Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Віталій Кварцяний «знявся» з передвиборчих перегонів і закликав лучан, які планували голосувати за нього, віддати свій голос за Ігоря Палицю"

http://www.volynpost...vyborchoi-gonky

:ohmy: ганьба!

Українська платформа «Собор» знялася з виборів

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ukraiinska_platforma_sobor_znyalasya_z_viboriv_1762741

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сумніваюся, що такі заклики мають якийсь серйозний ефект на виборців. Та й взагалі, мені здається, що Кварцяного як політика ніхто ніколи серйозно не сприймав. Раніше він був як елемент декору для певної політичної партії. Зараз взагалі не зрозуміло чого його понесло на вибори ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз взагалі не зрозуміло чого його понесло на вибори ...
Як це чого? Палицця попросив. ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернув сьогодні увагу на бігборд Партії Регіонів. Кажуть, що на Волині побудовано 600 км нових доріг. Як для нашого регіону кілометраж непоганий. Але хто-небудь знає де ці нові дороги?

ага, а ще 8 лікарень О_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

козак, мля(((

Ігор Палиця отримав високу козацьку нагороду (ФОТО)*

19:06 13.10.2012

13 жовтня, напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці, яке є Днем українського козацтва, в Луцьку, відбувся концерт, який підготували викладачі і студенти ЛНТУ. Про це повідомляє «Волинська правда».

Під час заходу начальник штабу Окремої луцької козацької дивізії ВГО «Українське реєстрове козацтво» Іван Степко зачитав указ про нагородження народного депутата України Ігоря Палиці орденом І ступеню «Золотий козацький хрест». Такої високої нагороди Ігор Палиця удостоївся за меценатську діяльність і підтримку талановитої молоді.

Учасники Учасники концерту виконали низку популярних українських естрадних композицій, а ведучі , до слова, нагадали присутнім на концерті історію свята Покрови.

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/44901/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не є великим фаном Кличка, але: "УДАР" знімає на користь КОД-Батьківщини 26 кандидатів" (список по-посиланню, Волині немає)

Процес узгоджених дій пішов! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 "Собору" за зняття своєї партії, як і обіцяли до 14.10, оскільки побачили що 5% ніяк не наберуть. Хороший прецедент, за свої слова відповідають, це радує, Капранови і Ко не зіпсували своє хороше обличчя в моїх очах :)

+1 УДАРу за зняття мажоритарних кандидатів, сильний крок

Вчора випадково увімкнув ТБ і побачив ролик антиУДАРного спрямування, якийсь чувак філософствує, що мол, бокс це кльово, але боксерам не місце в політиці, а місце бригаді команді. Може, цей ролик вже давно, але я телевізор бачу раз в два тижні, так що вибачайте... Як на мене, для тих, хто розглядав варіант проголосувати за Кличка, але сумнівся, це навпаки додатковий аргумент.

Побачив цікаву динаміку борд-соціології, десь місяць назад рейтинг ОО був понад 33%, зараз трохи більше 26%, що свідчить, що кампанія ведеться не зовсім професійно, одного "ми їх зупинемо" тут недостатньо...

П.С. Хто голосував за "Собор" і Кварца, зніміть, пліз свої голоси і віддайте якимось іншим пунктам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процес узгоджених дій пішов! ;)

Сьогодні в поштовій скринці виявив листівку з "чорнухою" проти Алєксєєва від імені Кравчука. Вказано замовника, типографію, тираж, відповідального - в общєм всьо як має бути. Боюсь що "процес узгоджених дій" пройшов повз Луцьк. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процес узгоджених дій пішов! ;)

Сьогодні в поштовій скринці виявив листівку з "чорнухою" проти Алєксєєва від імені Кравчука. Вказано замовника, типографію, тираж, відповідального - в общєм всьо як має бути. Боюсь що "процес узгоджених дій" пройшов повз Луцьк. :/

Цілком можливо що цю чорнуху замовив і не Кравчук. Тут важко бути впевненим на 100 відсотків. Можливо просто підстава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нинішня виборча кампанія взагалі відзначається не стільки обіцянками, скільки обливанням брудом і звинуваченнями у всіх мислимих і немислимих гріхах своїх опонентів.

