Перейти до змісту

Не подобається робота? Радій, що взагалі працюєш!


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Недавно Reuters попросили нескольких фотографов сделать фотографии «борющегося поколения». В результате была создана эта серия снимков выпускников из самых разных учебных заведений во всем мире, которые так и не смогли найти работу по специальности и в итоге были вынуждены работать в дешевом секторе услуг. И хотя их нынешняя работа может казаться им разочаровывающей, возможно, им повезло, что они вообще сумели найти работу, ведь по глобальным подсчетам, в мире сейчас около 75 миллионов безработных людей в возрасте от 15 до 24 лет. От повара в Афинах с дипломом в сфере гражданской инженерии до алжирского официанта с дипломом по корпоративному финансированию – эти молодые люди потратили не один год на обучение, но в итоге поняли лишь, что катящийся по наклонной финансовой плоскости мир более в них не нуждается.

1. Марчин Любовски, 28-летний заместитель главного менеджера ресторана «McDonald's» в торговом центре «Аркадия» в Варшаве. У него в руках – диплом специалиста по русскому языку Варшавского университета. Марчин работает в сфере фаст-фуда и, скорее всего, там и останется. (Reuters/Peter Andrews)

002.jpg

2. Франческа Бальди, 32 года, няня 7-месячного ребенка в Риме. Бальди пять лет училась в университете в Пизе и получила степень доктора в области литературы и философии. Она надеялась найти работу учителя, но вот уже 5 месяцев работает няней. (Reuters/Alessandro Bianchi)

003.jpg

3. Карл Мой Окот, 27 лет, торговец фруктами и овощами на рынке в трущобах Киберы, Найроби. Окот изучал психологию и химию и получил степень по психологии. Он искал работу 4 года, но последние 8 месяцев зарабатывает на жизнь торговлей на рынке. (Reuters/Noor Khamis)

004.jpg

Франческо Фоглиа, 37 лет, дворник в центре Рима. Он 6 лет учился в римском университете и получил степень доктора в сфере промышленной химии. Он надеялся стать исследователем, но вот уже 2 года работает дворником. (Reuters/Alessandro Bianchi)

006.jpg

Детальніше та більше тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже всі-всі не можуть знайти роботу по спеціальності? вот так після універу чотири роки шукають, а потім йдуть підмітати чи торгувати хурмою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, "удиви свой юнивер - пойди работать по специальности" (с) Баш

Диплом, это вовсе не признак ума\знаний\IQ\EQ.

Из списка больше всего удивил дворник Франческо Фоглиа, с дипломом промышленного химика. "Девушка официантка, которая 7 лет училась в Университете общества Иисуса" - улыбнуло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диплом, это вовсе не признак ума\знаний\IQ\EQ.

+100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, "удиви свой юнивер - пойди работать по специальности" (с) Баш

удівіл, чо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і не по спеціаьності,але думаю зарплата вних не менше 1000 баксів на місяць (крім продавця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас, в більшості випадків робота по спеціальності здобутій у виші є невигідною. Знаю небагатьох людей котрі займаються тим, на що вчились 5 років. Я особисто ніколи не буду працювати за здобутим фахом, тому що коли навчався, був змушений працювати, щоб оплатити навчання, житло ітд і попутно освоїв спеціальності повара, менеджера з постачання/збуту ітд. На останніх курсах зрозумів, що спеціальність моя мені не знадобиться, але все таки закінчив навчання, щоб не повертатись до дому з пустими руками та й шкода було тих років що вчився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, В кінці 90-х на початку 2000-х, я торгував на базарі. Поруч із вчителями, інженерами... у декого по 2 вищих освіти! І нічого, всі дружно тулили продукцію турецького/венгерського/польського народного господарства своїм співвітчизникам. Декого зараз зустрічаю на великих (і не дуже) фірмах/підприємствах. Але.. скільки часу пройшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас, в більшості випадків робота по спеціальності здобутій у виші є невигідною. Знаю небагатьох людей котрі займаються тим, на що вчились 5 років. Я особисто ніколи не буду працювати за здобутим фахом, тому що коли навчався, був змушений працювати, щоб оплатити навчання, житло ітд і попутно освоїв спеціальності повара, менеджера з постачання/збуту ітд. На останніх курсах зрозумів, що спеціальність моя мені не знадобиться, але все таки закінчив навчання, щоб не повертатись до дому з пустими руками та й шкода було тих років що вчився.

аналогічно, здобув досвід по двох інших спеціальностях і працюю, не тій на яку вчився <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диплом, это вовсе не признак ума\знаний\IQ\EQ.

Мова не йде про куплений диплом ЛДТУ, а про людей з вченими степенями, а це двє бальшіє разніци.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про людей з вченими степенями, а це двє бальшіє разніци

:_07: :_07: :_07:

дивлюсь ще є люди, що вірять в українську систему освіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про людей з вченими степенями, а це двє бальшіє разніци

:_07: :_07: :_07:

дивлюсь ще є люди, що вірять в українську систему освіти...

Тама зверху, в ряді випадків, пише в яких вузах люди навчалися і вони не мають ніякого відношення до української системи освіти. І нема ніяких підстав вважати, що якщо не вказаний ВУЗ, то він український, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я трошки почитаю суперечок, але слід нагадати Вам правила саме цього розділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я учился на программера, а работаю инженером по компьютерным системам.. в принципе и то, и не то. Хотя знания, полученные самостоятельно за время учебы в универе, иногда помогают.

По теме, да, надо радоваться тому, что есть работа в данный момент, и надо понимать, что ее может и не быть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нема ніяких підстав вважати, що якщо не вказаний ВУЗ, то він український, ага.

тут ви праві)) хоча мова йшла про наш ринок, тому й подумалось про україну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже всі-всі не можуть знайти роботу по спеціальності? вот так після універу чотири роки шукають, а потім йдуть підмітати чи торгувати хурмою?

:) а ти з якої країни планети?

Я закінчив інститут (ой, університет вже на той час :) ) в 96-му... Потім магістратура... За рік з цілої нашої групи по спеціальності (інженер-конструктор) влаштувався аж ОДИН! :) І то, самий-самий "відмінник" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нема ніяких підстав вважати, що якщо не вказаний ВУЗ, то він український, ага.

тут ви праві)) хоча мова йшла про наш ринок, тому й подумалось про україну...

стоп,стоп, стоп.

нічого ви не праві, а просто "кручу-вєрчу запутать хочу".

я написав про віру в українську освіту ось після цього

Мова не йде про куплений диплом ЛДТУ, а про людей з вченими степенями, а це двє бальшіє разніци.

а тому не має ніяких підстав вважати, що ви говорили не про український вуз, бо ЛДТУ український, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нема ніяких підстав вважати, що якщо не вказаний ВУЗ, то він український, ага.

тут ви праві)) хоча мова йшла про наш ринок, тому й подумалось про україну...

Хоч трохи поважайте свою країну, не любіть владу, але пишіть з великої літери назву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч трохи поважайте свою країну, не любіть владу, але пишіть з великої літери назву

якщо ви помітили, я все з маленької пишу, крім імен учасників форуму...

й поважаю я чи ні україну цим не визначається))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...