Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Cудячи з р/рахунку і МФО банку, люди, які робили той рахунок не бельмеса не розуміються на тих же р/рахунках і МФО. Такі, як там вказані в природі не існують.

блін, а я думав - де подвох у цій рекламі? А це антиреклама! Але! Куда, бл:(ть підуть оті гроші? Нікуди? А якщо нікуди їх не відправить хтось, а потім зрозуміє, що це підстава, то зрозуміє, що це конкуренти Палиці....

Санта-Барбара!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - гарна антиреклама. Стильна. А в банку я думаю платіж з такими реквізитама просто не прийняли б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ми все про вибори, та про вибори :)

От, такий собі Мустафа Найем опитав соціологів щодо "алкогольних напоїв" ;)

Социологи-чудаки после публикации последних данных стали очень-очень скрытными и осторожными. По телефону говорить цифры не хотят, а лично встретиться сегодня не получается – все в заботах.

В целом, после общения с представителями двух разных социологических служб, вырисовываются примерно такие цифры:

___________________________________________

завтра, 28 октября 2012 года алкогольные предпочтения избирателей распределятся следующим образом:

Водку будут пить 26-28%

Вина красные и белые 19-20%

"Вдову Клико" – 17-19%

Советское игристое – 10,5 – 11,3%

Пиво "Львовское" – 5,5-7%

Лимонад "Буратино", невзирая на весь свой молодежный антураж, все-таки, останется в нашем советском прошлом.

___________________________________________

Добавлю от себя. На данный момент суммарный градус коктейлей Водка+Советское игристое и Вино+ "Вдова Клико" составляет 39-40%.

Поэтому победа противников Водки сейчас целиком и полностью в руках любителей Пива "Львовское". Чем больше "львовян" и жителей прилегающих областей смогут преодолеть похмелье и придут в местные кабаки и питейные заведения, тем меньше шансов у любителей крепких напитков.

Естественно, речь идет о тех, кто пьет цивилизовано, чинно, мирно – согласно спискам. Что будет происходить на лавочках, под подъездами и в отдельно взятых округах, не знают даже продвинутые сомелье.

Единственное, что им можно пожелать накануне голосования:

"Панове, як нап'єтесь – залишайтеся людьми!"

Побачимо, який там завтра буде популярний градус, я пивка хряпну для настрою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я після вибору 100-ку закручу з батьком.Так би мовити,за "Свободу".А хулє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моїм даним Буратіна бовтається якраз на межі.

Маю сумніви що у нас зріз від різних агенств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss є якісь попередні екзит поли? Хоча ні,ще рано.Соц опитування? Будьте люб"язні,киньте в приват.Аж надто вже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственное, что им нам можно пожелать накануне голосования:
зваженого обдуманого вибору, щоб кожному можна було сказати:
Завдяки таким, як ти, наші діти будуть гарно жити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де Гетто???? Гетто где? Кожен меседж в темі моніторив (тролив),а тут як "корова язиком злизала". Може спати ліг раніше,до виборів готується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss є якісь попередні екзит поли? Хоча ні,ще рано.Соц опитування? Будьте люб"язні,киньте в приват.Аж надто вже цікаво.

Завтра ввечері вже будуть попередні результати з похибкою 1-2%. Думаю вже потерпиш. А то Курортінг знову заявить, що я народ готую до фальсифікацій. А оно мнє надо? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де Гетто???? Гетто где? Кожен меседж в темі моніторив (тролив),а тут як "корова язиком злизала". Може спати ліг раніше,до виборів готується?

Саме так. Готується до виборів. :) 100 гривень на дорозі не валяються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче,я не забув.Не варто нагадувати.

І взагалі перечитайте http://board.lutsk.ua/topic/100009-pershii-sng/page__st__100 пост №114 .Певне 100 грн. зробили своє діло! :) І це тішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори-2012. Список перебіжчиків, які намагається отримати мандат

Вибрав лише тих, хто йде по Луцьку (ОВО №22) :):

Депутати, обрані до Верховної Ради за списком НУНС, які беруть участь у виборах:

Ігор Палица - округ № 22 (Волинська область), самовисуванець;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ба-Ян! Вчіться пошуком користуватись. Такі речі, як правило, на борді відразу з'являються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в курсі. В 26-й школі дві дільниці. ОДна в старому корпусі, а друга в новому?

Просто відкрив 2 камери і вроді та і та в 26-й школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає вебкамери з дільниці, що у бібліотеці на Київському майдані :(

На карті нема, в пошуку знаходиться

http://vybory2012.gov.ua/#precinct/36044

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И в эти 0,001 мп камеры "вложено" 1 млрд грн? та хай меня ранят..

В России на мартовские выборы было потрачено ~3,5 млрд грн на вебки, при том, что качество было на порядок выше ну а российских избирательных участков точно не в 3,5 раза больше, чем в Украине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з дільниці. Дуже багато спостерігачів. Просто сверлять поглядом кожен твій рух. Будем надіятись, що і при підрахунку буде така ж картина. ;)

Свобода +2, Кравчук +2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з дільниці. Дуже багато спостерігачів. Просто сверлять поглядом кожен твій рух. Будем надіятись, що і при підрахунку буде така ж картина. ;)

Свобода +2, Кравчук +2.

Як на мене основні фальсифікації будуть на сільських дільницях. Думаю в Луцьку вибори пройдуть більш-менш чесно. Хоча хто зна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...