Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

такс. давайте просто Гетто, и переходим к политике. Я голосовать не буду, Кто против?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мир на земле наступит тогда, когда умные перестанут бороться друг с другом и совместно угомонят дураков.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мир на земле наступит тогда, когда умные перестанут бороться друг с другом и совместно угомонят дураков.

помоєму все навпаки буде...

люблю фільм Ідіократія. При всій своїй простоті - показують найвірогіднішу перспективу майбутнього, яку в певній мірі можна оцінити вже зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... дураков и умных у нас достаточно.Я в очередной раз задаю вопрос умным: так за кого голосовать? за какую партию? за какого кандидата?

конкретно.

или всё таки умные похерят выборы....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... дураков и умных у нас достаточно.Я в очередной раз задаю вопрос умным: так за кого голосовать? за какую партию? за какого кандидата?

конкретно.

или всё таки умные похерят выборы.... :)

За опозицію і крапка. Але опозицію ту яка не буде тушкою. Потрібна більшість і будь-яка, головне щоб про Українська. Щоб процес розвитку України йшов у Європу а не так як зараз в совок.....!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты фамилии назови,только сначала подумай,а сможешь ли ты опять назвать те же фамилии через пару лет. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты фамилии назови,только сначала подумай,а сможешь ли ты опять назвать те же фамилии через пару лет. :D

Свобода!. Ну то що ти пропонуєш ? ти кардинальних дій не хочеш, і вибрати нема з кого. То що і далі сидіти в цьому лайні ? Я ж кажу потрібна про Українська влада, а там далі розберемося. З ними можна говорити і протестувати, на відміну від чинної влади. Ну хіба що ти Прнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сидеть годами в политическом дерьме - это традиция и менталитет нашего народа,ну народу так удобней.

зачем думать о будущем,если тебе прямо сейчас дадут тыщу или три гривнов,или пачку риса, или просто лапшу на уши, и ты продашь свой голос (как пафосно звучит,СВОЙ голос) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сидеть годами в политическом дерьме - это традиция и менталитет нашего народа,ну народу так удобней.

зачем думать о будущем,если тебе прямо сейчас дадут тыщу или три гривнов,или пачку риса, или просто лапшу на уши, и ты продашь свой голос (как пафосно звучит,СВОЙ голос) .

Ну от бач, ти і я проти цього )). Але чомусь мене всі загнобили і ти)) коли я виступив проти закриття теми де про це всі пишуть, і несуть прозріння для інших, щоб не вилися. То зрозуміло що так буде завжди, бо тих хто хоче щось змінити менше або вони не вірять в те що це можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прозриння несе он. млять.

А ти що несеш ? провокацію ? Бо ти суперечиш сам собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от когда научишься свои мысли как то поинтересней излагать,тогда и поговорим.а пока что как то скучно с тобой вести диалог.звыняй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим, ты на москальску мову перейшов? может ты за регионов? :D

в мене в мові букви Ы не трапляється ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит ты скрытый москаль :D

по твоєму люди діляться на москалів та "скритих москалів"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

славно тролі вєсєляцца - любо дорого смотрєть )

З чого ти взяв що я троль ? знову за своє. Я рідко взагалі пише це по перше. По друге мені заїло оце Тролення Гетто, от він то чистої води троль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о - уже тролі тролів тролями називають :D

Блін обоснуй що ти я троль!!! ?????? Ти взагалі хто такий щоб тут мене трольом обзивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

о..хоть поржать мона.

Ти взагалі

хто такий щоб тут мене трольом обзивати

ииииии:D обоснуй ему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

о..хоть поржать мона.

Я зрозумів що тут марно щось, писати і вести з вами дискусію. Ви все переводити на сміх... У вас тут своя закрита територія де ви як шакали налітаєте на людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...