Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я поважаю вибір кожного, але... просто хотів би якщо не шкода, щоб прихильники партії Свобода прокоментували ось

й
відео з Фаріон. Чи це є нормальна людина?

А що вас там так шокувало?

Ну, наприклад, мені б в голову не прийшло б сказати дівчині, на ім'я Лиза що її ім'я від слова лизати. Повторюю запитання, ця жінка, до речі одна з провідних членів "Свободи", доцент у Львівському державному університеті ім. І. Франка, є нормальна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю запитання, ця жінка, до речі одна з провідних членів "Свободи", доцент у Львівському державному університеті ім. І. Франка, є нормальна?

Ну, в тому що вона нормальна я абсолютно не сумніваюсь. Комуністи в свій час ще не так працювали з дітьми. У порівнянні з їхніми методами Фаріон - ангел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, й що тоді є нормою?

В кожного своя норма, в одного 50 грам, а в другого 1550..

Хто з них тобі не подобається більше?

І хто з них має більше прав на свою норму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо обзивати дітей, привчати до думки що людина іншої національності це є істота, й це є нормою то в мене питань більше немає.

Цікаво, й що тоді є нормою?

В кожного своя норма, в одного 50 грам, а в другого 1550..

Хто з них тобі не подобається більше?

І хто з них має більше прав на свою норму?

Й що тут малось на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п**дити таких ангелів треба.молотком.

Так підійди до офісу Свободи, або ближчого агітнамету і давай. Чи молотка не маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуністи в свій час ще не так працювали з дітьми. У порівнянні з їхніми методами Фаріон - ангел.

п**дити таких ангелів треба.молотком.

Що ж тоді з комуністами треба зробити?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю запитання, ця жінка, до речі одна з провідних членів "Свободи", доцент у Львівському державному університеті ім. І. Франка, є нормальна?

Ну, в тому що вона нормальна я абсолютно не сумніваюсь. Комуністи в свій час ще не так працювали з дітьми. У порівнянні з їхніми методами Фаріон - ангел.

Комуністи начворили у свій час дуже багато злодійства, але це не може бути виправдовуванням та індульгенцією усім решта

Комуністи в свій час ще не так працювали з дітьми. У порівнянні з їхніми методами Фаріон - ангел.

п**дити таких ангелів треба.молотком.

Що ж тоді з комуністами треба зробити?...

Ну напевне донищити те все що вони збудували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені б в голову не прийшло б сказати дівчині, на ім'я Лиза що її ім'я від слова лизати.
не маніпулюйте - дівчинка назвалась не Лизою, а Лізою. А Фаріон "тролила" всім відомий журнальчик, а не дитину.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо обзивати дітей, привчати до думки що людина іншої національності це є істота, й це є нормою то в мене питань більше немає

Не ображайтесь, але схоже вам добряче прополоскали мізки радянською ідеологією і навчили видавати бажане за дійсне. Хіба Фаріон десь казала дітям, що людина іншої національності - це істота? Передивіться ще раз уважно ваше ж відео. Там була дитина як ви кажете, іншої національності. За вашою логікою Фаріон не знаю що мала б зробити з цією дитиною. А вона, як хвалить її ... Дивно, правда? Ви мабуть і не звернули увагу чому ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуністи в свій час ще не так працювали з дітьми. У порівнянні з їхніми методами Фаріон - ангел.

п**дити таких ангелів треба.молотком.

Що ж тоді з комуністами треба зробити?...

Ну напевне донищити те все що вони збудували

да, від цього комуністам стане гірше. Ви абсолютно праві і логіка Ваша незбагненна. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені б в голову не прийшло б сказати дівчині, на ім'я Лиза що її ім'я від слова лизати.
не маніпулюйте - дівчинка назвалась не Лизою, а Лізою. А Фаріон "тролила" всім відомий журнальчик, а не дитину.

Ви думаєте що дитина знала про такий журнальчик?

Та суть не в тому. Це був просто один з прикладів її поведінки. Якщо це є така політика та лінія "Свободи" то стає страшнувато. Гітлера у свій час перемогли, але якою ж ціною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо увімкнути 1 УТ канал на годину, що зрозуміти, Фаріон є лише малою відповіддю на той ніагарський поток антиукраїнського в Україні. І стає страшнувато, коли ,,українці ,, сидять перед екранами і хавають це все.

