Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

А я за Південну Америку!Там крім бразильців і аргентинців є дуже хороші збірні.Росія2,Спорт1(нтв+) будуть показувати багато.Але час матчів не зручний для нас,повтори прийдеться дивитись.

А на Бельгія-Росія з нулем фору обов'язково заряжу :),перші дійсно мають і склад і гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Оскільки жовто-сині не пройшли (ні Українці, ні Шведи :) )щодо вболівання маю таки думки:

1. однозначно всіма фібрами душі за команди з якими гратиме параша;

2. імпонує Хорватія, бо багато представників туди делегував український чемпіонат;

3. не байдужа Нігерія через волинянина :) ;

4. хотілося б, щоб перемогли європейці - німці або іспанці;

5. проте, переможуть латиноси - Бразилія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я буду за бельгію :)

темна конячка, яка може добряче стрельнути (імхо)

+ надіюсь покаже русскім "почем в Одессе рубероид"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - за Гондурас!

Це прикол! )))))))))) просто цікаво? без під йо... яка мотивація? смисл?)))) чи там родичі живуть92b9128420c817396dca7383dfe844a3.gif"]92b9128420c817396dca7383dfe844a3.gif (шутка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально до початку Мундіалю, Федерація футболу України розіслала всім учасникам чемпіонату власний рейтинг футбольних збірних. Спеціалісти кажуть, що рейтинг трохи страннуватий, але може бути використаний під час ЧМ. Наразі він має такий вигляд:

П ортугалія

У країна

Т уреччина

І ран

Н амібія

Х орватія

У ругвай

Й емен

Л іхтенштейн

О ман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально до початку Мундіалю, Федерація футболу України розіслала всім учасникам чемпіонату власний рейтинг футбольних збірних. Спеціалісти кажуть, що рейтинг трохи страннуватий, але може бути використаний під час ЧМ. Наразі він має такий вигляд:

П ортугалія

У країна

Т уреччина

І ран

Н амібія

Х орватія

У ругвай

Й емен

Л іхтенштейн

О ман

))) Шота я не зрозумів, для чого ФФУ розсилати якісь там свої рейтинги8d77168181c032bdd02ea3fbfbd52512.gif І хто його буде використовувати і для чого.???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Шота я не зрозумів, для чого ФФУ розсилати якісь там свої рейтингиИзображение І хто його буде використовувати і для чого.???

Юр, перші букви збірних склади до купи попорядку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Шота я не зрозумів, для чого ФФУ розсилати якісь там свої рейтингиИзображение І хто його буде використовувати і для чого.???

Юр, перші букви збірних склади до купи попорядку)))

Йоп твою дивізію 1268f46e0bbc95ca24bf9e3339ed7711.gif оце я затупив. І вроді би виспався добре і не пив вчора, короче шось я переумнічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче шось я переумнічав.

перехвилювався швидше! не хвилюйся, футбол обов"язково буде)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче шось я переумнічав.

перехвилювався швидше! не хвилюйся, футбол обов"язково буде)))))

Ага!! )) будем ждать до 23.00 Бразилія-Хорватія, по ідеї має бути цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игроки чемпионата Украины на ЧМ-2014:

"Динамо": Домагой Вида, Огнен Вукоевич (оба - Хорватия), Джермейн Ленс (Нидерланды), Мигель Велозу (Португалия).

"Шахтер": Бернард (Бразилия), Дарио Срна, Эдуардо (оба - Хорватия).

"Днепр": Самуэль Инкум (Гана)

"Волынь": Майкл Бабатунде (Нигерия).

"Заря": Тони Шунич (Босния и Герцеговина).

http://news.liga.net/news/sport/2113749-desyat_futbolistov_chempionata_ukrainy_sygrayut_na_chm_2014.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок церемонії відкриття о 21:15 за київським часом на Першому та тк Футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша вольова перемога Бразилія - Хорватія 3:1.

на рахунок вольової я трохи не погоджусь. суддя тягнув бразильців, що не кажи - господарі Ж. пенальті: чого ж не ставив коли Олічу ногу зачепили, що робив боковий суддя????. В цьому випадку не вистачило 4-го, чи то 5-го судді біля воріт. напад на воротаря - не такий вже це й напад був, тим більше що воротар перший до м"яча дотягувався. А удар неймаром ліктем???? Пряма червона, чорним по білому написано в правилах і крапка!!! Деж там, цеж Бразилія! А пенальті в ворота Хорватів??? Таке пенальті ставлять лише в нас, і то коли Шахтар атакує...

Так що, тягнули господарів. Імхо, та й факти вищеперераховані на ліцо.

А Хорватів дійсно шкода, гарна команда, не чекав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...