Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Гра забудеться (особливо хочеться забути перший тайм),а результат залишиться. Якщо говорити про саму гру,то за виключенням 1-2 моментів, справжня небезпека почала виникати після виходу Марко. Зозуля - так,боровся, але вчепитись, розвернутись і віддати не виходило взагалі. Кращий в матчі-Хачеріді, забирав все. В центрі провал повний, Ротань-дуууже слабо.

Організатори матчу "подбали" про недопущення ситуацій, як у Львові. Доходило до маразму (заборона розгорнути прапор з будь-яким! написом, конфіскація запальничок при вході на стадіон). Після довгих словесних перепалок з стюардами,прапор з "Луцьком" все ж таки майорів, і попав в кадр трансляції:) Махали і червоно-чорними, незважаючм на такий суворий контроль. Правда були повністю відсутні фаєри і петарди- тут вболівальникам респект.

Залишається здобути очікувану перемогу в Сан-Маріно і готуватись до матчів плей-оф. Ну не вірю я, що Англія не візьме своє з поляками. Тому треба ламати традицію програшів стикових матчів, і їхати в Бразилію! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивився вчора циганка, під час інтерв'ю з Коноплянкою - повзав.

А бразіла гімн вочевидь все ж забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився вчора циганка, під час інтерв'ю з Коноплянкою - повзав.

Дивився сьогдні - аналогічно, а ж сльозу пустив))))) Ну чудак))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь два матчі одночасно - очі розбігаються. )))) Польща-Англія, звичайно, цікавіший, але і наших теж цікаво глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саш, а матч то який! Не віриться, що ми бачили цю збірну Англію в Києві! Вони ж літають! Поляки відбиваються, як можуть, стараються, молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А -Хорватия

Б - Ця група не гратиме в плей-офф, мало очок набрали.

С - Швеция

Д - Турция, Румунія (я думаю вони) і дуже маленькі шанси у Венгрії

Е - Ісландія, Словенія (Словенія на виїзді з Швейцарцями, які вже вийшли з групи. Ісландія з друзями Норвежцями яким вже нічого не світить в Ісландії +1 очко.)

Ф - Португалія (я так зрозумів Росія собі застовбила 1 місце, там єдина умова якщо Азербайджан закине парочку голів і Португалія теж виграє з великим рахунком).

Г - Боснія-Герцоговина, Греція (в обох команд по 22 очка, Греція грає з Ліхтенштейном, Боснія з Литвою на виїзді. Боснійцям потрібна будь-яка перемога, але перемога, а грекам аби не залежати від Боснійців всього навсього треба забити 20 голів.)

Х -

І - Франція мабуть (у них шансів взяти 1 місце практично не має.)

По суті вже все ясно наразі (крім нашої групи!!!!).

А -Хорватия

Б - Ця група не гратиме в плей-офф, мало очок набрали. Але у Датчан друге місце

С - Швеция

Д - Румунія. Так як я і думав.

Е - Ісландія. Я так і думав.

Ф - Португалія

Г - Греція

Х -

І - Франція мабуть (у них шансів взяти 1 місце практично не має.). А тепер шансів ще менше.

Які там умови жеребкування? Сіяні та несіяні. Чи всі в одній "банці" будем крутиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви бачите що молдавани з монтенеграми роблять ? :0159:

саме прикольно коменти читати як людям ставки похєрились. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, нас чекають Швеція, Греція, Португалія та Хорватія. Хотілося б шведів - як в матчі на Євро в минулому році. Чекаємо на 21 жовтня, коли відбудеться жеребкування.

Виправляю сам себе: нас чекають - Франція, Швеція, Румунія, Ісландія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, що ми маємо в плей-офф.

Сіяні:

Хорватія (10)

Португалія (11)

Греція (12)

Швеція (22)

Несіяні:

Франція (25)

Україна (26)

Румунія (31)

Ісландія (54)

Це все за жовтневим рейтингом ФІФА. 17 листопада буде оновлення. Є теоретичні шанси обійти шведів, ми відстаємо від них на 37 балів. Шведи обіграли австрійців 2:1 та програли сьогодні німцям 3:5, у нас же дві перемоги.... Але перед нами ще французи теліпаються...

Якщо загалом оцінити відбір, то в такій групі друге місце це гарний результат. Про нього ми лише могли мріяти на початку року і ним ми незадоволені зараз... Кого не хотілось би в плей-офф, то це португальців, з іншими шанси хороші.

Ще ось що хочеться відмітити... Фоменко... Його призначення не критикував лише лінивий, діфірамбів зараз йому не співають лише німі... Людина на яку я надіюсь більше ніж на лідерів нашої збірної. Людина, яка досягла потрібного результату в усіх іграх. Якщо згадати гру з Англією, то він і НЕ ГРАВ на перемогу. Його влаштовувала нічия - він її і отримав...

Йому потрібен пропуск в Бразилію - він його і отримає. Принаймні я в це вірю)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина - 871

Франция - 870

ого!

В принципі, пофіг. Ми в плей-офф вилітали від кого хочеш - від словенії до німців. Нас не змогла перемогти Англія, які ще питання? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...