Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

100 % ar-s  правий логоперіодичну антену решітки широкосмугові і мало ефективні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факт негативного впливу на прийом наявного в конструкції полячки металевого профілю відомий давно. А нещодавно один з виробників антен заявив аж про 2 dB затухання внаслідок цього. Наскільки точною є ця цифра – це вже інше питання.

Ніхто нікого не агітує купувати "польські антени". Якість тієї продукції, яку везуть до нас, дійсно не витримує ніякої критики. І причина тут не в технічному вирішенні, а в зборці і халтурності виробництва.

Щодо Ягі чи логоперіодичних антен, погоджують з попередніми дописами. Однак, якщо хто не має фінансової можливості придбати нормальну антену, то виправивши ряд недоліків у старій польці, зможе отримати антену, котра в радіусі зони покриття буде працювати без будь-якого підсилювача.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром пише абракадаброю....

 

 Однак, якщо хто не має фінансової можливості придбати нормальну антену

 

 

Змінено користувачем Otto Kreer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани міста!
 
Я майже ніц не петраю в Т2, але думаю, що хочу його.)) Прошу Вашої допомоги! Поки теоретичної.
 
Купила телевізор Philips 24PHT5210/12. На офіційному сайті, пише, що є Т2.

Запитання №1: CAM-модуль мені потрібен?
Запитання №2: скільки зараз фактично ловить каналів?
Запитання №3: яку антену потрібно купити, щоб не було проблем з сигналом? Живу по вул. Гордіюк, 45.
Запитання №4: скільки коштує така антена?
Запитання №5: чи вартий взагалі той Т2? Заявлений перелік каналів загалом задовольняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани міста!

 

Я майже ніц не петраю в Т2, але думаю, що хочу його.)) Прошу Вашої допомоги! Поки теоретичної.

 

Купила телевізор Philips 24PHT5210/12. На офіційному сайті, пише, що є Т2.

Запитання №1: CAM-модуль мені потрібен?

Запитання №2: скільки зараз фактично ловить каналів?

Запитання №3: яку антену потрібно купити, щоб не було проблем з сигналом? Живу по вул. Гордіюк, 45.

Запитання №4: скільки коштує така антена?

Запитання №5: чи вартий взагалі той Т2? Заявлений перелік каналів загалом задовольняє.

 

Якщо є т2 тюнер , модуль не потрібен.

Каналів транслюють 32, реально показує ніби 30.

Антенни є різної якості та цінової категорії

А вартий чи ні залежить від того що Ви хочете дивитись.Якщо в переліку каналів є канали які Ви дивились раніше, і цього достатньо. Якщо ні підключайте кабельне там і каналів більше і різні пакети можна вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Антенни є різної якості та цінової категорії

Де їх дешевше придбати?

Хоч зорієнтуйте по вилці цін. Казали, що сигнал йде з с.Підгайці. Думаю, що з моєї вулиці треба якусь потужнішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа не в потужності. Залежить де антенна буде встановлюватись. На даху багатоповерхівки, чи в іншому місці. Про антенни в же в темі багато написано, перегляньте попередні пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іра Ярмолюк,

чим тобі кабельне не підходить?

яка там зараз роздільна здатність 320х200 чи 640х480 ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т2 теж не в HD якості передають, а "інтернет технологія" дає цифрове кабельне високої якості і "воля" теж але в них значно дорожче

високої це "скільки на скільки" крапок?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т2 теж не в HD якості передають, а "інтернет технологія" дає цифрове кабельне високої якості і "воля" теж але в них значно дорожче

високої це "скільки на скільки" крапок?
1920×1080
мммм як ласно

якби ще й скрін.... :)

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

мммм як ласно

якби ще й скрін.... :)

Скріншот екрану ТВ? O_o Може фото?

Не мішало б... Так аби посміятись))) Бо 1920 х 1080 Ви там не знайдете... Принаймі з тих каналів що транслююця в Т2))) А те що ви бачити 1920 х 1080 це всього-навсього вхідний потік з вашої ТВ-приставки (якщо вона в вас є звичайно)... Но аж ніяк не самого відеопотоку каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мммм як ласно

якби ще й скрін.... :)

Скріншот екрану ТВ? O_o Може фото?
Не мішало б... Так аби посміятись)))
угу

2popaz я мав на увазі якщо на ПК дивитися... бо тих самих 640х480 розтягують на "ХД якість" і бабусі ведуться....

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани міста!

 

Я майже ніц не петраю в Т2, але думаю, що хочу його.)) Прошу Вашої допомоги! Поки теоретичної.

 

Купила телевізор Philips 24PHT5210/12. На офіційному сайті, пише, що є Т2.

Запитання №1: CAM-модуль мені потрібен?

Запитання №2: скільки зараз фактично ловить каналів?

Запитання №3: яку антену потрібно купити, щоб не було проблем з сигналом? Живу по вул. Гордіюк, 45.

Запитання №4: скільки коштує така антена?

Запитання №5: чи вартий взагалі той Т2? Заявлений перелік каналів загалом задовольняє.

Окрім телевізійної дециметрової антени для частотної полоси 470-862 МГц вам більше нічого не потрібно. Антену бажано брати пасивну. Яку конкретно, залежить від того, де саме і на якій висоті ви плануєте її встановлювати. Якщо вікна виходять в сторону Підгайців і живете вище першого поверху та близько нема багатоповерхівок, які перекривають видимість, може навіть вистачити антени у ціновій категорії в межах 100 грн.

Ось точний перелік телеканалів, які наразі можна дивитися в мережі Т2:

Інтер, Україна, 1+1, НТН, К1, Перший Т2, ICTV, Enter-фільм, Zoom, Індиго TV, СТБ, ТЕТ, К2, Новий канал, М1, 5-й канал, Мега, Піксель TV, НЛО TV, 2+2, Dobro, Bussines, Еспресо TV,  Тоніс, Вінтаж, Ескулап-ТВ, Нова Волинь, Аверс, 112-Україна HD, Слово Волині.

Телебачення безкоштовне. Майже усі канали транслюються у SD якості. Якість картинки Т2 значно краща, аніж на аналоговому кабельному ТБ від Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, Ruslyk,

 

не забувайте що телевізор 24"  60см       і   1366 x 768   тобто Ready

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli

 

 

Та яка там різниця, якщо канал скрізь транслюють в SD якості то там хоч телевізор в 4К... Від того в HD канал показувати не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не про DVB-Т2 писав а про DVB-C від "волі"

А в цій темі мова про "Цифрове телебачення Т2 Луцьк"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для нових телевізорів з підтримкою Т2 потрібний САМ модуль для перегляду цифр. телебачення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи транслюються зараз канали в DVB-T? раніше 6-7 каналів було.

Ні,не транслюються.Нацрада не дала ліцензію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось вже користувався интернет тв від кс? Хочу взнати, як він  працює і чи варто підключати.

  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А хтось вже користувався интернет тв від кс
А тут хіба тема про інтернет? Читати не пробували назви тем?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...