Перейти до змісту

Потрібна допомога із реєстрацією на виготовлення візи до Польщі


Artis

Рекомендовані повідомлення

цікавить більше: які питання на кордоні і чи нормально випускають далі в шенген?

vagus, напишеш скільки обійдеться все і який час виготовлення, ну і які документи крім ксероксів.

самого це питання цыкавить

Ще дуже цікавить одне питання хто вже має "шопінг візу" і їздить по ній. які питання при перетинні кордону? і чи хтось пробував їхати дальше по шенген зоні особливо цікавить німецький "ZOLL" чи не було проблем з ним. Всім дякую за поділенні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Дааа...Шопинг визы это конечно окно в европу для нашего народа....

интересно,наверх рабочей не смогу открыть шопинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааа...Шопинг визы это конечно окно в европу для нашего народа....

интересно,наверх рабочей не смогу открыть шопинг?

На скільки мені відомо по правилах Євросоюзу не може бути одночасно відкрити 2 шенген візи, або закриваєте робочу і робите "шопінг візу", або їдете по робочій на шопінг))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був записаний на 9.30 прийшов 8.50 мене впустили прочикав 1.5год і здав всі документи разом з дружиною.ніяких проблем при здачі не було.P.S. Рішалкі(нармальні пацани) з самого ранку ще сонні вже надоїдають як "спасівські мухи". документи якщо все гуд мають бути на 5 липня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ціні виходить в районі 600грн?

Хто хоть раз зїздить по семиденній,відпишіть на скільки часу зроблять наступну і на скільки $ був чек.

Ще питання,чек має бути з Такс Фрі,чи можна просто в гіпермаркеті карточкою розрахуватись щоб на чеку було призвище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ціні виходить в районі 600грн?

Хто хоть раз зїздить по семиденній,відпишіть на скільки часу зроблять наступну і на скільки $ був чек.

Ще питання,чек має бути з Такс Фрі,чи можна просто в гіпермаркеті карточкою розрахуватись щоб на чеку було призвище?

Ціна виходить: 35євро віза+195грн послуги центру +20грн комісія банка +35грн страховка+25-30грн фото на візу . Чек має не таксфрі, а Rachunek-faktura на якому будуть зазначені дані згідно закордонного паспорта, з карточки не підходить (так нам пояснювали в самому центрі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так свіжа інфа сьогодні дзвонив на гарячу лінію візового центру то в Луцьку реєструють на 23 липня , а от в Рівному на 6 липня.З.І.Хто не вкурсє для лучан теж можна реєструватись в Рівному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шопінг віза 35 євро на тиждень?

Так робоча на 360/180 днів вартує 20 євро)) Думаю якщо з польщі з роботи будеш їхати в новій одежі то тебе не будуть питати нічого на кордоні)). "Ну заробив, одівся... Що? Не можна? "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шопінг віза 35 євро на тиждень?

Так робоча на 360/180 днів вартує 20 євро)) Думаю якщо з польщі з роботи будеш їхати в новій одежі то тебе не будуть питати нічого на кордоні)). "Ну заробив, одівся... Що? Не можна? "

В тебе логіка "железная".По твоєму хто хоче потрапити в Польшу на закупи повинен їхати і спочатку попрацювати?

Да і 35 евро на 7 днів це перший раз.Потім ніби мінімум на пів року відкривають.

А робочу якщо робити через "рєшал"то виходить від 1000 до 2000грн.І часто по ній не поїздиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо там,хтось подавав 2-ий раз на шопінг візу?На який термін відкривають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можу допомогти зареєструватися в візовому центрі (для тих хто невміє користуватися або незнає як) Луцька або Рівного (мешканці Волині теж мають право подавати в Рівному) за символічну плату . Всім своїм знайомим помагав реєструватись. Якщо цікавить звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну шо там,хтось подавав 2-ий раз на шопінг візу?На який термін відкривають?

Мені відкрили шопінг візу шенген на 1 рік 90 днів перебування.без ніяких рішал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...