Перейти до змісту

Вконтакті - такий вконтакті :)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

хе-хе..:) тему: "Соц.сети и школота" я поднимал уже давно, и, к сожалению, был прав в своих прогнозах.

С каждым днëм деградация растëт.Если 5-6 лет назад возрастной барьер был 14-15 лет,на сегодня вконтакте "живут" 8-10 летние дети.

это не статистика, а лично моë наблюдение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, як аналітік - аналітіку (раз так спостерігаєш чотко) можу підкинути тему на кандидатську дисертацію, скажімо - "Проблеми задоволення сексуального потягу неприроднім способом серед підлітків сучасності посередництвом соціальних мереж"

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куда котится?

у мы же не вконтатчики,набивающие той тëлке лайки, в предкушении.

...

Зря.. то ж німфєточка, Гетто! А тут бац! і планети стали в ряд :_07: і обраний відмовиться..

Тільки вік поміняй (ти ж в душі маладой) перед тим як лайкати. :0032:

А ти худий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

худый.но уж не такой дегенерат,как тот, шо на фото слева,которого выбрала та ...:D

да и я ей не проканаю, потому что вконтактах не сижу,а значит я поганый смерд,который не достоин даже лишний раз лайкнуть на еë божественной страничке.отака жизнь,малята :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди все перетворили у флейм. тему я закрию обов'язково. Але суть історії не в тому, якщо хто не зрозумів.

Не тріпайся, бо засталять "атвєчять за слава". Хотіла 10 000 лайків? - Распшішитєсь! Палучите! Абєщали - іспальняйтє!

все просто.

Закрито, бо вже набрид флейм.

Ko3bMa, мені коли тема не цікава, або не подобається я її обходжу, а не сру в камєнтах. І "-" натискаю вкрай рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...