Перейти до змісту

Троллейбус который...


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

В общем такое дело. Квартира Fm в третий раз планирует делать Троллейбус "который идет на восток."

Дату мы выбрали 23 июня потому, что близко к дате рождения Виктора Цоя. А ещё потому, что 22 июня у на Оркестр ЧЕ.

Но 23 число религиозный праздник - Троица, а так же День памяти жертв расстрела в Луцкой тюрьмы.

По сему вопрос к уважаемым жителям Board.lutsk.ua

Вы хотите покататься 23 июня в троллейбусе и попеть песни группы Кино?

upd.

Есть альтернативная дата 15 августа, но есть риск, что все будут по морям и океанам, фестивалям и агрофитнесам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю ще одне - деякі користувачі мали минулого року до мене претензії, чого це я не шаную мертвих, анафему мені, вічне прокляття і горіти чорті де. Цікаво, чи ці панове у такому ж тоні зверталися до організаторів КІА фан фест.

Неадекватів - одиниці, але вони є, і вони псують повітря - це факт. А от питання в тому, чи шановне бордопанство поїдуть кататися чи ні.

п.с. А погрожувати нам "натравленням" не варто - повірте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днем пам"яті звісно нехтувати не можна, але, якщо врахувати скільки всього сталося на цій землі і скільки крові було на ній пролито то доведеться ходити в траурі кожен день. Якщо вже комусь зовсім воно як кістка в горлі, то хто заважатиме перед посадкою в тралік положити по квітці на місці розтрілу. І щось мені підсказує, що більшість лучан взагалі не знає чим саме цей день закарбувався в історію нашого міста.

А рахуватись з релігійними святами в еру космонавтики взагалі дурниця :)

А переносити дати туда сюда це не гарно. :)

Доречі, співати і веселитись в день його смерті це краща ідея?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть билеты!!! Первые 15 билетов по 15 грн!

Все вопросы по телефону: 067-193-00-22 или 095-70-50-100

fI5agN2CnzE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...