Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А я вчора виявив в поштовій скринці чорний пєар проти Недужка

Чорний пєар проти Недужка - це його ж буклетики <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волынский губернатор передумал идти в парламент

Десь сьогодні натикався очима на замітку що в нього інсульт... події швидше за все взаємопов"язані.

все просто. Палиці зробили пропозицію, від якої він не зможе відмовитися (після виборів).

а цирк з висуненням БП в кандидати (на противагу Палиці) / опозиційністю ІП не більше ніж маскування для виборців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиція нарешті представила журналістам свого мажоритарника в Луцьку

Через декілька тижнів після висунення Петра Кравчука кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому округу № 22 від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» його врешті показали журналістам під час прес-конференції 5 вересня.

Про це сьогодні повідомив власкор IA ZIK.

Нагадаємо, до початку реєстрації кандидатів у нардепи за округ №22 йшла досить жорстка боротьба між «Свободою» і «Батьківщиною». Про намір спробувати сили заявляли лідери обласних організацій – відповідно Анатолій Вітів та Анатолій Грицюк. Однак, за домовленістю округ №22 дістався партії Тимошенко.

Досить несподівано змінився і розклад сил. Грицюка усунули з посади начальника обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції та висунули кандидатом у нардепи по виборчому округу з центром у поліському селищі Маневичі.

Натомість по округу №22 кандидатом зареєстрували Петра Кравчука. Це дало підстави для звинувачень на адресу опозиції у «зливанні» луцької мажоритарки голові правління «Укрнафти» Ігорю Палиці, якого політичні оглядачі називали кандидатом від влади.

І ось нарешті 5 вересня Кравчука презентували представникам ЗМІ під час спеціальної прес-конференції, хоча агітаційні намети з написом «Петро Кравчук – наш кандидат» уже не один день розташовані в різних мікрорайонах Луцька. Щоправда, яскравого враження кандидат у нардепи не справив.

Спочатку з коротенькими промовами виступив нардеп із фракції «БЮТ-Батьківщина» Віктор Олійник та начальник обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Григорій Пустовіт. Не завітав на прес-конференцію і голова облорганізації «Свободи» Анатолій Вітів – він саме брав участь у сесії Волиньради.

Після цих виступів надали слово Петру Кравчуку. Він із листка зачитав полум’яний текст про те, як боротиметься з владою та поліпшуватиме життя краян. Загалом прес-конференція тривала годину. Відповіді Кравчука на запитання журналістів були доволі загальними й розмитими.

zik

=================================================

БЛЬОООООООООО =)

На думку Юрія Недужка, який кандидує до парламенту по одномандатному виборчому округу № 22 в Луцьку, причина масового обклеювання будинків та стовпів агітацією – гроші. «Причина проста – ціна на білборди і сітілайти», - каже він.

пруф

Від "кандида"?

*ридаю*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про того ж Недужка: прочитайте, що пише мілким шрифтом в самому низу буклетика.

Теж мені патріот Луцька <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов і мені сьогодні "чорний піар" Недужка, чувак сам на себе пише, чому за нього не треба голосувати, якщо коротко, якщо ти не голосуєш за нього, то не хочеш, щоб ЗП в Україні була 10 тищ, а пенсія 6 тищ чи щось таке, і ще ти не підтримуєш "талановитого професора", якого сам Спілберг назвав "українським професором Індіаною Джонсом". Такий от кріатіфф, як на мене це вже попахує діагнозом наближеним до "манія величі" і це вже починає чимось нагадувати Черновецького.

Я вже собі уявив цю картину: Спілберг нікого не трогає, гуляє собі по рідній Америці, тут з’являється юний волинський проффесор і каже: "О, Стівен, я хочу з вами сфоткатися!", а Стівен: "Ти хто такий ващє?", Юрік: "Ай ем юкрейніан проффесор!", Спілберг розуміє, що простіше сфоткатися, ніж підтримувати бесіду і каже щось типу, "ну давай сфоткаємся, юкрейніан Індіана Джонс" :) Юний проффесор щасливий, занотовує цю фразу в блокнот і всю дорогу потім цитує всім, кого побачить :)

Канєшно, при такій "опозиції" товарищ Палиця виглядає цілком адекватним хлопцем, тут хоч все зрозуміло, нічого особистого, only business :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не читав шедеври новітніх волинських політтехнологій :)

post-94-0-26199800-1346965335_thumb.jpg

post-94-0-07410300-1346965343_thumb.jpg

post-94-0-26199800-1346965335_thumb.jpg

post-94-0-07410300-1346965343_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття що опозиція спеціально проштовхує провладних кандидатів. Причому в інших округах частенько схожа ситуація.

