Перейти до змісту

Допоможіть знайти роботу


GrInGO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Є таке питання : де в Луцьку є робота на день( тобто ти прийшов , зробив і тобі заплатили)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поденна оплата практикується в ситуативних заробітках (сьогодні є робота - завтра немає) відповідно й такі заробітки вспливають рідко несистематично і навряд чи хтось обладає даними про такі постійні вакансії. З варіантів навскідку можу перерахувати лише трешак:

- розвантаження вагонів

- жебракування

- інтимні послуги

у всіх варіантах на кінець дня в кармані маєш повний денний заробіток :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, хотів мінуса вліпити. Особливо за інтим...

Правду казали, щодо будівництва. Викопати траншею, розвантажити щось, меблі потаскати вгору вниз. 50-150 грн день може бути. В селах он гній вибрати від худоби чи на полі розкинути., дров нарубати - Валом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, – за що одразу мінуса, нікого не ображав, правил не нарушував, навпаки вирішив підтримати ТС х’юмором в наш такий злободенний час :_02:

вибачаюсь за офтоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому одразу Трешак? Чому у нас не як у людей? З гумором тяжко, бо, мабуть, чоловік не з доброго дива і не з хорошого життя шукає такий підзаробіток?

А мінус, бо не сподобався пост. Я ж не РО вліпив.

В нас через такі пости всі теми можна прирівняти і перенести до флейму.

Якби ти номером телефону поділився, мовляв отут шукають на дньовку людей - я б + поставив а так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває така робота постійно але мені слід знати на 100% що людина прийде на таке то число. наприклад завтра можу взяти вручну грузити б.у. камінь з відбійника на зіл. 85 грн\8 год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ще тут? А то його щось не видно?

На будівництві разові роботи цікавлять? Силу маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав HWman, 25 Червня, 2012 в 10:32 - Без причини
Приховав HWman, 25 Червня, 2012 в 10:32 - Без причини

на базарі варшовсьокому пройдись попитайся

хоча ні тобі ж треба не на постійно...

Посилання на коментар

буває така робота постійно але мені слід знати на 100% що людина прийде на таке то число. наприклад завтра можу взяти вручну грузити б.у. камінь з відбійника на зіл. 85 грн\8 год

одноразова - 85грн за 8 годин, каміння грузити, смішно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ще тут? А то його щось не видно?

На будівництві разові роботи цікавлять? Силу маєш?

Так я згідний.Я 2 роки навчався в ущилищі № 2 і здобув третій розряд штукатура. Під чс проходження практики ( близько 6 міс. ) навчився виконувати майже всі внутрішні роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано , щоб побільше.

Побільше що? Роботи,чи грошей за роботу?

Маю помічника,коли на монтажі меблів.Плачу йому 150-200 грн.,в залежності від об"єкта.Кухня,шафа-купе і т.д..Був момент,коли дуже потребував такої людини,як Ви.Лишіть номер телефону,на всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано , щоб побільше.

Побільше що? Роботи,чи грошей за роботу?

Маю помічника,коли на монтажі меблів.Плачу йому 150-200 грн.,в залежності від об"єкта.Кухня,шафа-купе і т.д..Був момент,коли дуже потребував такої людини,як Ви.Лишіть номер телефону,на всяк випадок.

Більше роботи, відповідно і більше зарплата 0965658578

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Є таке питання : де в Луцьку є робота на день( тобто ти прийшов , зробив і тобі заплатили)?

Потрібно роздати листівки, також є можливість паралельно заробити певні %, якщо цікавить - дзвоніть 0508836022

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...