Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

P.S.: До речі. З моєї цитати ви чомусь вирішили видалити слова про Івахіва : "який за любов до нього пропонував гроші" ...

тому що вважаю, не важливо який там суперник.

вам писали, що гусь никає свої чиновницькі хабарі-прибутки, а ви про кількість обманутих ним людей)) івахів хоч свої гроші роздає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гусь никає свої чиновницькі хабарі-прибутки

Докази в студію!

Івахів хоч свої гроші роздає...

Ага. Такі люди ще дуже люблять повторяти що свої капітали вони заробили чесно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову ж так, докази в студію що не чесно :)

Мої слова лише спостереження, а от у Андрій Віталійович - пряме звинувачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Твіттера:

В Киеве удивляются: кто мог за ПР голосовать? Звонил в Крым, удивляются: кто мог за Свободу голосовать?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат в народні депутати України від ОО «Батьківщина» в окрузі № 21 Ігор Гузь та шість його соратників голодують в приміщенні ОВК.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на прес-секретаря кандидата Олександра Машлая.

З його слів, штаб Гузя подав шість скарг в ОВК і їх прийняли, «але сказали, що розглянуть завтра ввечері або післязавтра, хоча одну скаргу могли б відразу розглянути, бо члени ДВК були на місці, але їм сказали, щоб їхали додому».

Водночас, за його словами, ОВК півтори години приймала протоколи з дільниць, але не оголошує результатів голосування. Хоча, зі слів прес-секретаря, відповідно до законів, члени комісії зобов'язані це робити.

Також дивує штабістів Гузя повідомлення про те, що сервер ЦВК завис. Мовляв, в багатьох округах в Україні вже порахували всі протоколи, а в «Ковельському» зупинилися на 60%.

Голодуватимуть опозиціонери в фойє ОВК.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1461377

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої слова лише спостереження, а от у Андрій Віталійович - пряме звинувачення.

ага)) у вас прям спостереження, а у мене звинувачення...про брєвно в оці чули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат в народні депутати України від ОО «Батьківщина» в окрузі № 21 Ігор Гузь та шість його соратників голодують в приміщенні ОВК.

http://fakty.ictv.ua...news/id/1461377

Гузь не голодает, он экономит деньги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гусь никає свої чиновницькі хабарі-прибутки

Хібе ж це не звинувачення?

А взагалі мені дивно, чому як тільки людина чиновник - всі наввипередки кидаються звинувачувати її у хабарництві ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому як тільки людина чиновник - всі наввипередки кидаються звинувачувати її у хабарництві ...

мабуть тому, що таке воно - реальне життя))

Хібе ж це не звинувачення?

аяяй)) що ж ви так під себе цитату то порізали?

я ж чітко написав, що

вам писали, що гусь никає свої чиновницькі хабарі-прибутки

вам писали, причому не я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому як тільки людина чиновник - всі наввипередки кидаються звинувачувати її у хабарництві ...

мабуть тому, що таке воно - реальне життя))

А я думаю тому що простіше мислити штампами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю тому що простіше мислити штампами.

це точно)) для чого ті реальності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам писали, що гусь никає свої чиновницькі хабарі-прибутки

вам писали, причому не я...

Там людина звернула увагу на дані з декларації кандидата. В отримуванні і приховуванні хабарів звинуватили його саме ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю тому що простіше мислити штампами.

це точно)) для чого ті реальності...

В мене просто є знайомі - дрібні чиновники, які при згадках про тотальну чиновницьку корумпованість мрійлтво зітхають і кажуть щось типу того: "Ох, мені б хоча б соту долю, того про що я чую ..." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене просто є знайомі - дрібні чиновники, які при згадках про тотальну чиновницьку корумпованість мрійлтво зітхають

вислужаться - дорвутьтся до корита.

не зможуть - так й будуть зітхати на окраїнах українського чиновництва.

Там людина звернула увагу на дані з декларації кандидата. В отримуванні і приховуванні хабарів звинуватили його саме ви.

:_07::_07::_07:

ну нехай буде біле...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумовуючи все сказане мною. Я не ідеалізую Гузя. Не намагаюся возвеличити його, возвести на пєдестал. Я вболіваю за нього тому що він має шанс (хай і примарний) виграти вибори не засіявши округ грошима, як це зробили Палиця та Єремєєв, а здобувши прихильність людей. Це в мене вселяє надію, що ще не все втрачено і є ще в нас люди які не продаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не засіявши округ грошима, як це зробили Палиця та Єремєєв

так єрємєєв з палицею, хоч щось добре зробив, а не тільки бла-бла-бла.

а після виборів вони всі однакові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не засіявши округ грошима, як це зробили Палиця та Єремєєв

так єрємєєв з палицею, хоч щось добре зробив, а не тільки бла-бла-бла.

а після виборів вони всі однакові...

Але це банально купівля виборців. Яка дає можливість потрапити в парламент не тим людям які б могли дійсно принести користь країні. а тим хто має гроші ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які б могли дійсно принести користь країні

гузь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не засіявши округ грошима, як це зробили Палиця та Єремєєв

так єрємєєв з палицею, хоч щось добре зробив

раз в 5ть лет и только в присутствии камеры

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумовуючи все сказане мною. Я не ідеалізую Гузя. Не намагаюся возвеличити його, возвести на пєдестал. Я вболіваю за нього тому що він має шанс (хай і примарний) виграти вибори не засіявши округ грошима, як це зробили Палиця та Єремєєв, а здобувши прихильність людей. Це в мене вселяє надію, що ще не все втрачено і є ще в нас люди які не продаються.

виходить лучан і горохівців легше підкупити ніж ковельчан?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...