Мимоволі задумаєшся чи голосувати за дибіла чи просто псувати бюлетень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мимоволі задумаєшся чи голосувати за дибіла чи просто псувати бюлетень...

+1 (не дивлячись на написане мною раніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.com.ua/articles/2012/09/7/6972227/

Олігархи на виборах: Коломойський ставить на Кличка, Пінчук розкладає у всі кошики

Такого ж непрохідного кандидата УДАР поставив і проти Ігоря Палиці у Луцьку - щоправда, так само зробила і "Батьківщина", яка заради Палиці перекинула сильних висуванців Анатолія Грицюка та Ігоря Гузя на інші округи.

Палиця Ігор

22 округ, Волинська область

Палиця - близький соратник Коломойського, який останні роки живе в Швейцарії. Йому підіграли всі, хто міг, на цих мажоритарних виборах. Опозиція прибрала сильного кандидата з його округу. Губернатор області Клімчук знявся з виборів після розв'язаної проти нього медіа-війни. УДАР виставив проти нього відверто непрохідного "фізичну особу-підприємця".

Савчук Юрій

27 номер списку УДАР

Савчук - віце-президент футбольного клубу "Волинь", яким віднедавна володіє Ігор Палиця.

Група "Континіум" масово штурмує парламент у рідній Волинській області - Ігор Єремеєв з партнерами висунувся на трьох з п'яти округів. Четвертним кандидатом від "Континіуму" мав стати губернатор Борис Клімчук, який подав документи до ЦВК, щоб балотуватися за округом Ігоря Палиці з групи "Приват". За інформацією джерел, підтримати кампанію Клімчука збирався саме Єремеєв.

Перспектива програти Клімчуку шокувала Ігоря Палицю, який попередньо домовився з губернатором про підтримку. В атаку проти Клімчука було кинуто медіа-холдинг Коломойського включно з каналом 1+1. У підсумку, Клімчука минулої п'ятниці викликали до адміністрації президента - а в понеділок він зняв свою кандидатуру.

Процитував "волинські" цікавинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття що опозиція спеціально проштовхує провладних кандидатів

А коже таке повідомлення їм в цьому допомагає

Палиця - близький соратник Коломойського, який останні роки живе в Швейцарії. Йому підіграли всі, хто міг, на цих мажоритарних виборах. Опозиція прибрала сильного кандидата з його округу. Губернатор області Клімчук знявся з виборів після розв'язаної проти нього медіа-війни. УДАР виставив проти нього відверто непрохідного "фізичну особу-підприємця".

Що таке "непрохідний"? В нас більшість завжди була за Батьківщину, куди вона поділась?

Батьківщина (ОО) виставляє кандидата - треба за нього голосувати, хочеш ти - чи не хочеш. Все інше це підігравання владі. Самоуправство і "а він мене не подобається, буду голосувати на свій розсуд" - це хохляцтво і містечковість. Якщо хоча б 60-70% електорату батьківщини проголосує за ї кандидата, він спокійно проходить. Повинна бути чітка субординація і дисціпліна, але з цим у хахликів завжди були проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття що опозиція спеціально проштовхує провладних кандидатів

А коже таке повідомлення їм в цьому допомагає

Палиця - близький соратник Коломойського, який останні роки живе в Швейцарії. Йому підіграли всі, хто міг, на цих мажоритарних виборах. Опозиція прибрала сильного кандидата з його округу. Губернатор області Клімчук знявся з виборів після розв'язаної проти нього медіа-війни. УДАР виставив проти нього відверто непрохідного "фізичну особу-підприємця".

Що таке "непрохідний"? В нас більшість завжди була за Батьківщину, куди вона поділась?

