Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

дааа, і які можна порушення побачити в такій якості зображення, це просто жах,

обличчя розпізняти не можна, а ще про якісь порушення мова. 1млрд коту під хвіст.

краще за ці кошти щось корисне зробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я провів вимбіркове дослідження системи веб-вибори 2012 в Україні.

першим ділом я перелянув свій виборчий округ, і… не знав плакати чи сміятись з побаченого.

якість картинки просто *******. неможу сказати нормального слова.

EKgXQ1CyQ2A.jpg3JwbHWQQgwc.jpg

напередодні я заходив на сайт , зареєструвався і дивився проморолик.

Давайте поріваняємо:

наші відео транслюються у вікно 640*480 піксел! якість аналогічна якщо знімати на мобільний телефон десятирічної давності.

можна бомбу в урну вкинути і нихріна видно не буде

додаю 2 скріншоти з росії. система просто спижжена (еее… викуплена за откати) в них. но млять якість!!! де ділась російська якість?

Zd9BHvJHCqs.jpg

uTNSrsmcd48.jpg

я пройшовся вибірково по різних дільницях України: від своєї, до глухого закарпатського села.

ну думаю, може на периферії у ДВК інет слабий?. узяв Львів, Київ (на відео записано тільки Київ) — ситуація аналогічна. ну можливо трохи ліпша, але це явно не "покращення вже сьогодні".

більше того майже у всіх дільницях є ряд суттєвих недоліків, які практично зводять на нівець користь від камер.

— відсутність членів комісії

— камери відведені в різіні сторони, але тільки не на комісію або скриньки

— камери не захвачують повністю потрібну зону

— якість не дозволяє хоть щось розібрати

— переплутані камери "скриньки" і "комісія"

і це все за перші 10 хв користування системою з рендомною виборкою ДВК.

сьогодні іду голосувати як всі свідомі громадяни. зніму камери на відео чи сфоткаю щоб побачити що то за звірі HD 720p xD

за даними ЦВК є 33769 виборчих дільниць. нехай 33 тисячі обладнали камерами. всього це 66 000 камер. на їх встановлення виділено 1 млрд. грн. в перерахунку на дільницю це 30 000 грн. трудно уявити що можна за такі гроші зробити.

писав швидко і з помилками спішу бігти голосувати! всім гарних результатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна комплекта відеоспостереження на одну дільницю: 20 000 грн.

2 камери + ноутбук + підведення інтернету (в районах по селах для доступу до інтернет додатково ставили комплект сутутникового ТВ супутникові тарілки від Датагруп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна комплекта відеоспостереження на одну дільницю: 20 000 грн.

Гроші викинуті на вітер ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кравчука, офіційного кандидата від ОО і узгодженого із тією ж свободою

ОО могла виставити достойнішого кандидата... :)

Хоча, якщо дивитися через призму партій, а не окремих людей, то суть в цьому є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість зображення жахлива :0007:

Якість не жахлива, це просто шонібудь. Суки, і тут на..бали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернули увагу на те, що легко можна прослідкувати конкретно яка людина за кого голосувала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суки, і тут на..бали....

треба казати не "на..бали", а "покращили", зараз це синоніми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще мене безмежно уміляє оця агітація за федосюка,

який забирає голоси у кравчука, офіційного кандидата від ОО і узгодженого із тією ж свободою –

особливо від прихильників цих партій –

чесне слово, аби я був палицею, я би йому всю кампанію проплатив :)

"Офіційний і узгоджений" за кампанію часто спромігся назвати ім'я ТогоКогоНеМожнаНазивати?

Чесне слово, аби я був Палицею, я би йому всю кампанію проплатив. Якщо точніше - її відсутність :)

P.S. Спілкувався я із одним із представників штабу містера П. кілька днів тому. Його фраза звучала: "Кравчук - дуже хороший для нас кандидат"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки як не крути, але вимушений приклонитись перед ригами, вони використали відсутність порядку та хаос в голові в українців (я так спілкувався з людиною яка бажає відміни мовного закону, але хотіла голосувати за палицю, при тому що говориш, наводиш докази, що палиця голосувв за цей самий закон - все побоку), а також бажання заборчику/хатки/стріхи/доріжки біля власної хатки (а що там буде в раді - побоку), а кандидат від опозиції апріорі не зможе забезпечити доріжку, тому що йому грошей не дадуть (влада).

Не зря в 2004 році відмінили голосування по мажоритарці, якщо патріотичні сили коли небудь прийдуть до влади, треба знов відміняти, народ дуже кволий і туповатий щоб самостійно формувати виборчі списки, його дуже легко купити/залякати/обдурити etc.

Наші люди можуть правильно голосувати, вони не безнадійні. Але, треба чітко направляти їх в правильне русле, не давати розслябуватись, не розжижати їхні і так ріденькі мізкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rustam Temirgaliev

близько години тому поблизу Simferopol, Krym ·

Первые предварительные данные на 11 часов exit poll по Крыму: лидер набирает 51,88%, красная партия из прошлого 26,21% (видимо утренняя мобилизация пожилых сторонников этой партии), на грани 10% боксер... На одном из мажоритарных округов идет очень интресная борьба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явка виборців на виборах до Верховної Ради України перевищила 20% за станом на 12:00.

Зокрема, як свідчать дані Центральної виборчої комісії, загалом по Україні явка складає 22,4%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є якісь дані по екзит-полам?
На нашем округе сердце-35, свобода-24, битие мое-18, вы-12, заветы илльича-6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зі своїм вибором визначився.

По мажоритарних кандидатах у Луцьку я підтримаю Віктор Федосюк

Зарплата на Ініціалі завжди була аж надто скромна в порівнянні з цінами на продукцію для замовників.

Зараз іде затримка виплати на 4 місяці.

Це - суто суб*єктивна моя особиста точка зору. Не претендую на об*єктивність.

Дуже цікаво звідки така інфа? Мій хороший знайомий працює на цьому підприємстві вже не рік і не два. І ні разу ще не скаржився ні на рівень заробітної плати, ні на якісь затримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що не в тему але...

Хто підкаже чим записати відео з тих "юлтра фул ейчді" камер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що не в тему але...

Хто підкаже чим записати відео з тих "юлтра фул ейчді" камер?

Чьо не в тему? В тему. На хабрі статейка є, але для мене особисто написане там - "вища математика".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов на сайт де крутять вибори онлайн. Поклацав.

Так і не зрозумів навіщо воно тра і кому?

Куда 1 мільярд вбабахали?

Все рівно, все цікаве почнеться після 20:00, отам би камери остались писати але ж то не ті гроші шоб так робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув на свою дільницю. мало того, що якість просто жахлива, то ще й камери встновлені так, що нічого не показують. Комісію хоч трохи видно, а камера на урни дивиться в підлогу. Хто і скільки бюлетенів вкидає відслідкувати не можливо.

На сусідній дільниці переплутані місцями камери "комісія" і "скринька". Та й ситуація там зворотня. Камеру на скриньки направлено нормально, а от чим займається комісія - не видно зовсім. Тільки ноги показані тих, хто прийшов за бюлетенями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...