Перейти до змісту

«Покращення життя» від Нацбанку


aroma

Рекомендовані повідомлення

Хотів сьогодні в приваті поповнити віртуальну доларову картку. Як виявилось, що я не можу це зробити бо наш Нацбанк зробив якісь «покращення», що поповнювати можна тільки в гривнях.

І того: я маю в касі поміняти бакси на гривні, поповнити свою гривневу і потім конвертувати гривні в бакси на віртуальну картку за курсом (!!!) купівлі долара.... а да, ще 50 копійок за операцію.

«Вигідний» квест, нічого не скажеш....

Отак от. Хто був не в курсі то майте на увазі.

Правда можна виготовити в привата пластикову валютну картку. Є два варіанта за 5 баксів і за 10. Першою не можна розраховуватись в неті. А дорожчою можна і навіть вивести долари можна, звісно з 1% комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коли можна було в приваті поповнити віртуальну доларову в касі?

всі платежі на території України тільки в нац валюті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба раніше можна було напряму, без обміну класти валюту на рахунок? Хіба в нас всі внутрішні фінансові операції не повинні здійснюватись гривнею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еее, завжди поповнював в доларах, в касі, віртуальну валютну карту, в приваті...

ну може самі касири там танцювали з бубном, щоб якось поповнити картку але ніколи проблем не було. Заплатив долари і все. А тут....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто касири діяли не за інструкціями

дада))) в мене тоже біля двох років касири привата діють не за інструкцією)))

валютну картку, з дня її отримання, поповнюю як гривнею так і інвалютою через касу постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці співробітники Привата також працювали поза інструкціями, результат - очевидний

Сторінка на приваті - жесть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...