Перейти до змісту

Лига Героев


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

вже десь з пів року граю в цю веб гру,мені дуже подобается,гра безкоштовна,не дуже складна,їсть мало трафіку. З Луцька граю чомусь тільки один. Хотілося б виправити цю несправедливість. Хто захоче пограти заходьте СюдиЛига Героев

Тільки спочатку прочитайте правила,проект нормальний,тут не люблять матюкатись,нормально можна пограти і поспілкуватись,якщо вас гра зацікавила то введіть в полі *Кто пригласил* мій нік,тобто MANJAK11 Побитись правда ми скоріше всього не зможемо,тому що правилами заборонені бої і торгівля між персонажами з одногоІР але завжди допоможу порадою, сподіватимусь що тепер з Луцька буде грати набагато більше народу,може дещо мало розповів,але як то кажуть

*лучше один раз увидеть чем сто раз услышать*

PS 2MANJAK11 Створення лінків для власного збагачення в даному розділі форуму буде наказуватиcь !!! Для цього є розділ "куплю/продам/поміняю" !!!!

PPS лінк виправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Jan 8 2006, 10:35]

Ага... а за кожен клік по твому лінку ти заробляєш гроші...

якби я ДІЙСНО заробляв на цьому гроші,я б про це попередив би, якщо ті 0,5 монети які я отримаю за вхід з цього лінку,причому це внутрішньоігрові гроші,які до реальних грошей ніякого відношення не мають,не міняются на вебмонеі і ніяк інше не міняются, ви вважаєте за заробляння грошей,то хай так і буде,якщо ні то виправте будь ласка назад

__________________________.htm

loc.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грать треба чесно !!!

По друге якщо тобі це потрібно то можна було зробити два лінкі один для тих хто хоче допомогти другий чистий а так це розвод людей !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грать треба чесно !!!

По друге якщо тобі це потрібно то можна було зробити два лінкі один для тих хто хоче допомогти другий чистий а так це розвод людей !!!

тоді я вибачаюсь і просто запрошую,я не знав,просто запрошую всіх до нас,не хотів щоб це розцінювалось іменно з цього боку,ще раз вибачаюсь,заходьте до нас В Лігу Героїв. Не бути ж там мені одному з Луцька. Соромно мені :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плохо что на сайте нет превью без регистрации

впринципі можна зареєструватись під любим ніком,потім подивитись що і як,а потім старий видалити і почати знову,я три рази починав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно,

но хотелось бы хоть скриншоты глянуть и о ирге почитать,

комбатс.ру не не пронравился изначально,

может и с этим так же будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи став хто небуть грати з Луцька? Якщо так то може відпишитесь тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот знайшов в мережі

Компания "Акелла" объявляет о наборе наборе бета-тестеров проектов "EverquestII" и "Planetside".

Если вы любите онлайновые игры и желаете поучаствовать в тестировании интереснейших проектов "Everquest II" и "Planetside", направьте резюме с краткой информацией о себе и своем игровом опыте по адресу [email protected] или позвоните по телефону +7 495 742 40 18. Претендентам на вакансию будет необходимо выполнить тест по русскому языку. Возможна как работа в офисе (г. Москва), так и удаленная работа. Высокая оплата (с системой премий) гарантируется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...