Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

На даний момент ціни краще запитувати в самих забудовників.

Житлобуд будує будинок біля Північного ринку біля церкви, частинамквартир вже викуплена або ж внесені часткові суми оплати.

www.zb2.com.ua/about/

ЛСТМ здає будинок до кінця місяця на Арцеулова, однокімнатні всі продані, двох кімнатні майже всі, трьох кімнатні є вільні. Будує на Набережній (триває продаж квартир), вул. Іващенка бідя Срібних Лелек і розпочато новий будинок на Арцеулова.

www.lstm.com.ua/uk/real_estates

ЛДБК на Федорова добудовує будинок, також є зданий, про наявність вільних квартир запитуйте в забудовника.

ВАМС на Рівненький зданий, є вільні квартири.

Більш детально - www.lstm.com.ua/uk/real_estates

www.zb2.com.ua/about/

Змінено користувачем Recent
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію!

Хтось може підсказати які переваги та недоліки будинку на Набережній, який будує ЛСТМ?

Чи кращим є будинок на Арцеулова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене знайомі взяли у Житлобуд 2 на Єршова, ціни норма, будують швидко все по плану, здавали будинки попередні на травневій під час подій на майдані то затримали здачу на 1 місяць але результатом жильці задоволені! Квартирі є вільні тільки у 2 черзі і то верхні поверхи в залежності від під'їзду та квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду.

Житлобуд 2 наразі має лише квартири в с. Липини (район пр. Відродження) в будинку, який буде здаватися влітку 2015. Чи варто там брати квартиру чи краще на Набережній від ЛСТМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівнювати Будинок від ЛСМ на вул.набережній та будинок від Житлобуд-2 на вул. Ершова, то плюсів першого не бачу жодного.

1.Близько до траси де машини шмургують 24 години на добу

2.Болото і будинок на цваях, хто знає як він буде стояти і скільки усадку давати, можливо і через 5 років ваш ремонт і стелі потріскаються

3.Не дуже вдале місце розположення , далеко до маршутної зупинки.

На рахунок ціни , хто сказав що у Житлобуд-2 вона нижча?

Однакова що у ЛСМ що у Житлобуд-2 - 7500 грн м2

Однозначно Єршова.

Змінено користувачем turistik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на новобудови на Іващенка і Арцеулова (здача 2015 р) становить 8000 грн за метр квадратний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Соборності ціна 800 $ за 1м2, а на Рівненській від ВАМС забудовника 850 $ за 1 м2.

Якщо порівнювати якість будівництва ЛСТМ та Житлобуд2 то хто якісніше будує?

Знаю, що обєкти які побудовані Житлобуд 2 по області, то наче непогано збудовані. А от про якість їх житлових будинків я не знаю? Хтось володіє цією інформацією?

І будинок, який вони будують на Єршова, він є по програмі доступне житло? Там квартири відносно невеликі, тож у мене закрадається сумні, що він по програмі доступне житло.

Я чула, що по програмі доступне житло, забудовники багато халтурять при будівництві і квартирі неякісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівнювати якість будівництва ЛСТМ та Житлобуд2 то хто якісніше будує?

Тобто батько (ЛСМТ) чи син (Житлобуд-2) ? (Чорнухи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Соборності ціна 800 $ за 1м2, а на Рівненській від ВАМС забудовника 850 $ за 1 м2.

Якщо порівнювати якість будівництва ЛСТМ та Житлобуд2 то хто якісніше будує?

Знаю, що обєкти які побудовані Житлобуд 2 по області, то наче непогано збудовані. А от про якість їх житлових будинків я не знаю? Хтось володіє цією інформацією?

І будинок, який вони будують на Єршова, він є по програмі доступне житло? Там квартири відносно невеликі, тож у мене закрадається сумні, що він по програмі доступне житло.

Я чула, що по програмі доступне житло, забудовники багато халтурять при будівництві і квартирі неякісні.

Той будинок ще на єршова він Не є по програмі доступне житло. Дійсно площі квартир не великі. Сама більша площа це 75 кв. В житлобуд і здається взагалі немає програми доступне житло. Ця програма в 2013 р була в ЛДБК. Зараз незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредити по Програмах "Доступне житло" та "Здешевлення вартості іпотечних кредитів" не видаються з кінця минулого року. Фінансують тільки наявні кредити, нові в змінах до бюджету урізали. Обіцяли відновити фінансування Програм в 2й половині року, але... По Програмах були ліцензовані будинки від ЛДБК та ЛСТМ.

Житлобуд 2 свої будинки не ліцензував, не було доцільності, оскільки згідно Програм нормативи оцінки вартості житла були менше 4000 грн кв. як для нерухомості в малих населених пунктах (останні будинки с. Прилуцьке вул.Травнева та с. Липини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і саме головне "трансформаторна будка" біля дитячого майданчика, ви що?

та будка в дворі то якось лякає

тільки у дворі трансформаторна будка лякає

Ага! З настанням темряви вона перетворюється в трансформера, який їсть дітей!

Люди! Що з Вами? То ж капітальна споруда, в яку ще потрібно постаратись, щоб потрапити (я про те, що діти можуть проникнути всередину з відомими наслідками...)

Скажіть, будь ласка, а звідки повинен бути заживлений будинок? З повітря? Звідки візьметься потужність? у будь-якому разі трансформаторна підстанція десь повинна бути. А землі вільної в місті зараз не так і багато. В Києві, до речі, при будівництві нових будинків, здебільшого, трансформаторну підстанцію розміщують у самому будинку (так звана вбудована ТП). То чим Вас не влаштовує ТП в дворі?

