Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

У нас в захисті "донецький подарунок" Кучер-Шевчук... Туди б ще Ракицького поставити і в польську роздягальну можна завозити пиво ще перед грою - все одно Україна гратиме без захисників....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я, чесно кажучи, трохи в шоці. 4 удари в створ воріт - 3 голи: я такого давно не пам'ятаю від ЗбУ. І які всі голи класні, гарні. Але і поляки свого класно поклали - атака була в бразильському стилі.

А Ротаня треба міняти, і то негайно, а то будемо догравати 10-ох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, чесно кажучи, трохи в шоці. 4 удари в створ воріт - 3 голи: я такого давно не пам'ятаю від ЗбУ. І які всі голи класні, гарні. Але і поляки свого класно поклали - атака була в бразильському стилі.

А Ротаня треба міняти, і то негайно, а то будемо догравати 10-ох.

там вже відразу треба 3 міняти...а то будуть і у 8 догравати з таким темпом. Вони не справляються з поляками!!! тому і фоли. Контратака у насс на нормальному рівні і фарт є, але захист це жах і брак пасу дуже високий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно шокований, ймовірність поїхати в Бразилію починає дещо відрізнятись від 0))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З перемогою!

А казали, що наші тренери тільки про п'янку і думають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голи супер,але з 10 хв був хаос,захист тупив і не крив кого треба,Сподобалось як Пятов стінку поставив з трьох чоловік-крайній лівий і найнижчий Зозуля щей не підпригнув,вже думав поляки додушать.Ну потім все устаканилось.Вернули людям віру у збірну-зачот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую збірній за неймовірний матч. Нарешті перемога, доречі пив пиво на іншому боці столу, тепер буду там завжди сидіти :0155: . Дякую за позитивні емоції. Супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю усіх з перемогою!!!! Не очікував я такої гри від наших. Це приємно.

Найкращі в цьому матчі, як на мене, це: Ярмоленко, Гусев, Ротань. А ось позиція воротаря в нас непевна - погано грає Пятов на виходах, дуже погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж в шоці! Відіграли класно, особливо 2-ий тайм. Фоменко приємно дивує. От тільки при стандартах треба краще грати, а так супер. Усіх вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ще забув: це просто "бєзобразная" голова головою гравцями ЗбУ. Якби ми сьогодні грали з Англією, то вони нам такого б не пробачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно, реально класно!

Настроїлися на гру, основне, щоб не було ейфорії перед Молдовою, наші традиційно слабо грають з слабкими збірними.

А поляки теж нічого такі, другу половину першого тайму добряче наших повозили, швидкості, паси, загалом цікавий вийшов матч, не нудний.

А Зозуля таки форвард :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова гра... тепер жалію що не поставив.. коефіцієн на Україну був майже - 4...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що т о покажуть наші форварди у грі з Молдовою. Ми дуже важко граємо з суперником,який не розкривається, реалізація хромає ну і недооцінка (хоча після матчу в Кишиневі вже мають дути на холодну воду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав в прес-конференції Фоменка, що двоє наших півзахисників пропускають гру з Молдовою через перебір карток. Але хто саме не написали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав в прес-конференції Фоменка, що двоє наших півзахисників пропускають гру з Молдовою через перебір карток. Але хто саме не написали....

Гармаш і Ротань.

Але на Молдову є варіанти : Тимощук + Степаненко чи Тимощук + Безус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав в прес-конференції Фоменка, що двоє наших півзахисників пропускають гру з Молдовою через перебір карток. Але хто саме не написали....

Гармаш і Ротань.

Але на Молдову є варіанти : Тимощук + Степаненко чи Тимощук + Безус.

Ще Кравченко як варіант є... А може і довикличуть когось... Хоча Молдову маємо вперед ногами виносити в будь-якому випадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не очікував такої гри від нашої збірної, ще й на виїзді!!! Втрачати вже було нічого, гарно зіграли, а у другому таймі навіть не дали шансів полякам на хоч один гол у відповідь! Молодці!!!

Тепер тільки з молдаванами не "зпідкнутись"! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до вітань всіх з перемогою!

Відзначу Фоменка:

1. Переграв тактично.

2. Не визнає авторитетів (Тимощук в запасі).

3. Вміє виховувати (Ракицький в запасі).

4. Гарно налаштував на гру (такого пресингу та бажання я давно вже не бачив).

Удачі Збірній та всім нам!!!

Ще не вмерла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Молдову тре полюбе подивитися. Матч з Польщею мав показати, чи взагалі ця команда має готувати базу під наступне ЄВРО і не заморочуватися тим ЧС, чи все-таки хоче докласти надзусиль і потрапити туди. Як бачимо, таки хочуть, тепер треба доводити, що можуть. Традиційно дуже складно грати з "грандами" - Вірменія, Грузія, Казахстан і т.д., долати командний захист і не пропускати контратаки. З Польщею показали, що характер таки є і на контратаках в принципі грати можуть, а тут треба буде показувати, чи можуть грати першим номером, на класі... А може взагалі ініціативу віддати і грати як з поляками? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, Рома, не можна. Молдовани/молдованці розгубляться і не будуть знати, що далі робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто треба наших священних корів деяких садити у запас, тоді вони будуть викладатися у іграх за збірну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...