Перейти до змісту

стартові пакети МТС "Перший"+30днів безлімітного інтернету


morokk

Рекомендовані повідомлення

продам стартові пакети МТС "Перший"+30днів безлімітного інтернету.

на основному рахунку 10грн+30днів безлімітного інтернету.

ціна - 45грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам стартові пакети МТС "Перший"+30днів безлімітного інтернету.

на основному рахунку 10грн+30днів безлімітного інтернету.

ціна - 45грн.

які там умови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archive.php?pid=23&tid=326, а взагалі пакет цікавий тільки через бонусний трафік. активовуєте пакет і з дня активації надається 30 днів безлімітного інтернету на основі EDGE / GPRS. після закінчення бонусного трафіку і 10грн купується новий старпак і знову є недорогий інет.

П.С.безлім інтернет у мтс коштує 135грн на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж за 45 грн продаєш, а не за 10 грн. То виходить в тебе купи за 45 грн, а через місяць за 10 грн. Щось тут не так. Поясни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що 10 грн. знаходяться на рахунку. так би мовити початковий баланс...

питання в іншому, наскільки я знаю, мтс не підключає і не переводить на тп "перший", чи я щось плутаю?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так 10грн на початковому балансі. У цьому пакеті встановлено тариф "МТС Перший".

http://i069.radikal.ru/1207/6f/a5bc8f152f25.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archive.php?pid=23&tid=326, а взагалі пакет цікавий тільки через бонусний трафік. активовуєте пакет і з дня активації надається 30 днів безлімітного інтернету на основі EDGE / GPRS. після закінчення бонусного трафіку і 10грн купується новий старпак і знову є недорогий інет.

П.С.безлім інтернет у мтс коштує 135грн на місяць.

незная яка там швидкість, но в конкурентів є значно дешевший інет....1,07грн./доба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не кажу що це саме дешеве рішення для мобільного інтернету, але для людей в яких модем залочений під МТС або нічого крім МТС нормально не тягне, скажімо в селі, то це є досить вигідна пропозиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там повний безліміт, чи є обмеження по об'єму?

як підключати його до компа, за допомогою простого мобільного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний безліміт! підключати можна через 3g модем або мобільний телефон але при створенні з'єднання через телефон потрібно задавати точку доступа "internet", перед підключенням потрібно активувати пакет зробивши один дзвінок на будь який номер, можна на 111, після чого дочекатись смс з повідомленням про активацію бонусного трафіку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

мтс Первый есть ещё? хотел бы взглянуть на номера... интернет не интересует ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяць безліма нараховується після активації страпака, стартових без інета в мене немає і з використаним інетом теж немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...