Перейти до змісту

Потрібна допомога із реєстрацією на виготовлення візи до Польщі


Artis

Рекомендовані повідомлення

пункт прийому візових анкет

050 11 79 053

0322 351776

за цим номером можна подати заявку на реєстрацію.

зверніться за ном.:099-925-12-09 Людмила

Я так розумію що Люда займається посередницькою діяльністю. а яка такса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

пункт прийому візових анкет

050 11 79 053

0322 351776

за цим номером можна подати заявку на реєстрацію.

зверніться за ном.:099-925-12-09 Людмила

звертайтесь напряму у пункт прийому візових анкет, оминаючи "людмил".

там ці послуги безкоштовні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункт прийому візових анкет

050 11 79 053

0322 351776

за цим номером можна подати заявку на реєстрацію.

зверніться за ном.:099-925-12-09 Людмила

звертайтесь напряму у пункт прийому візових анкет, оминаючи "людмил".

там ці послуги безкоштовні

в її чоловіка зареєстрована фірма ,,Оранта сервіс плюс,, яка офіційно цим займається,

знаходиться за адресою: вул.Рівненська, 26 , 2-ий поверх, офіс №1. тел.: 099-925-12-09.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зареєструвався на подачу документів десь з 4-5 разу на(26 червня). Прийшло підтверження на пошту з кодом по якому можна перевірити себе в базі,а от з кодом проблема не можу зайти в цю базу. Мо хто вкурсє якщо прийшло підтверження на пошту то все гуд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще вапросік де цю шнягу качати"Лист-підтвердження запису на подачу документів, який Ви можете завантажити з веб-сторінки VFS"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зареєструвався на подачу документів десь з 4-5 разу на(26 червня). Прийшло підтверження на пошту з кодом по якому можна перевірити себе в базі,а от з кодом проблема не можу зайти в цю базу. Мо хто вкурсє якщо прийшло підтверження на пошту то все гуд?

яким способом реєструвався і в якому місті черга на 26?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зареєструвався на подачу документів десь з 4-5 разу на(26 червня). Прийшло підтверження на пошту з кодом по якому можна перевірити себе в базі,а от з кодом проблема не можу зайти в цю базу. Мо хто вкурсє якщо прийшло підтверження на пошту то все гуд?

яким способом реєструвався і в якому місті черга на 26?

Ага,то что пришло на почту распечатываешь просто и идёшь с ним.Тока поздно как то на 26 июня раньше нельзя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зареєструвався на подачу документів десь з 4-5 разу на(26 червня). Прийшло підтверження на пошту з кодом по якому можна перевірити себе в базі,а от з кодом проблема не можу зайти в цю базу. Мо хто вкурсє якщо прийшло підтверження на пошту то все гуд?

яким способом реєструвався і в якому місті черга на 26?

В Луцьку через інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зареєструвався на подачу документів десь з 4-5 разу на(26 червня). Прийшло підтверження на пошту з кодом по якому можна перевірити себе в базі,а от з кодом проблема не можу зайти в цю базу. Мо хто вкурсє якщо прийшло підтверження на пошту то все гуд?

яким способом реєструвався і в якому місті черга на 26?

В Луцьку через інтернет.

наскільки мені відомо, в Рівному черга менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди ще одне питання! зареєструвався без проблем роздрукував лист реєстрації яки прийшов мені на пошту! Таке питання треба ще анкету заповнити де її взяти чи її в центрі прийому документів дають? щось цього моменту не розумію. треба кудись фото вклеїти підписатись......! хрен його знає.... дайте правильний напрямок. всім дякую наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наближається дата прийому моїх документів. Я так думаю, щоб менше було непорозумінь то прийдеться до "Людмил" звертатись за 50 гривень. Там, наскільки я знаю то заповнюють анкету, фоткають і на місці можна страховку зробити... Ціна кінцева за візу правда получається велика, але після першого разу думаю можна собі буде зробити ксерокс і вже матимеш зразок для наступних разів.

А так, то чисту анкету можна скачати на сайті консультсва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наближається дата прийому моїх документів. Я так думаю, щоб менше було непорозумінь то прийдеться до "Людмил" звертатись за 50 гривень. Там, наскільки я знаю то заповнюють анкету, фоткають і на місці можна страховку зробити... Ціна кінцева за візу правда получається велика, але після першого разу думаю можна собі буде зробити ксерокс і вже матимеш зразок для наступних разів.

А так, то чисту анкету можна скачати на сайті консультсва.