Ми ж ніколи не втратимо шанс втратити шанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це є така політика та лінія "Свободи" то стає страшнувато. Гітлера у свій час перемогли, але якою ж ціною!

Дуже поширений зараз прийом у боротьбі проти всього українського. Якщо українець відстоює свою мову, свої традиції то його відразу називають фашистом, пособніком Гітлера. Чесно кажучи вже набридло. Час придумати щось оригінальніше. Від вас те ж це очікував, але не думав що все буде так швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо обзивати дітей, привчати до думки що людина іншої національності це є істота, й це є нормою то в мене питань більше немає

Не ображайтесь, але схоже вам добряче прополоскали мізки радянською ідеологією і навчили видавати бажане за дійсне. Хіба Фаріон десь казала дітям, що людина іншої національності - це істота? Передивіться ще раз уважно ваше ж відео. Там була дитина як ви кажете, іншої національності. За вашою логікою Фаріон не знаю що мала б зробити з цією дитиною. А вона, як хвалить її ... Дивно, правда? Ви мабуть і не звернули увагу чому ...

Дітям вона не казала. Це був інший випадок, пов'язаний з водієм маршрутки, який ввімкнув російську музику, й на його голову у цій маршрутці якимось побитом опинилась Фаріон. Так ця ... добилась його звільнення та й потім гордо заявила що ця істота більше не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітям вона не казала

Ну от бачите. А ви чомусь ту фразу про істот іншої національності приплели до цього відео ...

Це був інший випадок, пов'язаний з водієм маршрутки, який ввімкнув російську музику, й на його голову у цій маршрутці якимось побитом опинилась Фаріон. Так ця ... добилась його звільнення та й потім гордо заявила що ця істота більше не працює.

Тобто з цих слів я роблю висновок, що водій маршрути був не українцем, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це є така політика та лінія "Свободи" то стає страшнувато. Гітлера у свій час перемогли, але якою ж ціною!

Дуже поширений зараз прийом у боротьбі проти всього українського. Якщо українець відстоює свою мову, свої традиції то його відразу називають фашистом, пособніком Гітлера. Чесно кажучи вже набридло. Час придумати щось оригінальніше. Від вас те ж це очікував, але не думав що все буде так швидко.

Чесно кажучі я не прихильник націоналізму. І я вважаю невірною ту політику яка йде зараз повним ходом від ПР. Ця політика призводить до зросту радикальних настроїв, й це цілком логічно, якщо у своїй же країні українцям вказувати місце як людям другого сорту. Поважати свою мову, свої традиції це є природньо для людини любої нації, якщо їй тільки самій на себе не плювати. Но коли на людину, яка просто може бажала слухати музику іншою мовою (російською як у випадку з водієм маршрутки та Фаріон) казати що це є істота (також її слова), то вибачте. У цьому випадку починають пригадуватись унтерменши від Гитлера (усілякі там євреї, слов'яни, як думали нацисти). А нацизм й починається з таких дрібниць типу що ми є самі самі, найособливіши.

Війна розставила всі крапки над і. Немає виключних, титульних, вищих націй та рас. Всі ми рівні між собою...

Дітям вона не казала

Ну от бачите. А ви чомусь ту фразу про істот іншої національності приплели до цього відео ...

Це був інший випадок, пов'язаний з водієм маршрутки, який ввімкнув російську музику, й на його голову у цій маршрутці якимось побитом опинилась Фаріон. Так ця ... добилась його звільнення та й потім гордо заявила що ця істота більше не працює.

Тобто з цих слів я роблю висновок, що водій маршрути був не українцем, так?

Не обов'язково. Просто він (водій) слухав російську музику. Чи може Вам чи мені всякі там Фаріон та компанія почнуть вказувати що мені чи Вам слухати, читати та дивитись? Це ми вже проходили при СРСР та нацистах у Німетчині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом на сайті Корреспондент.net також проводиться опитування. І результати ще більш вражаючі:

korrespond.jpg

Звичайно, на виборах таких результатів не буде, але все ж такі онлайн-опитування ставлять під великий сумнів заяви деяких політиків і соціологічних служб про те, що ВО "Свобода" балансує на межі прохідного бар"єру...

