Перейти до змісту

Помогите разобраться,глючит скайп!


rembik

Рекомендовані повідомлення

Проблема в том что при включение видео связи с собеседником появляется даже не знаю как назвать, какие то блики !!! в чем проблема???подскажите !!!

Безымянный.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З твого скріншоту ну нічого не визначиш :)

Який комп (ноут чи стаціонарний), яка вебка (вмонтована, зовнішня, марка), чи видно її в "Диспетчере устройств", чи обрана саме вона в "Настройках" Скайпа, чи показує вона в вікні "Настройки, видео" (не під час дзвінка, а саме в вікні "настроек", чи цей глюк постійний, чи деколи?... і т.д.

Більше інформації! Тут жеш не "Битва екстрасенсів" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rembik,

1) Вкажіть модель Ноутбука або Конфігурацію ПК (обов'язково вкажіть ОС)

2) Вкажіть модель камери.

3) Якщо вмонтована камера в Нотік, то перевстановіть драйвери на нові (бажано скачані з офіційного сайту виробника камери)

4) Якщо камера зовнішня, то перевірте цілісність усіх дротів, та якість підключення до USB. Перевстановіть драйвери.

5) Спробуйте взяти в когось іншу камеру (для тестів), щоб виключити (чи підтвердити) несправність самої камери, або обладнання куди вона увімкнена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fujitsu siemens esprimo v5530 без камеры!!!Камеры пробовал разные!!!проблема в том, когда я общаюсь с собеседником с видео, появляется такая фигня,когда он включает видео а я нет

тоже самое !!! так что может проблема и не в камере!!! а без видео все норм... была такая фигня и раньше,но когда менял xp на семерку то вроде бы такого не было. сейчас xp/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодеки оновити. Драйвери до відеокарти. Поставити чисті з офф.сайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда я общаюсь с собеседником с видео, появляется такая фигня,когда он включает видео а я нет

тоже самое ...

погоди погоди. толком и внятно и по порядку напиши, как что происходит, а то с твоего предложения недопонятно немного...

Что значит "когда он включает видео"? Вы что, сначала просто звоните, а потом только начинаете "видео" включать? Почему не сразу "видеозвонок"?

Потом, вместо него ты видишь вот те "блики"? Это только с конкретно ЭТИМ ОДНИМ собеседником такое? Или с другими то же самое происходит?

И дай ответы на мои вопросы в первом посте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, мова про те, що коли опонент перший натискає "Відеодзвінок", а не наш ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не важно как звонить просто или сразу с видеосвязи,когда появляется лицо собеседника то я вижу эти блики!!!бывает что я норм...вижу картинку,но окантовка в бликах .такое происходит со всеми собеседниками!!!

чи видно її в "Диспетчере устройств", чи обрана саме вона в "Настройках" Скайпа, чи показує вона в вікні "Настройки, видео" (не під час дзвінка, а саме в вікні "настроек", чи цей глюк постійний, чи деколи?... і т.д. ....тут все хорошо ,и глюк постоянный .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дальше...

Теперь надо локализировать проблему.

Давай определимся, в самом Скайпе проблема, или в системме. Для видеосвязи есть не только Скайп... Попробуй, например, видеосвязь через Одноклассники, MailAgent, ooVoo, TeamViewer (сеанс видео)...

Если дефект отсутствует - обновляем/меняем Скайп.

Если дефект остаётся независимо от использованной программы - следуем советам Zheny@ обновляем/меняем драйвера видеокарты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т.с. тобі радять попробувати інший відеозв'язок!!! Бо по картинці амба відеокарті!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо!!!Проблему решил!!! модератор можно удалить тему!!!

...і що було причиною артефактів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо!!!Проблему решил!!! модератор можно удалить тему!!!

то як решил? Що було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробовал поставить несколько драйверов с официального сайта,и нашел тот что надо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробовал поставить несколько драйверов с официального сайта,и нашел тот что надо!!!

на ЧТО драйвера ставил то? :) Как шпион :) шифруешся? ;)

Ведь твой ответ ещё кому-то когда-нибудь помочь может :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не плодити теми:

хтось знає чи є якась фіча для скайпа, щоб підтримувалась різна рокладка клави для різних контактів... ато переключатись весь час напрягає, а як забудеш це капєц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Картинку достатньо просто залити на наш хостінг. Щоб не ліпити сумнівних архівів.

2) Запустилася Ява, і її сертифікат не опізнаний системою і потребує виключення.

Додати і не паритися. А ще додати яву у виключення антивіруса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з ціллю незахаращування борди темами спитаю тут.

після одного з останніх оновлень скайпу почав вискакувати глюк - не можна зберегти файл на диск D.

C у мене системний. Віндовс і скайп стоять там. перевіряв з різними контактами. при збереженні на диск Д починає грузити і обривається. під файлом пише "не вдається зберегти файл".

питання два -

1) чи то тільки в мене таке

2) як боротися (крім відкату до старішої версії скайпу)

post-16897-0-86760800-1342046998_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо антивірус вимкнути?

ЧИ не зберігається НІЯКИЙ файл? Чи саме цей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...