Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

А за будову біля 21 гімназії -хтось можливо чув, чому ціна у 7500 грн за квадрат? Що там планують зробити, що ціна така висока?

І чи якісно будують? Чи нормальний фундамент?

На мою думку розташування цього будинку - одне з найкращих із новобудов, що зведені/зводяться в Луцьку за останні 3-5 років...

Це все таки то не Рівненська і не Ковельська, а також і не Київська площа... а також не мурашник за ТАМ-ТАМом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім розташування - які ще переваги цього будинку, що беруть таку високу ціну?

Можливо - краще будується, аніж інші будинки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ТАМ-ТАМом хіба мурашник?

Дуже навіть зручний район як на мене... Навіть не знаю де в Луцьку практичніше, ніж там...

Хіба після відкриття ПортСіті щось зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно придбав квартиру у ВАМС (ВолиньАвтоМотоСервіс), 73.9 кв.м по 6300 за квадрат. Задоволений всім, окрім робіт які були зроблені найманими робітниками, а саме - електрики, сантехніки. Перероблювали сантехніку повністю, електрику перебирали. Цемент в них свій, якісний. Також додам, що перед купівлею об'їздили багато новобудов, та зробили свої висновки про Луцьк Сантех Монтаж, ЛДБК, ГлобусІнвест... Якість будівництва бажає кращого.. Двері відкривають викрутками, в квартирах пристойний запах газу, планування ніяке (Житловий комплекс оберіг). Кому цікаві нюанси - звертайтесь, розповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де будинок знаходиться?

Рівненська, перед поворотом до МРЕВ. Якщо їхати від Лучеська, то з лівої сторони, 9и поверховий сірий будинок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за будову біля 21 гімназії -хтось можливо чув, чому ціна у 7500 грн за квадрат? Що там планують зробити, що ціна така висока?

І чи якісно будують? Чи нормальний фундамент?

На мою думку розташування цього будинку - одне з найкращих із новобудов, що зведені/зводяться в Луцьку за останні 3-5 років...

Це все таки то не Рівненська і не Ковельська, а також і не Київська площа... а також не мурашник за ТАМ-ТАМом...

А хто забудовник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за будову біля 21 гімназії -хтось можливо чув, чому ціна у 7500 грн за квадрат? Що там планують зробити, що ціна така висока?

І чи якісно будують? Чи нормальний фундамент?

На мою думку розташування цього будинку - одне з найкращих із новобудов, що зведені/зводяться в Луцьку за останні 3-5 років...

Це все таки то не Рівненська і не Ковельська, а також і не Київська площа... а також не мурашник за ТАМ-ТАМом...

А хто забудовник?

Західелектромонтаж. Будують на замовлення однієї фірми, власниками є люди, що повязані із синами Романюка.

Основне питання - яка якість - і чому така ціна? До речі вони вже перейшли на нову ціну у 900 дол/квадрат. Це вже в ніякі рамки не лізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ВАМС (ВолиньАвтоМотоСервіс), 73.9 кв.м по 6300 за квадрат. Задоволений всім

теж чув від кількох людей, що будують досить якісно. Звісно, певні зауваження і недоробки є у кожного.

на нову ціну у 900 дол/квадрат. Це вже в ніякі рамки не лізе.

при теперішньому курсі долара - то і Київ зі своїми цінами вже відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось підскаже - по якості будинки на Арцеулова від ЛСТМ - як?? Хтось можливо там живе і поділиться реальними відгуками... Як звукоізоляція квартир? Як котли - нормальні чи дешеві? Як ліфти?

Живу там, по якості - більш-менш, але не "канфєтка")

Звукоізоляція - ніяка, чути все - ліфт, вхідні двері, сусіди, колись вночі навіть чула як в сусідів зверху мікрохвильовка включалась. Уявляю як вони "потерпають", коли на вихідних граю на фортепіано.

Ліфти - хороші, але не для наших людей. Широка сходова клітка дозволяє заносити багато буд.матеріалів і всякої всячини за раз, а от ліфт вузький, а з матеріалами пхаються. В результаті - за пів року ліфт фактично знищений, періодично нема світла.