Батьківщина (ОО) виставляє кандидата - треба за нього голосувати, хочеш ти - чи не хочеш. Все інше це підігравання владі. Самоуправство і "а він мене не подобається, буду голосувати на свій розсуд" - це хохляцтво і містечковість. Якщо хоча б 60-70% електорату батьківщини проголосує за ї кандидата, він спокійно проходить. Повинна бути чітка субординація і дисціпліна, але з цим у хахликів завжди були проблеми.

А якщо опозиція виставить своїм кандидатом Чикатіла (памятаєте, був колись такий маняк, дітей вбивав)? За нього теж потрібно сліпо голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в принципі дико тупе, але я відповім, так, треба голосувати.

Тут просто все питання в приорітетах... Для мене наприклад, свобода і щоб мене ніхто не мав своїм брудним шахтарськом членом, це найвища цінність. Просто коли вже тебе мають, то вже без різниці, чи є в тебе гроші, садок вишневий, конячка, цицькаста дружина... Ну це в мене так.

На сході думають інакше, вони пасіонарніші, тому проголосували б і за чикатіла (в принципі вони це вже зробили), а ви не можете чи не хочете, зате любите коли вас солодко мають в дупцю ті які проголосували за чикатілу (умовного).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в принципі дико тупе, але я відповім, так, треба голосувати.

Тут просто все питання в приорітетах... Для мене наприклад, свобода і щоб мене ніхто не мав своїм брудним шахтарськом членом, це найвища цінність. Просто коли вже тебе мають, то вже без різниці, чи є в тебе гроші, садок вишневий, конячка, цицькаста дружина... Ну це в мене так.

На сході думають інакше, вони пасіонарніші, тому проголосували б і за чикатіла (в принципі вони це вже зробили), а ви не можете чи не хочете, зате любите коли вас солодко мають в дупцю ті які проголосували за чикатілу (умовного).

На жаль на Сході результати виборів вирішують не лише виборці, а й виборчі комісії. Сподіваюсь Ви розумієте, що я маю на увазі. Але Ви праві в тому, що я б не проголосував за Чикатіла, якби він йшов на вибори під прапорами "Батьківщини". Поясню чому. По перше, у мене є голова на плечах, і використовую її я за призначенням. Відповідно я маю власну думку, і не люблю коли мені силою навязують свою. Дуже мені це нагадує комуно-більшовизм. По друге. Подивіться скільки колишніх бютівців зараз переметнулися в ряди Партії Регіонів. І я маю голосувати за таких людей? Запевняю Вас, після виборів, частина депутатів, які йшли від опозиції опиняться в Партії Регіонів. Думаю, серед них будуть і представники Батьківщини. От щоб такого і не трапилося і потрібен громадський контроль за кандидатами. Якщо громада вважає кандидата недостойним, то шлях його повинен бути не в Верхорну Раду, а навіть з партії. Інакше я не бачу різниці між кандидатами від Батьківщини і Партії регіонів. При висуванні кандидати партія повинна орієнтуватися на його авторитет серед місцевого населення, а не на рішення "фюрера".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здолати ПР може не рихле населення , а тільки міцна , чітка організація . Так, з чіткою субординацією і порядком... На нинішній момент нажаль це вже єдиний вихід. Населення саме по собі, ні на що не здатне . Той хто каже що це не так , або бреше , або придурок. Ваш громадський контроль закінчиться нічим (ну тобто тим, що 80% місць будуть займати анали - а може це і є ваша мета? )

Що стосується зрадників в рядах ОО... Зрадники є завжди , тут нічого лякатись не потрібно. Просто посилити роботу з кандидатами, і сильнішій відсів. І я так відчуваю що там за це крепше взялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здолати ПР може не рихле населення , а тільки міцна , чітка організація . Так, з чіткою субординацією і порядком... На нинішній момент нажаль це вже єдиний вихід. Населення саме по собі, ні на що не здатне . Той хто каже що це не так , або бреше , або придурок. Ваш громадський контроль закінчиться нічим (ну тобто тим, що 80% місць будуть займати анали - а може це і є ваша мета? )

Що стосується зрадників в рядах ОО... Зрадники є завжди , тут нічого лякатись не потрібно. Просто посилити роботу з кандидатами, і сильнішій відсів. І я так відчуваю що там за це крепше взялись.

