Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Партія “УДАР” звернулася до ЦВК із заявою щодо скасування реєстрації 32 своїх кандидатів-мажоритарників

У суботу, 14 жовтня, одразу після з'їзду, “УДАР” звернувся до Центрвиборчкому із заявою про скасування реєстрації 32 кандидатів від партії у мажоритарних округах, які знімаються на користь кандидатів від ВО “Батьківщина” та опозиційно налаштованих самовисуванців.

Партія «УДАР» знімає 26 своїх кандидатів-мажоритарників на користь кандидатів від ВО «Батьківщина» та 6 кандидатів на користь опозиційно налаштованих самовисуванців. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко на прес-конференції в Києві.

http://udar.if.ua/artical/32
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця бандюган не зовсім чесний бізнесмен и т.д....але при цьому хто з інших кандидатів зробив щось для Луцька?)

Я розумію що це все заради проходу в ВР, алеж інші взагалі ніхрена не зробили)

(сам не визначився за кого проголосувати)

А що він зробив для Луцька окрім того, що нагло купив частину його громади? Скільки він заводів побудував? Скільки молоді працевлаштував(не на період виборчої кампанії, а загалом)? Може він подолав корупцію в Луцьку (тепер в школах не має поборів?)? Зменшив оплату за комунальні послуги чи проїзд у громадському транспорті для лучан? Приклад: по квартирах ходять палицюки і запитують чим вам допомогти, що вам треба зробити. Пенсіонерка відповідає: було б добре якби навели порядок в прибудинковій території (положили асфальт і т.д.). Кажуть зробимо. Через кілька днів жінка дивиться - о і справді почали робити, проголосую за цього "мецената" він же допомагає. Ще через кілька днів виясняється, що це міська рада проводить роботи, а цим просто гарно прикрився ТойХтоВсімДопомагає. Так що не треба тут робити з нього кращого з гірших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосуєм за тих хт овзагалі ніхрена не зробили для Луцька!)

бо вони не нагло купили частину громади!)

Я б за Козюру проголосував, було смішно дивитись як він бігав з ванною до Кропиви і вимагав гарячої води щоб помитись :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, про те. що зробив Палиця: лише факти, які я спостерігав особисто:

1. Сотні дітей сиріт отримали в подарунок вишиванки (я брав участь в цих акціях)

2. Сотні дітей оздоровились в літніх таборах за кошт фонду

3. Багато десятків студентів отримують стипендії.

і ще...стояв я якось біля дверей Просвіти, біля мене стояла директор фонду, тут підходить один чоловік, і зі словами :Я знаю, хто допоміг мені при лікуванні. простягнув їй коробку цукерок... і пішов собі... це факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сотні дітей сиріт отримали в подарунок вишиванки (я брав участь в цих акціях)

Я не розумію в чому сенс вишиванки, якщо ти вдів вишиванку а потім пішов до московського храму. Мені здавалось що це якийсь символ, а виходить, їх дарують як одежу? Ну так якісь базарні речі, напевно практичніші, чи дітки кожен ходять в вишиванці? А може ним нема взагалі що вдіти, і добрий дядя кинув тубільцям пару листків папороті - прикрийте срамоту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а виходить, їх дарують як одежу?

ні. ті вишиванки вишивали майстри спеціально під конкретну дитину, були конкретні діти, знімались міркі, і конкретний майстер вишивав для конкретної дитини, дівчинку чи хлопця, потім в певний час і в певному місці майстри та діти зустрічались, і отримували подарунки... я був присутній на більше ніж 30 (тридцяти ) подібних зустрічей, і можу запевнити, там дійсно було свято, без всіляких політичних витребеньок... просто маленьке свято для обділених батьківським теплом дітей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

527531_441618765890724_803361865_n.jpg

в т.ч. і діючих депутатів-благодійників, які пропустили переважну більшість засідань ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, про те. що зробив Палиця: лише факти, які я спостерігав особисто:

1. Сотні дітей сиріт отримали в подарунок вишиванки (я брав участь в цих акціях)

2. Сотні дітей оздоровились в літніх таборах за кошт фонду

3. Багато десятків студентів отримують стипендії.

і ще...стояв я якось біля дверей Просвіти, біля мене стояла директор фонду, тут підходить один чоловік, і зі словами :Я знаю, хто допоміг мені при лікуванні. простягнув їй коробку цукерок... і пішов собі... це факт

Стоп. Не розумію чому ти тоді за нього голосувати не йдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, не можна взяти відкріпний талон? І проголосувати тут, у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... мне впадло по своему городу голосовать,а ты ещё про какие то талоны говоришь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааааа....Людина стільки добра зробила, а ти їй своїм голосом віддячити не хочеш ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я человек аполитичный,мне плевать на выборы, главное для меня то, что бы чего то делалось, реально, а не из пустых слов в телеке.

будь то палиця, франкенштейн,ленин, баба яга..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а виходить, їх дарують як одежу?

ні. ті вишиванки вишивали майстри спеціально під конкретну дитину, були конкретні діти, знімались міркі, і конкретний майстер вишивав для конкретної дитини, дівчинку чи хлопця, потім в певний час і в певному місці майстри та діти зустрічались, і отримували подарунки... я був присутній на більше ніж 30 (тридцяти ) подібних зустрічей, і можу запевнити, там дійсно було свято, без всіляких політичних витребеньок... просто маленьке свято для обділених батьківським теплом дітей...

якщо ви були присутні особисто, то маєте знати хто роками виношував цю ідею і нарешті зробив це... а від Палиці там тільки плакати з написом "Фонд Палиці" та хіба що оренда залу, де проходило "свято"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я человек аполитичный,мне плевать на выборы, главное для меня то, что бы чего то делалось, реально, а не из пустых слов в телеке.

будь то палиця, франкенштейн,ленин, баба яга..

Людей які щось реально роблять - багато. Просто вони не ставлять на меті попасти у Верховну Раду і не використовують дітей для піару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде через пів року - рік нагадати гетто про цього благодєтєля якого призначать нардепом - скільки він і що саме зробив для Луцька за останнім часом - хай знову пи_дить що він аполітичний і не голосував а тільки розпинався про свою приязнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, спитай у "Паличників" чому виробничі приміщення електроапаратного заводу як не простоюють, то здаються в оренду під що небудь, але не виробництво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі.Чув позитивні відгуки про кандидата від опозиції по Володимиру Мельника. Здавалося що він прохідний кандидат. Не розумію чому його вирішили зняти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі.Чув позитивні відгуки про кандидата від опозиції по Володимиру Мельника. Здавалося що він прохідний кандидат. Не розумію чому його вирішили зняти ...

У Володимирі округ називається "19", а не "204". А Мельника звати Євген, а не Василь. А у всьому іншому я думаю вони схожі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі.Чув позитивні відгуки про кандидата від опозиції по Володимиру Мельника. Здавалося що він прохідний кандидат. Не розумію чому його вирішили зняти ...

А кто его снимал? Ты что-то перепутал. В этом списке Евгена Мельника нету. И вообще он от "Свободы" баллотируеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі.Чув позитивні відгуки про кандидата від опозиції по Володимиру Мельника. Здавалося що він прохідний кандидат. Не розумію чому його вирішили зняти ...

А кто его снимал? Ты что-то перепутал. В этом списке Евгена Мельника нету. И вообще он от "Свободы" баллотируеться

Ну й добре що перепутав. Будемо сподіватися, що це був хороший знак для нього! Було б непогано якби у ВР зявилися депутати від "Свободи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...