Котел середньої якості, одразу з гарантією, але тут свій прикол - гарантія лише на основні частини, за решту всеодно треба платити навіть якщо оформлене гарантійне обслуговування, тому краще взяти телефончик майстра і в разі чого ремонтувати власними силами.

Вхідні двері в квартиру - одна назва, рекомендую відразу поміняти.

Ще згадала ситуацію з домофоном: коли будинок здавався, в під’їзді стояв звичайни кодовий замок, але одного чудового дня хтось приїхав, замінив двері і підсунув під двері квартир папірець, в якому сказано було, що необхідно оплатити вартість встановлення домофону (250 грн приблизно, не маленька сума і як вона розраховувалась - не відомо, на цей момент в під’їзді була викуплена лише половина квартир, а заселених - ще менше). Ніхто ніяк не реагував на повідомлення допоки ця "кантора" не підключила домофон, отак просто, без попереджень. Прийшов додому, а в квартиру не потрапив. Уточню - трубку в квартирі ніхто не встановлював, попереджень про підключення не було, "магнітних" ключів не було. Не буду вдаватись в подробиці, але договір довелось укласти, отримати магнітні ключі, а на запитання - що за кантора і на якій підставі змінили двері, відповіли - домовленість з забудовником. Результат - трубку встановили, через кілька днів перестала працювати, для того, щоб її полагодили треба було заплатити щомісячну абонентську плату(!!) 50 грн.

Підскажу по домофону, там можна схитрувати (вам повезло що вони вже поставили своє обладнання) купуєте в інтернеті самостійно трубку http://www.bezpeka-shop.com/catalog/mnogokvartirnye_domofony/ukp-7.html або іншу якусь, відкриваєте щиток, той що на поверсі, там має бути два баготожильних кабелі (десятижильний - шина одиниць, той що менше жил - шина десятків) плюс трубки підключаєте до шини десятків, мінус - до шини одиниць) які кольори вам використати визначити також легко. Одже трубка (45-90 грн в залежності від модифікації) кілька метрів двожильного кабеля (5 грн) + 10 хвилин щоб визначити кольри проводів, + 10-30 хв змонтувати трубку та прокинути провід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у ВАМС (ВолиньАвтоМотоСервіс), 73.9 кв.м по 6300 за квадрат. Задоволений всім

теж чув від кількох людей, що будують досить якісно. Звісно, певні зауваження і недоробки є у кожного.

на нову ціну у 900 дол/квадрат. Це вже в ніякі рамки не лізе.

при теперішньому курсі долара - то і Київ зі своїми цінами вже відпочиває.

НУ якби така політика фірми! ВИЯСНИТИ дуже просто! підходите до робочого і питаєте, яка у нього зп. Він Вам каже цифру, а яка у виконроба? він теж знає. От і прикидаєте яка частка з того всього будинку йде на відкати, а яка на заробіток! Вартість матеріалів практично у всіх однакова.

А потім вирішуєте чи варто Вам купувато таке житло? щоб кормити тих хто так поступає?

Але це бізнес і вони продавати можуть за 10 000 у.е. квадрат. Завжди знайдуться ті хто буде ще роздумувати. А може там цегла з якоїсь суперової глини? чи супертепло там буде.

п.с. можливо там тільки фасад красивий, тобто упакувати треба щоб блестіло, а вже як в практичності то неясно, не досліджував. вибір за покупцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за будову біля 21 гімназії -хтось можливо чув, чому ціна у 7500 грн за квадрат? Що там планують зробити, що ціна така висока?

І чи якісно будують? Чи нормальний фундамент?

На мою думку розташування цього будинку - одне з найкращих із новобудов, що зведені/зводяться в Луцьку за останні 3-5 років...

Це все таки то не Рівненська і не Ковельська, а також і не Київська площа... а також не мурашник за ТАМ-ТАМом...

А хто забудовник?

