Перейти до змісту

Новий модератор, точніше, модераторка


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Дівчата, справедливість відновлена, є новий модератор жіночого роду! Це я, знайомтесь, Юлямпочка. Якщо не будемо матюкатися, то все в нас буде гаразд. Кличте сюди своїх подруг, друзів, чоловікв, братів, сестер, будемо балакати. Пропонуйте теми!

Я троха про себе розкажу, а потім кожен, хто сюди навідується зможе теж поділитись.

Я - Юлямпочка, маю двійнят - Оленку і Марка, їм рік і два місяці, чоловіка Ігоря, він тут часто висить, і, комп.ютер. Все, ніби необхідне. Оть.

Зголошуйтесь. Хай в нас буде так само цікаво, як на велосипедах :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мої вітання !!!

Але так, як на велосипедах, навряд чи буде, бо більшість чоловіків чомусь більше тягне і до компа і до велосипедів, а от жінок - в основному по крамницях, ну там з подругою на каву(заміжніх), а незаміжніх - самі знаєте куди....(я не про всіх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої вітання !!!

Але так, як на велосипедах, навряд чи буде, бо більшість чоловіків чомусь більше тягне і до компа і до велосипедів, а от жінок - в основному по крамницях, ну там з подругою на каву(заміжніх), а незаміжніх - самі знаєте куди....(я не про всіх)

Ну, може в нас і не так активно, але ж ми тільки-тільки почали. А невмолима статистика каже, що процент жінок в інтернеті зростає, так що тема має всі шанси :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невмолима статистика каже, що процент жінок в інтернеті зростає, так що тема має всі шанси :(

статистику в студию! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дай Боже. Веселіше буде. Успіхів жінкам в інтернеті і у всьому, за що б ви не взялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невмолима статистика каже, що процент жінок в інтернеті зростає, так що тема має всі шанси :smile3:

статистику в студию! :smile3:

Читала давєча, що ще рік тому жінок в і-неті було там ледь не 2 відсотки, а вже сьогодні більше 15, кількість зростає, а, оскільки, жінок, в принципі в світі більше, то скоро і в і-неті нас побільшає :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повезло нам, хлопці, в житті !!! Жінок, кажуть, в принципі в світі більше, так що багато хорошого ще попереду....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...