Мовляв, дивіться які всі мої опоненти брехуни, зрадники і т.д., тільки один я білий і пухнастий... Гидко це все слухати, читати і дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден.обичьно ж при виборчих кампаніях комплімєнтами осипають один одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нинішня виборча кампанія взагалі відзначається не стільки обіцянками, скільки обливанням брудом і звинуваченнями у всіх мислимих і немислимих гріхах своїх опонентів.

Мовляв, дивіться які всі мої опоненти брехуни, зрадники і т.д., тільки один я білий і пухнастий... Гидко це все слухати, читати і дивитись.

Школа ПР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден.обичьно ж при виборчих кампаніях комплімєнтами осипають один одного

Ну, на компліменти від опонентів завжди важко було розраховувати, але ж в раніше всі кандидати щось таки та обіцяли людям - і зарплату європейську, і житло та медобслуговування задарма, а то й просто золоті гори, Загалом - хто більше наобіцяє, а тепер - хто кого більше обі... ре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стояло за рішенням УДАРу про зняття кандидатів у Києві

У розпорядження Тижня потрапили дані соцопитувань, якими користувався УДАР, ухвалюючи рішення про зняття своїх кандидатів або пропонуючи зробити це Батьківщині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому в Луцьку не знімались (завтра, доречі, останній день)? Алексеев - ну надто вже "темна конячка", а Палиця явно в лідерах, дякуючи хутірсько-поліському менталітету - "вони всеодно крали і красти будуть - нехай хоч лавочку під балконом мені пофарбують".

Тай взагалі імхо небагато народу усвідомлює, хто є справжній провладний кандидат, хоча "картинка" фактично однакова по всій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замало кандидатів зняв УДАР, та чи зняв? ЦВК скаже запізно, ми не можем вас зняти.

Двоякі відчуття від рішення удару. Але це краще ніж нічого.

А що на рахунок палиці, який його реальний рейтинг по луцьку (не хто працює в лікарні/школі і т.п), а хто скаже, я підтримую палицю з ідеологічних переконань? Скільки таких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підтримую Палиццю! Бо другие полит. силы либо жадные,либо нищие. а хиба нэ?

а одна идеология кончилась где то в середине 80 - х прошлого века, другая в 90-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підтримую Палиццю!

Підтримувати Палицю Гетто може і підтримує, але голосувати ж не піде ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підтримую Палиццю! Бо другие полит. силы либо жадные,либо нищие. а хиба нэ?

А як же крики про "підступну владу, яку самі обрали - от тепер самі її і терпіть" 0_о

Чи добродій має надію, що вказаний кандидат буде продовжувати роздавати гроші і після повторного обрання?

Або що він буде протистояти владі, при якій збагатився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи добродій має надію, що вказаний кандидат буде продовжувати роздавати гроші і після повторного обрання?

саме так.. повторюсь, мені безпосередньо доводилось працювати з його фондом, тому впевнений, що і надалі Новий Луцьк буде спонсорувати благодійні проекти, і не важливо, яким чином ті кошти були здобуті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня, 15 октября, на своем съезде Объединенная оппозиция «Батькивщина» сняла 26 своих кандидатов в одномандатных избирательных округах в пользу кандидатов от партии «УДАР»

Об этом заявил руководитель Центрального избирательного штаба Объединенной оппозиции «Батькивщина» Александр Турчинов.

По материалам НБН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця бандюган не зовсім чесний бізнесмен и т.д....але при цьому хто з інших кандидатів зробив щось для Луцька?)

Я розумію що це все заради проходу в ВР, алеж інші взагалі ніхрена не зробили)

(сам не визначився за кого проголосувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...