Не смішіть. Хай Батьківщина наведе порядок в своїх лавах, а потім вимагає безумовної підтримки від своїх прихильників. Уже іде інформація про те що висуванців від опозиції перекуповують (пропонується енна сума грошей в обмін на те, що б кандидат який йде від опозиції в Верховній Раді вступив в ПР. Тобто, ось тобі гроші, балотуйся як опозиціонер, але напиши заяву про вступ до Партії Регіонів. Поки що. дати не став. поставим в потрібний момент. Ось і все.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смішіть. Хай Батьківщина наведе порядок в своїх лавах, а потім вимагає безумовної підтримки від своїх прихильників. Уже іде інформація про те що висуванців від опозиції перекуповують (пропонується енна сума грошей в обмін на те, що б кандидат який йде від опозиції в Верховній Раді вступив в ПР. Тобто, ось тобі гроші, балотуйся як опозиціонер, але напиши заяву про вступ до Партії Регіонів. Поки що. дати не став. поставим в потрібний момент. Ось і все.)

Мені здається ви просто шукаєте приводи не голосувати за ОО, Бог вам суддя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смішіть. Хай Батьківщина наведе порядок в своїх лавах, а потім вимагає безумовної підтримки від своїх прихильників. Уже іде інформація про те що висуванців від опозиції перекуповують (пропонується енна сума грошей в обмін на те, що б кандидат який йде від опозиції в Верховній Раді вступив в ПР. Тобто, ось тобі гроші, балотуйся як опозиціонер, але напиши заяву про вступ до Партії Регіонів. Поки що. дати не став. поставим в потрібний момент. Ось і все.)

Мені здається ви просто шукаєте приводи не голосувати за ОО, Бог вам суддя

Тут я можу Вас заспокоїти. Голосуватиму я за Батьківщину. Хоча багато в чому до них я ставлюся критично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критичного ставлення ніхто не віднімав , головне голосування. А мажоритарка ? В принципі внести сумятицю і ось такі думки, про "поганих кандидатів", для того (не тільки для того звичайно, але в тому числі) , вона і вводилась . В Мажоритарці дуже легко мутити мутну рибку в темній воді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критичного ставлення ніхто не віднімав , головне голосування. А мажоритарка ? В принципі внести сумятицю і ось такі думки, про "поганих кандидатів", для того (не тільки для того звичайно, але в тому числі) , вона і вводилась . В Мажоритарці дуже легко мутити мутну рибку в темній воді.

Повірте мені, Партія Регіонів для того і повернула мажоритарку, тому що провести по ній своїх кандидатів для неї набагато легше. Тут навіть не треба "вносить сумятицу". Мені було смішно чути коментарі багатьох лідерів опозиції після прийняття відповідного закону, про те, що мовляв вони перемогли добившись його прийняття. Як на мене шанси для опозиції отримати більшість в парлементі після прийняття цього закону значно зменшилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони мали на увазі інші речі, там про контроль самих виборів було. В будь якому разі... Ви знаєте, є така річ, вітер історії... Оці всі судді, депутати. Ще вчора вони щось говорили, сьогодні знають що цього говорити не можна. Тобто, чують тренд, розумієте? До чого це я.

В перші роки яника був певний тренд, певні поразки опозиції були неминучі. Ющенко не залишив чітуої бази. А тепер для мене, ці вибори як Сталінград, бій буде дуже важким , але є шанси надломити хребет владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ПР, що об'єднана опозиція, вони одне одного вартують.

Не можна забувати що об'єднана опозиція була при владі, геть недавно, до початку "царствования" Яника. І нічого доброго не було.

Підтримую. Недавно ця ж "опозиція" - злила мовний закон. Так що врятлі від них щось толкового ждати можна...

Ющенко також був в опозиції, боровся проти режиму Кучми... Він прийшов до влади: бандити не у тюрмах, перспектив розвитку нема, революція зайшла у глухий кут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибори як Сталінград, бій буде дуже важким , але є шанси надломити хребет владі.

Вважаю, що не варто перебільшувати значення цих виборів. Це аж ніяк не Сталінград. На жаль все йде до того, що опозиція ці вибори програє. Але це не означає, що вона програє війни, вона програє битву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...