Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

чем ближе к выборам,тем моя позиция становится популярной

:) нет достойных кандидатов, зачем тратить время на выборы,.если есть возможность просто заработать немного на них :)

эх,помню СтудРеспублику образца 1999 года в Ровно, мы тогда так погудели,за бабло кандидатов, ностальжи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впервые в истории, я там был кандидатом в мэры студгородка, там было то, что невозможно рассказать,это надо было пережить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бабло яких кандидатів і яким чином було повязано з тим студгородком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фишка в том, что в конце 90-х ещё не была сформирована единая позиция,каким образом завлекать электорат,вот и тогда выкидывали бабло тоннами,не совсем понимая, будет ли профит,или нет, а нам,студентам,какое дело? :)

некисло мы тогда отдохнули :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуніст Царьков: суд визнав "Свободу" нацистською організацією

Суд вищої інстанції визнав законним висловлювання лідера Компартії Петра Симоненка про те, що партія "Свобода" є нацистською організацією.

Про це написав у своєму блозі в соціальній мережі LiveJournal в неділю депутат від Компартії Євген Царьков"Судова тяганина почалася ще... у 2009 році - і тривала до недавнього часу, поки Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ не поставив фінальну крапку у цій справі. На користь КПУ", - пише він.

"Хоча варто відзначити, що перші два суди - в Шевченківському районному та апеляційному, - у часи помаранчевого режиму Ющенка КПУ програла. Однак касація увінчалася успіхом, що дуже важливо, оскільки рішення ВАСУ - це рішення останньої інстанції. В Україні його оскаржити неможливо", - написав Царьков.

Він також повідомив, що всі 3 роки справу вів начальник юридичного відділу газети "Комуніст" Михайло Бабич, де було опубліковано відповідну заяву Симоненка.

"Матеріалів проти ВО "Свобода" у юристів Компартії було достатньо. Доказова база ледь вміщалася в товстенну папку на кілька сотень сторінок. До речі, юристи змогли довести не тільки факт нацизму, а й фінансування ВО "Свобода" олігархами", - йдеться у записі Царькова.

При цьому комуніст зазначив, що джерела фінансування нібито пов'язані з Партією регіонів.

"Фактичне визнання судом ВО "Свобода" нацистською організацією відкриває шлях до початку процедури заборони цієї сили. Але, чи піде на це провладна партія, яка, як встановив той же суд, і фінансує ту ж таки ВО" Свободу "?", - Заявляє Царьков.

У свою чергу в прес-службі ВО "Свобода" заявили, що їм невідомо про засідання суду і рішенні, про який заявляє Царьков, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Нас, на жаль, "Свободу", не попереджали про жодні засіданнях суду, і наших адвокатів не викликали, до наших аргументів ніхто не прислухався. Зараз ми не володіємо інформацією, чи було це засідання суду...", - зазначив прес-секретар ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

"Навіть якщо він був, то це якийсь закритий суд, про який нас не попередили, на який не покликали адвокатів", - сказав він.

За його словами, "Свобода" подавала позов до лідера КПУ Симоненка про захист честі, гідності, ділової репутації і виграла його в Шевченківському райсуді Києва.

"Був виграний суд в першій інстанції, який зобов'язав Симоненка вибачитися перед Тягнибоком, а газету "Комуніст" на першій сторінці надрукувати відповідне спростування. Потім комуністи подали апеляцію і програли її. Апеляційна інстанція підтвердила рішення суду першої інстанції", - пояснив Сиротюк.

"Зараз комуністи кажуть, що був Вищий суд, касаційна інстанція, яка скасувала рішення... Якщо у них є якесь рішення суду, воно повинно стосуватися одного - що Симоненко не повинен вибачатися перед "Свободою", оскільки це було предметом позову", - підкреслив прес-секретар "Свободи".

Цікаво, скільки б відсотків голосів отримав такий кандидат в нардепи в Україні B) :

У Бразилії кандидат до міської ради роздавала виборцям кокаїн

У неділю, 7 жовтня, в єдиний день виборів у Бразилії поліція затримала кандидата на посаду міського радника за роздачу кокаїну виборцям.

Як повідомляє Terra Brasil, 32-річна Кармен Крістіна да Сілва Ліма у день виборів з автомобіля роздавала людям листівки з інформацією про себе, до кожної з яких був прикріплений пакетик з кокаїном.

Поліцію насторожила натовп, що невдовзі зібрався біля машини, і правоохоронці вирішили перевірити, що там відбувається.

Побачивши наближення поліцейських, да Сілва Ліма і її помічник спробували втекти з місця події, однак незабаром вони були затримані.

За інформацією поліції, у машині кандидата в міськраду виявили 11 пакетиків з кокаїном. Яку кількість наркотику кандидатці вдалося поширити разом з листівками, невідомо.

Жінці висунули звинувачення у підкупі виборців та розповсюдженні наркотичних речовин.