Західелектромонтаж. Будують на замовлення однієї фірми, власниками є люди, що повязані із синами Романюка.

Основне питання - яка якість - і чому така ціна? До речі вони вже перейшли на нову ціну у 900 дол/квадрат. Це вже в ніякі рамки не лізе.

Дякую за інформацію. Згідна з Вами на всі 100 %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які новобудови в Луцьку зараз найкращі? і в яких є ще вільні квартири? Я знаюза Там Тамом багато будинків будуються, але як довго не знаю( Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які новобудови в Луцьку зараз найкращі? і в яких є ще вільні квартири? Я знаюза Там Тамом багато будинків будуються, але як довго не знаю( Дякую

Будівельних майданчиків в Луцьку небагато. Думаю, варто виділити час і пройтися, подивитися паспорти об"єктів будівництва, попросити подивитися планування квартир, взнати контакти забудовників, придивитися до деталей. Згідний, на буд майданчиках досить брудно, але питання досить важливе і вимагає зусиль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які новобудови в Луцьку зараз найкращі? і в яких є ще вільні квартири? Я знаюза Там Тамом багато будинків будуються, але як довго не знаю( Дякую

Будівельних майданчиків в Луцьку небагато. Думаю, варто виділити час і пройтися, подивитися паспорти об"єктів будівництва, попросити подивитися планування квартир, взнати контакти забудовників, придивитися до деталей. Згідний, на буд майданчиках досить брудно, але питання досить важливе і вимагає зусиль.

Будівельних майданчиків в Луцьку дійсно небагато. А зданих будинків новобудов ще менше. Іх реально до 5 в Луцьку. Да і зараз склалася така ситуація, що ціна за квадратний метр у вже зданих нобобудовах і тих, що тільки фундамент заливають - однакова. Звичайно можна говорити, що забудовники надійні і побудують вчасно і т.д. А в зданих новобудовах реально можна побачити планування і інфраструктуру. Неважко подивитися оголошення і поїздити по квартирах і вибрати те, що реально подобаєть(район, планування та ін).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не знаю які будинки будують якісно. У всіх забудовників є певні недоліки і значно суттєві, як на мене. Чорнуха будує на набережній, кажуть грунти не стійки. З однієї сторони будинок на Київському майдані від побудував досить непогано, на Набережній я думаю буде якісний. В мене батьки живуть в Росії на півночі, там майже всі будинки на болоті будують, і нічого ніби, вже 20 років стоять причому панельні. Але все одно щось сумніви беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. В короткий термін хочу знайи щось з новобудов до 30 тис $. Дивився на арцеулова але там з однокімнатних залишилась одна квартира на першому поверсі. І планування не сподобалось. Балкон, кухня, ванна дуже просторні а сама кімната маленька. На набережній здають тільки в кінці року. На федорова виходить задорого. Буду вдячний якщо хтось щось порадить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В забудовників готового дешевого точно немає (кажуть, що багато людей повкладали гроші в невеликогабаритні квартири) - хіба з рук - комусь припече і продаватиме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. В короткий термін хочу знайи щось з новобудов до 30 тис $. Дивився на арцеулова але там з однокімнатних залишилась одна квартира на першому поверсі. І планування не сподобалось. Балкон, кухня, ванна дуже просторні а сама кімната маленька. На набережній здають тільки в кінці року. На федорова виходить задорого. Буду вдячний якщо хтось щось порадить)

Не підкажете ціну на Федорова? І яке там планування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете ціну на Федорова? І яке там планування?

ціна - відділ продажу т.78-63-42

планування -

post-24894-0-63738400-1394707066_thumb.j

post-24894-0-54283300-1394707087_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете ціну на Федорова? І яке там планування?

ціна - відділ продажу т.78-63-42

планування -

post-24894-0-63738400-1394707066_thumb.j

post-24894-0-54283300-1394707087_thumb.j

А чому так дорого? Там автономне опалення чи дахова котельня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому так дорого?

Так більше 7000(близько 700-750 доларів) майже всі цінять вже. Такі ціни зараз.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...