Українці, обираємо СВОБОДУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Electronshik

Давайте залишим Гітлера в спокої. Невже ви не можете оперувати прізвищами якихось позитивних героїв, чому вам кортить постійно згадувати негативних? Мимоволі згадується фраза з пісеньки зі старого радянського мультфільму: "Хорошими делами прославиться нельзя". Давайте оперувати фактами. Водія що, дійсно звільнили за мову? За те що він слухав російську музику? Трошки почитав щойно про цей випадок. (http://zik.ua/ru/new...12/06/26/355824) І зробив для себе висновок. що там був звичайний побутовий конфлікт. З таким хамством ми зустрічаємося на наших вулицях періодично. Просто водій натрапив на жінку, яка змогла за себе постояти. Ось і все ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось результати, які опублікував КМІС:

Соціологи КМІС показали відрив "регіоналів"

За результатами соцопитування КМІС, до Верховної Ради проходять лише чотири партії, при чому Партія регіонів має істотний відрив від інших.

Такими є результати опитування, проведеного 21 вересня по 3 жовтня.

Так, Партія регіонів би отримала 20,1% від усіх виборців України.

Друге місце за кількістю прихильників поділяли дві партії: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" — з 12,1% прихильників від усіх виборців України та партія УДАР Віталія Кличка — з 11,5%.

Відмінність між цими величинами статистично незначуща, зазначається у прес-релізі.

Компартія на цей час мала 7,8% прихильників, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" — 4,7%, партія Наталії Королевської "Україна — Вперед!"1,4% та партія "Наша Україна" — близько 1% прихильників від усіх виборців України.

Кожна з інших 15 партій, що беруть участь у виборах за партійними списками, наприкінці вересня мали менше 1% прихильників.

Під час дослідження було опитано 2043 респондентів, що мешкають в усіх областях України.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Раніше в попередніх дослідженнях за той самий час Фонду Демініціативи і КМІС за ПР проголосували б 23.3% за "УДАР" - 16.0%. Опозиція отримала б 15,1%, КПУ- 10,1%.

Натомість російські соціологи за результатами опитування з 26 вересня по 6 жовтня виявили, що за Партію регіонів проголосували б 19,7% опитаних, на другому місці УДАР з 16,1% голосів.

За Батьківщину проголосували б 11,1%, а за КПУ - 7,9%.

Маніпулювання іде повним ходом. Складається враження, що нас, черговий раз, готують до конкретного результату.

420850_467898716566510_170549386_n.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.co.../10/11/6974400/ -

За результатами соцопитування КМІС, до Верховної Ради проходять лише чотири партії, при чому Партія регіонів має істотний відрив від інших.

Такими є результати опитування, проведеного 21 вересня по 3 жовтня.

Так, Партія регіонів би отримала 20,1% від усіх виборців України.

Друге місце за кількістю прихильників поділяли дві партії: Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" — з 12,1% прихильників від усіх виборців України та партія УДАР Віталія Кличка — з 11,5%.

Відмінність між цими величинами статистично незначуща, зазначається у прес-релізі.

Компартія на цей час мала 7,8% прихильників, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" — 4,7%, партія Наталії Королевської "Україна — Вперед!" — 1,4% та партія "Наша Україна" — близько 1% прихильників від усіх виборців України.

От цікаво виходить. Та, що "має мрію" не набирає навіть півтора процента.

А радіо-24, яке я полюбляю слухати, останнім часом підкумарює, майже в кожному випуску новин "джинса" Королевської, дуже цікава новина для України типу Наташа заїхала в місто Х, на підприємство Х і щось там ляпнула, а також час від часу про комуністів щось схоже, і ще чув про Третьякова теж з тієї опери

Так от, десь на днях Наташа зробила жостку заяву, що буде судитися з соціологами, бо за її даними Впєрдє набирає 6-7% і впевнено проходить в ВР. Це ж тре таку статистичну похибку, щоб з 1,4 до 7 помилитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маніпулювання іде повним ходом. Складається враження, що нас, черговий раз, готують до конкретного результату.

Чим неймовірніша брехня, тим швидше в неї повірять (Гебельс)

Саме ця фраза чомусь спадає на думку все частіше останнім часом. І не лише через соціологію і статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...