Нагадаємо, на минулому тижні у Новому Орлеані, США, помічник головного прокурора міста був затриманий, після того як в будівлі міського суду у нього з кишені випала сигарета з марихуаною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене серйозного удару по позиціях Свободи це не завдасть. Можливо добавить пару голосів комуністам серед стареньких дідусів та бабусь серед російськомовного населення на Сході України. А так ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час прес-конференції IA ZIK попросила Киричука підтвердити інформацію про перемовини поміж «УДАРом» та Об’єднаною опозицією щодо своєрідного «взаємозаліку» зі зняттям кандидатів у нардепи у різних мажоритарних округах. Зокрема, Об’єднана опозиція відмовляється від кандидування по округу № 19 із центром у Володимирі-Волинському (де балотується Олександр Киричук, – IA ZIK)висуванця «Свободи» Євгена Мельника, а натомість «УДАР» знімає з виборчих перегонів по луцькій мажоритарці Ігоря Алєксєєва. Нагадаємо, по округу № 22 в Луцьку до Верховної Ради кандидує висуванець «Батьківщини» Петро Кравчук.

Я припускав щось подібне, але це повне гоніво від Удару. Алєксєєв на противагу Мельнику - це навіть не смішно. Крім того, це не справедливо по відношенню до Свободи. Це їхній єдиний мажоритарник в області, причому реально прохідний і адекватний. Я б порадив Удару зняти всіх своїх мажоритарників, хай тішаться списочниками. А моральні дивіденди, які б вони при цьому отримали в перспективі значно дорожче обійшлись, ніж мажоритарник, який ще невідомо чи пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому то й вибори програють (Дай Боже що б я помилився). Як павуки в банці... Ніяк не можуть поділити шкіру ще не вбитого ведмедя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, ти для початку визначся, чи віриш ти соціологам, чи ні ...

Мались на увазі результати опитування на сайті, а не від соціологів.

А ти думаєш, що ці, так звані "соціологічні опитування" - це правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так говорить, до речі, ТаЩоСидить і ТаЩоМаєМрію. Чий будеш? )

Я тобі можу сказати, за кого я проголосував в опитуванні в даній темі. В мене політичні переконання не змінюється кожного місяця, як в тебе. Ти тут точно, як депутат-"тушка в Верховній Раді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш, що ці, так звані "соціологічні опитування" - це правда?

Співставивши результати соцопитувань екзит-полів, кажуть, легко можна побачити де опитування було заказне, а де справжнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі можу сказати, за кого я проголосував в опитуванні в даній темі. В мене політичні переконання не змінюється кожного місяця, як в тебе. Ти тут точно, як депутат-"тушка в Верховній Раді

Тату сердечка вибий собі і гордись.. бо ж переконання не міняєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо ж переконання не міняєш :)

А які в тебе переконання? Якщо ти ні за кого не голосуєш, то що ти тут робиш в розділі "Політика"?

Співставивши результати соцопитувань екзит-полів, кажуть, легко можна побачити де опитування було заказне, а де справжнє.

Так в тому то й питання, що екзіт-пол будуть проводити ті ж самі, що і публікують заказні соцопитування. А результат вони наперед "намалюють"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкуюсь і висловлюю думки. Власне для цього і створений ресурс. А якщо ти агітуєш, то збігай в штаб і випиши донат форуму, так як це прирівнюється до комерційної реклами тільки дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо ж переконання не міняєш :)

А які в тебе переконання? Якщо ти ні за кого не голосуєш, то що ти тут робиш в розділі "Політика"?

Співставивши результати соцопитувань екзит-полів, кажуть, легко можна побачити де опитування було заказне, а де справжнє.

Так в тому то й питання, що екзіт-пол будуть проводити ті ж самі, що і публікують заказні соцопитування. А результат вони наперед "намалюють"

Тобто вірити соціологічним опитуванням не можна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вірити соціологічним опитуванням не можна ?

А що є такі хто останньому опитуванню повірив, де рейтинг опозиції безпричинно обвалюється за 2 тижні до виборів?

А якщо ти агітуєш, то збігай в штаб

А де я тут писав, за кого треба голосувати? Ти мене з кимось переплутав.

Кокретно, ти тут "чорним піаром" займаєшся. Наприклад, пишеш, що Тимошенко зерно крала.

Жаль, що закон про наклеп відмінили, а то б сів би на 3 роки :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вірити соціологічним опитуванням не можна ?

А що є такі хто останньому опитуванню повірив, де рейтинг опозиції безпричинно обвалюється за 2 тижні до виборів?

А якщо будуть падали рейтинги Партії Регіонів, то такому опитуванню можна вірити?

Взагалі, чиїм опитуванням можна вірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль, що закон про наклеп відмінили, а то б сів би на 3 роки :0159:

О, то ти регіонал!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо будуть падали рейтинги Партії Регіонів, то такому опитуванню можна вірити?

Так само я б цьому опитуванню не повірив. За них завжди будуть голосувати біля 25% виборців.

Так як десь там на Донбасі тобі скажуть, що нема за кого голосувати, а Янукович - це "менше зло" і "свій".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, то ти регіонал!!

Так, может быть, вы, святой отец, партийный?

"12 стульев"

:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...