Перейти до змісту

Сирники


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Хто був в Сирниках на ставку, чув шо класний ставок, є бесідки, 10 грн плата. Хто був? як сам ставок? плата це з людини 10грн чи машини, чи можна з палатками на ніч залишатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на святкуванні ДН навесні, ціни не знаю, але що там гарно то факт...

найбільше сподобалась бесідка прямо на ставку, на воді, і прямо з неї можна по сходах спускатися у воду.

машину лишав за брамою - 20м - безкоштовно.

наметів там не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там минулого року.В цінах не орієнтуюся.Кину пару фоток.В тій здоровенній ємності холодна вода,з великами рибами,що продаються.Можна скупнутися.Туди і назад.Вода холодна,джерельна.Зазвичай людей багато.

post-11231-0-55414300-1341406787_thumb.j

post-11231-0-42213300-1341406810_thumb.j

post-11231-0-59569500-1341406926_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99%,що ні. Територія частна,обгороджена.Кажуть,що тоніровщика Руслана господарство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулого року був там на днi народження, вiдпочивати прикольно, з бесiдки, що в водi стоiть, калитка прямо в воду вiдкривается, звiдти й стрибав, вода чиста, дно встелене велики двустворчастими беззубками (живими), що говорить про чисту воду. На той час ловити рибу там не давали, нi за грошi, нiяк, тiльки *по блату* Палатка була 100грн. Якщо без фанатизму пити й купатись одночасно то дуже класно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці тоді підкажіть куда можна поїхати з палатками, десь в районі 50 км, крім хрінників??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Річка Іква.Водохраніліще по розмірам,як Хрінники.Чистіше,культурніше,людей меньше.Та й їхати близче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок палаток,не в курсі,звиняйте.Їздив просто купатися.Якщо потрібно після Середи зможу розпитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто може допомогти отримати дозвіл порибачити в Сирниках на ДН? Лише для спортивного інтересу, щоб зловити і запекти паро рибин. Хотілося б з самого ранку до обіду половити рибку.

Готовий заплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав (не знаю правда яке місце він там займає) той, з ким я домовлявся за альтанку, що не дозволяють тут ловити, лише для своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планувалось сьогодні в сирники але така погода дощова( можливо хтось щось підкаже такого ж приблизно типу але щоб в дощ можна було посидіти і посмажити шашлики з друзями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Адреналiнi е палатки з мангалами, та бiля нього теж окрема контора, не знаю як в буднi, а у вихiднi в Адреналiнi набираеш на 800грн й палатка безкоштовно, а там де збоку, палатка 200грн й заказ на 200грн

ЗЫ Як на мене, кухня в тих адреналiнських палатках блiндажах повнiстю вiдповiдае вiйськовiй тематицi, яка там е елементом декору, тобто деякi страви нормальнi, а деякi (зокрема Люля Кебаб) вiдверта гидота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Саме так ,були минулої неділі

і як там, чиста вода? чи є облаштований берег для дітей? І чи є де машину поставити? (парковка платна?)

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машину кидав вздовж дороги, місць як таких для стоянки немає, хто знайшов куди влізти там і оставив ) Берег гарний , дітей було дуже багато , на рахунок води, там де не зкаламучена, вроді нічого вода не Світязь звичайно, саме головне що тепла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...