Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"наташа за кого ти там по мажоритарці голосувати казала?"

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підраховано мало, ще не можна сказати хто виграв. З такою передвиборною компанією, як в Палиці за нього ніхто б не голосував би. Хіба що, він виборчу комісію всю "скупить"

дивлячись на рейтинги ПР

А вони не мають просто за кого голосувати, бо крадуть всі, а Янукович "хоч щось для людей робить", як них кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штаб Палиці після первалу за 40% перейшов в стадію спокою і половина вже давно спить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

партія регіонів дає свому елекорату ВСЬО, включаючи жизнь )))

... мммдя ... і що після того хотіти від тих "виборців"

тепер наколоті апельсини здаються квіточками )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штаб Палиці після первалу за 40% перейшов в стадію спокою і половина вже давно спить.

А салют о половині п'ятої ранку часом не справа іншої половини штабу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три главных вывода выборов

1. Нынешняя смешанная пропорционально-мажоритарная кампания искажает волю избирателей и не позволяет создавать систему политических балансов в стране.

2. Выборы дали очень низку явку избирателей. Народ разочарован и не связывает с парламентским процессом реального влияния на свою жизнь. Он не видит АЛЬТЕРНАТИВЫ.

3. Страна еще не преодолела раскол, но уже готова к этому.

Назвали прізвища кандидатів, які лідирують у мажоритарних округах

У Волинській області з 5 округів у 4 перемагають самовисуванці, в тому числі Ігор Єремеєв та Ігор Палиця, та один представник ВО Свобода.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот теперь и начинается самое интересное. как будет работать тот же фонд палиці, как будут меняться местами проигравшие... короче,шоу только начинаецца!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене найцікавіше відбувається зараз у 21 окрузі. Там йдуть "ноздря в ноздрю" Івахів та Гузь. Звичайно, гроші Івахіва зроблять свою справу, але викликає повагу результат Гузя! Жителів Ковеля та навколишніх районів виявляється не так легко купити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Україно привет не проходить шолє?

Як на мене цю партію створювали не для того щоб вона пройшла в парламент ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зауваження, що опозиція отримала в цілому 49% , Колесніков сказав, що , «якби це була пропорціоналка, то тобі б у опозиції було б 49%. Але є ще мажоритарка. У нас є 225 округів, е в кожному є наш кандидат, і ми розраховуємо отримати 2/3 округів», – сказав Колєсніков
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент по Ковелю Гузь у Івахіва виграє 3 (три)!!! голоса. Це після 18,5 % протоколів.

Загалом по мажоритарці опозиція поки має 56 мандатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програла опозиція, коли закон підписала про мажоритарку, так би більшість була б сфорвомана. З нетерпінням чекаю, коли тягла дадуть свободівці у ВР:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мажоритарка добре, якщо люди свідомі, а не керуються принципом "благодійності"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мажоритарка добре, якщо люди свідомі, а не керуються принципом "благодійності"....

А мені ПPикро. Мій рідний Луцьк ПPодався. Тупо. Дешево. ПPимітивно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще мене безмежно уміляє оця агітація за федосюка, який забирає голоси у кравчука, офіційного кандидата від ОО і узгодженого із тією ж свободою – особливо від прихильників цих партій – чесне слово, аби я був палицею, я би йому всю кампанію проплатив

nd_,навіть якщо додати результати по Кравчуку, Федосюку та Алєксєєву виходить перевага Палиці приблизно у пів-відсотка.

cvk.jpg

Незалежно від того чи знялися б з виборів Алєксєєв+Федосюк на користь Кравчука, чи не знялися, апріорі Палиця все одно переміг би - при будь якому розкладі - тому що ТАК ТРЕБА. Тому нінада гнать.

5 років назад так само казали що не варто голосувати за Свободу бо це лише розпорошує голоси і твій/мій голос пропаде за непрохідним бар"єром, і що ми маємо зараз? Особисто моє ставлення до Кравчука приблизно таке саме як і до Палиці - що один що другий нічого не варті в Раді і незалежно від того хто б пройшов - нічого для нас не зроблять. Тому не віддавши свій голос за Кравчука я показую своє "ФЕ" відвертій здачі округу. Надія на імовірну перемогу Кравчука це з самого початку була не більше ніж ілюзія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку по мажоритарці не було за кого голосувати. Ні одгого конкурента Палиці партії не виставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp304pt001f01=900pf7331=22.html - дивимося Луцьк по партіях

http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=22.html - дивимося Луцьк по мажоритарці

І тепер думаємо, ЗВІДКИ??? Люди обирали Батьківщину та Свободу і за компанію Палицю? Логіка? А нема її...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...