Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На виборах буде, як мінімум, чотири екзит-поли

У день виборів буде проведено щонайменше чотири exit-poll.

Про це заявила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна на засіданні круглого столу "Соціологія на парламентських виборах", повідомляє УНІАН.

Вона нагадала, що "Демініциатіви" спільно з КМІС та Центром Разумкова проведуть "Національний exit-poll-2012".

При цьому Бекешкіна звернулася до присутніх на круглому столі представників практично всіх соціологічних компаній, що працюють в Україні, з питанням, чи будуть вони проводити власні exit-poll.

Президент соціологічної компанії Research&Branding Group Євген Копатько сказав, що його компанія проводитиме свій exit-poll.

Таке ж рішення підтвердив і директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Присутні соціологи пригадали про плани "Савік Шустер студії" провести exit-poll у день виборів. При цьому Бекешкіна висловила впевненість у тому, що exit-poll’ів буде більше.

З цією думкою погодилися її колеги. Зокрема, не виключив такої можливості й заступник директора GFK Ukraine Гліб Вишлинський.

Також він зазначив, що самостійно, швидше за все, exit-poll його компанія не проводитиме, а зробить це спільно з TNS для телеканалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот смотрю я на билборды Палиці и складывается впечатление что он очень не серьезно подошел к рекламной компании. Такое впечатление что просто кинул бабло и забыл что там и как. Сделано все как-то по детски, на некоторых просто не видно шрифт. Приходит на ум сразу мысли, если так безответственно он подошел к выборам, то что будет когда победит...

Из тв рекламы, Регионы молодцы, они и промывают мозг, якобы стало лучше на Западе Украины и на Востоке у Кличка оттягивают голоса, мол "такой хоккей (сорри бокс) нам не нужен" ) Нравится что меняют рекламу а не крутят одно и тоже. Ляшко, рекламой порадовал, вроде смешно, но главное то результат. Самая удачная, на мой взгляд, реклама компартии, все четко, все то что ждет зритель и народ, и старые голоса в кармане и новые приобретут. Все остальные как-то не очень. Ну не ужели не хватает бабла/идей хотя бы для креативной рекламы.... Вот к примеру, я вижу рекламу Кличка или оппозиции " Янукович в кресле до президентства (фото, видео не важно) - дальше видеоряд как депутаты голосуют чужими карточками - дальше видео Межигорья и слоган в красках похожих как у регионов "Від стабільності до добробуту" На след день только и разговоров было что про рекламу. Слоган можно переделать под похожий или еще что, дабы в суд не подали... это все уже детали... Это я так за 5 минут придумал.... ВО "Батьківщина" тоже как-то слабо. "Ми їх зупинимо" это реклама ориентирована на людей, что и раньше голосовали за них, совершенно бесполезна. Так что не хватает нашим политикам идей. А ведь процент избирателей которые не определились очень большой. Про рекламу "Украина - мопед вперед" я вообще молчу, вроде все сделали "как книжка пишет", а получилось только хуже. Неужели не жалко бабла....

Вот не понять мне этого.

А еще забыл написать, вот нравится билборд Кличка, не знаю почему но нравится, наверное все правильно тут сделали, вроде ничего особенного, а запоминается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из тв рекламы, Регионы молодцы, они и промывают мозг, якобы стало лучше на Западе Украины и на Востоке у Кличка оттягивают голоса, мол "такой хоккей (сорри бокс) нам не нужен" ) Нравится что меняют рекламу а не крутят одно и тоже.

Плакати хочеться від того, що народ віддає голоси тільки за гарну рекламу і пику на екрані <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нравится что меняют рекламу а не крутят одно и тоже.

Звичайно, стільки накрадено, відібрано... Є чим платити за рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usd1, у людей з грошима, часто нема ні розуму ні фантазії... Я знаю багатьом це здається дивним (хтось може сказати, ну якщо сам не розуміє, може найняти класних спеців?), але в тому то і суть що він сам може вважати свій підхід вірним. А ще може бути, що реклама палиці це просто насмішка над плебсом "ви всі рівно за мене проголосуєте/ми переможем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Вот не понять мне этого.

..

Просто треба було тебе найняти для усіх. І куш би зірвав... і усі в крєатіві були би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову заляпані бігморди. Вгадайте чиї? ))))

Так чиї там бігморди заляпали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чиї там бігморди заляпали?

Не скажу. :) В цій темі він і його заляпані бігморди вже згадувались )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скажу. :) В цій темі він вже згадувався )

Слухай, біля тебе як біля дівчини треба ходити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, біля тебе як біля дівчини треба ходити :)

А ми зараз торгуємось, да? Оо )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]А ми зараз торгуємось, да? Оо )))

Ні, не торгуємось. Ти просто якимись загадками говориш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підчистив за собою. :0011:

september25, гугл підкаже. ;)

Козюри? Він же безобідний. На виборах не переможе. Навіщо це комусь? Хіба що сам, для піару ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козюри? Він же безобідний.

Того і заляпали )

а решту бігбордів бояться ляпати бо бояться нових стадіонів? ятяумоляю )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usd1, у людей з грошима, часто нема ні розуму ні фантазії... Я знаю багатьом це здається дивним (хтось може сказати, ну якщо сам не розуміє, може найняти класних спеців?), але в тому то і суть що він сам може вважати свій підхід вірним. А ще може бути, що реклама палиці це просто насмішка над плебсом "ви всі рівно за мене проголосуєте/ми переможем".

Я думаю тут такая проблема, хотят деньги сэкономить, и делают рекламу у своих же рекламных фирм, печатают на своих же подконтрорльных типографиях и.т.д. И получается реклама аля "Пупкин - любит пенсионеров". Ему приносят готовый результат показывают, он говорит, мол ну чета слабенько как-то, а ему, ну что поделаешь батенька, вот когда будете любить пенсионеров, что-то сделаете, тогда и будет что показать, а пока, только лицо старушки, которая говорит, что все хорошо или, что все плохо :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вы в курсе, что на избирательных участках, видеокамеры работают в режиме онлайн с момента их установки? :) тоесть ещё за пару недель до выборов весь процес просматривается и прослушивается, вот вам и кабинки и тайна голосования. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, ага, камери заглядають в кабінку через плече, а чорнило в ручках стираєцця фломастером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...