха на 3 тільки цікаво чи небути впливати, те що я продовжу провід антени на 5 метрів?

В тебе не показує 2-й мультиплекс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіль що побачив, що у мене не 32 канали а 23 :) Після 8 канала відразу 17. Частота 762 скануэться ривками, тобто пише що рввень 70 , а якість скаче 0- 90. Завтра попробую перенести антену з 2 поверха на 3 тільки цікаво чи небути впливати, те що я продовжу провід антени на 5 метрів?

Це ще одне підтвердження що сигнал не достатньо сильний, найшвидше плату поміняйте. Чи антену вище поставте.

Змінено користувачем andrik_w
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У знайомих родичів новий канал працюэ навіть при 70 рівень та 30-40 якість.а у мене ніяк.... може тюнер бракований

Підключи свій тюнер до антени у знайомих родичів - і все стане ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, зробив. Виліз на поверх вище і показало - новий. Тет. Стб. Кіноточку.м1 і т.д

Всім дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажiть, а 32 маэ бути без мiсцевих каналiв?

28 загальнонаціональних плюс 4 місцевих разом 32.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То про який Новий канал йдеться? У мене з Пiдгайцiв на кругову польську антену на вбудованому тюнерi телевiзора покауэ 32 канали, але нового немаэ? Кiноточки теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, якість зараз показкє 100 рівень 75. Але зображення ніби як розмите, не має чіткості. Як це виправити, чи потрібно підняти рівень до 100?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То про який Новий канал йдеться? У мене з Пiдгайцiв на кругову польську антену на вбудованому тюнерi телевiзора покауэ 32 канали, але нового немаэ? Кiноточки теж.

http://www.efirt2.tv/perech_telekanali_rus.html - тут перелік каналів. Канали мають бути.

Народ, якість зараз показкє 100 рівень 75. Але зображення ніби як розмите, не має чіткості. Як це виправити, чи потрібно підняти рівень до 100?

Це норма. У вас напевне телевізор великої діагоналі і дивитесь зблиська. На жаль у нас цифрове транслюється не в HD -форматі, а в звичайному SD.

То про який Новий канал йдеться? У мене з Пiдгайцiв на кругову польську антену на вбудованому тюнерi телевiзора покауэ 32 канали, але нового немаэ? Кiноточки теж.

А CAM-модуль є? Без нього не всі канали будуть показувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, у мене телевізор 42 дюйми, відстань десь 3 метри

Я так і думав. Таку діагональ рекомендовано дивитись з відстані 4-5м. Ближче буде такий ефект як у вас. Для порівняння візьміть закачайте фільм у розширенні FullHD та включіть, якість буде набагато краща. Наша цифра досить погана в плані якості. Нажаль.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є хтось з майстрів, підкажіть, яку антенну краще купити для Т2. Але ще цікавить можливість щоб вона тягнула на 2 різних телевізори. Таке можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є хтось з майстрів, підкажіть, яку антенну краще купити для Т2. Але ще цікавить можливість щоб вона тягнула на 2 різних телевізори. Таке можливо?

Я б радив таку або подібні. Можна до однієї антени підключати кілька телевізорів, потрібно докупити от такий краб.

Детальніше можна почитати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні поставив логоперіодичну антену на даху 3-х поверхівки на Степана Бандери - зісканувало всі 32 канали а реально показує лише 5-ть з 20-ти відкритих.

З Зміїнця точто на таку ж антену тим же приймачем ловить всі відкриті канали. Мо будинки у місті перекривають напрямок на Підгайці ...

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ять? Неможе бути.

В одному мультиплексі вісім каналів,тобто або вісім або нуль...

P.S.Який тюнер?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ять? Неможе бути.

В одному мультиплексі вісім каналів,тобто або вісім або нуль...

P.S.Який тюнер?

Дуже навіть може )) - решта три канали кодовані )))

Тюнер Winquest 5555

  • Голдберри - кодований
  • Банк ТБ
  • Винтаж - кодований
  • Ескулап ТБ - кодований
  • Аверс
  • 112-UA(Ариадна)
  • ТРК Киев
  • Волинь

Але ж проблема не у цьому

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поставив логоперіодичну антену на даху 3-х поверхівки на Степана Бандери - зісканувало всі 32 канали а реально показує лише 5-ть.

З Зміїнця точто на таку ж антену тим же приймачем ловить всі відкриті канали. Мо будинки у місті перекривають напрямок на Підгайці ...

вірогідніше всього, пробуйте більш точно налаштувати антену, або спробувати більш потужну антену...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірогідніше всього, пробуйте більш точно налаштувати антену, або спробувати більш потужну антену...

виявилось діло не в антені ...

ЗЕОНБУД знову закодував сигнал ...

В редакцию MediaSat поступили жалобы от телезрителей на то, что телеканалы, находящиеся в цифровом мультиплексе опять транслируются в закодированном виде. Если некоторые из них уже можно было смотреть на Smart TV, не используя ресиверы Strong, то теперь «умные» телевизоры и ресиверы других марок опять бесполезны с точки зрения приема DVB-T2.

Получить комментарии по данному вопросу компании «Зеонбуд», Нацсовета и других официальных лиц на выходных проблематично, но с нетерпением ожидаем их к понедельнику.

Напоминаем, что согласно решению Нацсовета от 16 июля 2014 года, все телеканалы в сети Т2 должны быть в открытом доступе.

Регулятор дал месяц оператору на выполнение решения. Однако, компания не выполнила предписание и уже 21 августа Нацсовет вынес ей предупреждение и повторно предписал снять кодировку до 10 сентября.

До 25 сентября «Зеонбуд» раскодировал сигнал 20 телеканалов из 32.

Нє ну не бля ??? !!!

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...