ЗИ. Саме розміщення того будинку мені теж не подобається. Хотів лиш написати про "страшного монстра" :-)

Цікаво а як там іпотеки, хто побрав їх раніше під 16% , 13 % яких держава платила..

кошти надходять вчасно.

Я чула, що по програмі доступне житло, забудовники багато халтурять при будівництві і квартирі неякісні.

ЛДБК на Федорова не нахалтурив.

Якісь зауваження є завжди. У кожного забудовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО щодо будинку на Ковельській.

Якість будівництва - досить висока (щодня там проїжджав повз будівництво, то бачив на власні очі). Будматеріали, в основному, якісні. Розташування - так собі. З одного боку - є вся інфраструктура, до Центру навіть пішки хвилин 10-15 ходу, транспортне сполучення - супер, з квартир, що виходять вікнами не на Ковельську чи Червоного хреста, вигляд супер (Стир та замок), з іншого - величезний потік машин, відповідно шум, загазованість і небезпека, стоянка таксистів під вікном - той же шум і загазованість (особливо прогрівання моторів взимку), більшість квартир має жахливий пейзаж за вікнами. Та й народ чомусь більше полюбляє правий берег Стиру, особливо 33-й ;)

Непогане планування квартир, але ідіотські коридори. Знов таки, не всім подобаються французькі вікна. Малюсінькі балкончики. Ціна на час будівництва була непогана, на сьогодні, як на мене, зависока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість будівництва - досить висока (щодня там проїжджав повз будівництво, то бачив на власні очі). Будматеріали, в основному, якісні.

Це експертиза з вікна транспорту?

Нехай він хоч з сусального золота буде побудований - жити серед перехрестя - повний брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто знает, может в Луцке или окрестностях продается новый дом с построенным бассейном, желательно крытым. Или дом с территорией, чтобы поместился бассеин? Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто знает, может в Луцке или окрестностях продается новый дом с построенным бассейном, желательно крытым. Или дом с территорией, чтобы поместился бассеин? Спасибо!

Басейн має бути, якого розміру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість будівництва - досить висока (щодня там проїжджав повз будівництво, то бачив на власні очі). Будматеріали, в основному, якісні.

Це експертиза з вікна транспорту?

Нехай він хоч з сусального золота буде побудований - жити серед перехрестя - повний брєд

1. Ні, не тільки з вікна. Неодноразово заходив на будівництво. А написав так, тому що, дійсно, щодня бачив як йде будівництво. Такої лажі, як, приміром зараз на Набережній там не було (я про те, що в дощ утеплюють пінопластом і по мокрому кладуть зверху штукатурку, а вже через день фарбують; знов таки, ще йшла кладка останніх поверхів, а на нижніх вже вікна встановлюються - коли їх "поведе" - питання часу).

2. Я хоч раз написав, що "жити серед перехрестя" це добре? Швидше навпаки, описав "всі прєлєсті".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ціни луплять. ....в 2015 р.напевне буде ціна за метр кв.цілих 10 тис.

у Льовові вже давно такі ціни і у нас думаю незабаром будуть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя вам порада, якщо маєте земельний участок, то краще побудуйте будинок, при нинішньому курсі за такі гроші можна побудувати будинок на кімнат десь 4, куди дешевше ніж купувати готове, тай потім будете собі 100 разів дякувати за те що саме так вчинили.

Порада звичайно хороша, "але є своє але":

- ціна на землю,

- вигідне місце розташування

- комунікації до неї + саме будівництво думаю затягнуться і обійдуться дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя вам порада, якщо маєте земельний участок, то краще побудуйте будинок, при нинішньому курсі за такі гроші можна побудувати будинок на кімнат десь 4, куди дешевше ніж купувати готове, тай потім будете собі 100 разів дякувати за те що саме так вчинили.

Порада звичайно хороша, "але є своє але":

- ціна на землю,

- вигідне місце розташування

- комунікації до неї + саме будівництво думаю затягнуться і обійдуться дорожче.

Да ясно, що дорожче. Ділянка в нормальному місці обійдеться в двацятку. Плюс ще купити машину, щоб до неї доїжджати і все 40000 немає, які мали потратити на квартиру. Плюс немаловажливе питання з комунікаціями, за які треба плати(бо хтось за свої гроші провів світло, хтось газ, хтось воду чи каналізацію і треба компенсувати це все за підключення до мережі). Близько чи в самому місті ділянку знайти важко, і вона ніколи не буде розміщена так вигідно, як буде багатоквартирний будинок. Я маю на увазі близькість до зупинок транспорту, магазинів, садочків, шкіл та ін. інфраструктури. А ще побудувати треба той будинок. А це не легко, повірте.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще побудувати треба той будинок. А це не легко, повірте.

Зате вийшов в сад, вдихнув свіжого повітря, послухав пташок. Ні тобі сусідів зверху, ні перфораторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще побудувати треба той будинок. А це не легко, повірте.

Зате вийшов в сад, вдихнув свіжого повітря, послухав пташок. Ні тобі сусідів зверху, ні перфораторів...

у перспективі вже краще собі дачу купити у додаток до квартири :)

Змінено користувачем vitaljas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть чи у всіх забудовників лоджія входить в загальну квадратуру? у ЛСТМ бачу саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...