Перейти до змісту

Всем ЦОЙ, пацаны!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Музичний Флешмоб відмінено у зв'язку з проголошенням 23 червня днем скорботи. Все решта в силі.

Народе юний! А для вас день скорботи не є таким? Ви б співали і танцювали в день убивства ваших близьких і рідних? Думаю, Віктору Цою - бунтареві не сподобалося б ваше рішення, бо це - блюзнірство. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли планувався концерт (а це було 3 місяці тому), про день скорботи писали тільки як про 22 червня.

Що це буде 23 - інформація з*явилась тільки позавчора. За три місяці вирішили питання з орендою, приїздом людей на подію з інших (досить неблизьких міст) і не тільки з України.

Тому відміняти нашу подію (люди, квитки, оренди і домовленості) - нелогічно.

В такому випадку ми відмінили виключно те, що мало відбуватися на вулиці у громадському місті - флешмоб. що мав відбутися 23 червня на Театральному Майдані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте мені моє питання, а Ви до позавчора не знали, що 23 червня 1941 року було розстріляно тисячі людей в Луцькій тюрмі?!

"23 червня, відповідно до розпорядження міського голови Миколи Романюка, у місті заборонили звучання розважальної музики на ринках, у торговельних закладах, закладах ресторанного господарства та громадського харчування.

Крім того, на знак скорботи за жертвами розстрілу 23 червня 1941 року у Луцькій тюрмі, на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних та державних підприємств, установ та організацій міста, мають бути приспущені державні прапори України з чорною стрічкою."

Звідси: http://www.volynpost.com/news/5031-u-subotu-v-lucku--den-skorboty

Воля Ваша, звичайно. Однак вважаю це невірним рішенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Не знали.

Уважно подивіться на ДАТУ ПУБЛІКАЦІЇ, шановна

адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних та державних підприємств, установ та організацій міста
до цих ми не відносимось
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте мені моє питання, а Ви до позавчора не знали, що 23 червня 1941 року було розстріляно тисячі людей в Луцькій тюрмі?!

"23 червня, відповідно до розпорядження міського голови Миколи Романюка, у місті заборонили звучання розважальної музики на ринках, у торговельних закладах, закладах ресторанного господарства та громадського харчування.

Крім того, на знак скорботи за жертвами розстрілу 23 червня 1941 року у Луцькій тюрмі, на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних та державних підприємств, установ та організацій міста, мають бути приспущені державні прапори України з чорною стрічкою."

Звідси: http://www.volynpost...u--den-skorboty

Воля Ваша, звичайно. Однак вважаю це невірним рішенням.

Ну за такой логикой, можно смело отменять все праздники и каждый день проводить в трауре ибо наша история писана красными нитями крови.

А вместо ханжества лучше пойдите на Цоя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня покажут новый фильм посвящен Виктору Цою, которому 21 июня 2012 года исполнилось бы 50 лет.

Подруга Виктора Цоя Наташа в течение двадцати двух лет хранила уникальную запись – песню "Атаман", которую Виктор Цой напел однажды на свой двухкассетный магнитофон. Эта песня никогда нигде не исполнялась и в самом ее существовании многие сомневались. Понимая, что время пришло, Наташа отправляет кассету Георгию Гурьянову, а сама едет в Питер к сыну Цоя Александру, чтобы рассказать ему, почему и зачем она отправила запись барабанщику группы "Кино", ныне знаменитому в России и Европе художнику.

Александр и Наташа встречаются в клубе, где Наташа рассказывает Саше о группе "Кино", а Саша рассказывает ей о своей жизни, о том, что он тоже музыкант, что у него свой клуб и насыщенная событиями жизнь. Из разговора выясняется, что Саша не общается с музыкантами группы "Кино" – смерть Виктора и лихие 90-ые развели в разные стороны близких некогда людей. Наташа и Саша приходят к выводу, что было бы правильно, если бы музыканты "Кино" собрались вместе и записали песню Виктора "Атаман".

http://www.1tv.ru/documentary/fi=7633

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправила)))

Прем*єра фільму

о 21:30 за москальським часом (це по-нашому в 20:30)))

http://www.1tv.ru/shed/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вроде бабины и пластинки были- патефон у вас свой??? :_07:

Надо кстати покопаться в этом сокровище, если черепа конечно их еще не утилизировали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичний Флешмоб відмінено у зв'язку з проголошенням 23 червня днем скорботи. Все решта в силі.

Народе юний! А для вас день скорботи не є таким? Ви б співали і танцювали в день убивства ваших близьких і рідних? Думаю, Віктору Цою - бунтареві не сподобалося б ваше рішення, бо це - блюзнірство. ІМХО

Ладно вам ханжить, старина. День рождения Цоя, с тех пор, как он разбился, далеко не праздник, в общем. Тоже день памяти. Такчто, "не поругаются";)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправила)))

Прем*єра фільму

о 21:30 за москальським часом (це по-нашому в 20:30)))

http://www.1tv.ru/shed/

Ну і далі:

22:25

Виктор Цой и группа "Кино". Концерт в "Олимпийском"

Первый канал представляет запись одного из последних концертов Виктора Цоя и группы "Кино", прошедшего 5 мая 1990 года в московском спорткомплексе "Олимпийский"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже там....... в далекой далекой галактике........

w400_a71a35e7d4f98da577bc50610d160573.jpg

скрин из *Буря в стакане* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичний Флешмоб відмінено у зв'язку з проголошенням 23 червня днем скорботи. Все решта в силі.

Народе юний! А для вас день скорботи не є таким? Ви б співали і танцювали в день убивства ваших близьких і рідних? Думаю, Віктору Цою - бунтареві не сподобалося б ваше рішення, бо це - блюзнірство. ІМХО

А Kia відкрила фан-зону. І те, що буде там робитись найближчі дні, важко порівняти зі "спокійним" квартирником

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні два роки по смерті нашого автора текстів, вдохновителя і в общєм... Срібний Д'жагель усім.

тьотя Ваня, наші 4 білета не відміняються, ми сьогодні проводжали брата.

ЗІ да, я бухий. і да, я заплаканий, і да - стіхі Жирного:

шло не время, не снег,

шли не ночи, не дни,

да залаяли псы на худые огни...

в теплом сердце стрела себе обитель нашла,

у холодной печи дети просят тепла.....!

Эх, захрипла душа, ветер дверью скрипит,

звон серебряных струн руки рвет до крови,

не разжечь в себе жизнь раскаленным прутом,

этот стон я оставлю

себе... "на потом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті потрапив з третьої спроби на вечір Цоя, дякую, Вгороде+25ЛЕЕЕТООО!!!, Thorgalll, все було кльово. На жаль, не дочекався виступу Діфото, тре було йти, все-таки 4 години безперервно концерт трохи довго виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срібний Джагель ;)

2ELLYuxo5-s.jpg

Алексей Небосько (Витебск, Беларусь)

qmojwonIdnk.jpg

MadNotBad (Одесса)

8TZhwZS7g8I.jpg

Антон Цюпко (Днепродзержинск)

RkYSTGS355s.jpg

Така (Луцк)

1a6odJWlKVU.jpg

Road Rock (Киев)

CFx4SavGkVo.jpg

Юга Бит (Житомир)

4afk2RB8n90.jpg

Rj0GoohTBvc.jpg

qD4vAUMr31E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...