ти проста людина так як і я. для чого ми тут спілкуємся ? може щоб та Жаба(Людмила) менше грошей заробила хоть раз. я теж подаю документи 26 числа і в мене вже все заповнено можу дати тобі зразок, і взагалі можна звірити які документи в тебе і в мене.P.S. особисто я вже три рази був у візовому центрі і два рази дзвонив на гарячу лінію не говорю про інет так сказати рука на пульсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візовий центр ТЕЖ як та "ЛЮДМИЛА" бере за послуги 200 грн!дізнався на днях шо в посольстві послуги безкоштовні.

а в центрі заплатите 20 євро + 200 за всіляке там оформлення

візовий центр ТЕЖ як та "ЛЮДМИЛА" бере за послуги 200 грн!дізнався на днях шо в посольстві послуги безкоштовні.

а в центрі заплатите 20 євро + 200 за всіляке там оформлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візовий центр ТЕЖ як та "ЛЮДМИЛА" бере за послуги 200 грн!дізнався на днях шо в посольстві послуги безкоштовні.

а в центрі заплатите 20 євро + 200 за всіляке там оформлення

візовий центр ТЕЖ як та "ЛЮДМИЛА" бере за послуги 200 грн!дізнався на днях шо в посольстві послуги безкоштовні.

а в центрі заплатите 20 євро + 200 за всіляке там оформлення

ну якщо бути точним до 195грн. і через візовий центр черга менша в рази.... і як не є люди платять податки платять зарплати... і послуги вони надають якісно консультують скільки треба і по телефону і в самому центрі без чергі.... моя думка майбутнє за візовими центрами. і ще наскільки я правильно зрозумів то шопінг візи тільки вони роблять... отакот знаю я тих рішалкіних як вони простих людей розводять. ніхто з них не скаже дядьку з села що зареєструватись можна і по телефону даром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і послуги вони надають якісно консультують скільки треба і по телефону і в самому центрі без чергі....

) був записаний на 13,00 простоявши в центрі 5 черг - вийшов з нього о 20й

на рах терміну подачі доків...ну мені в посольстві на 12 днів пізніше запропонували ніж в ВЦ у рівному.

кому не спішно,думаю 200 грн лишніми не будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дуже цікавить одне питання хто вже має "шопінг візу" і їздить по ній. які питання при перетинні кордону? і чи хтось пробував їхати дальше по шенген зоні особливо цікавить німецький "ZOLL" чи не було проблем з ним. Всім дякую за поділенні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дуже цікавить одне питання хто вже має "шопінг візу" і їздить по ній. які питання при перетинні кордону? і чи хтось пробував їхати дальше по шенген зоні особливо цікавить німецький "ZOLL" чи не було проблем з ним. Всім дякую за поділенні враження.

Знакомая делала, как раз сегодня едет на Польшу, как приедет спрошу. Мадам с сall центра говорила что проблем никаких ни должно быть. Можна ехать куда хочешь по шенгенской зоне , но "меня терзают смутные сомнения" с чего вдруг европа решила запустить кагал украинцев к себе....должны быть подводные камни , но какие хз время покажет. Пока делают визу на 7 дней , берёшь такс фри (именной чек) и сдаёшь на полгода с правом пребывания 90 дней. Вроди всё безоблачно выходит......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подав сьогодні документи на візу. Був записаний на 15:00. Прийшов о 14:00. Здав о 16:00. Дві години тупо сидів і чекав... Навіть не дали телефоном бавитись... скукота...

За послуги 195 грн (+ 20 грн банку чого так і не зрозумів)

За візу 20 Євро (207 грн)

За страховку на рік 118 грн

"Людмилі" 30 грн за те що зібрала до кучі всі документи і заповнила бланки.

+ фото 20 грн + дорога маршрутками....

Ітого 600 грн

Сказали чекати до 2 липня... (12 робочих днів). Хто казав що раніше за тиждень робили? І чого два тижні мені роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж вчора там були, зайшли десь в 8.40, а 9.30 вже вийшли (оформляли шопінг візу на 2 людей). Приїшли в 8.30, там було десь біля 20 чоловік. Ніякої черги живої неа. Запускають сіх всередину, на вході дають талончик з номером. Сідаєш на диван і коли над віконцем засвічується твій номер відходиш до вікна з документами. Страховку краще робіть не у них, бо там мадам дууууууууууже повільно робить страховку, таке враження, що в неї стаж роботи за компом 1 місяць, гроші за страховку оплачуєш через айбокс, здачі не видає, біжіть до каси міняйте...сервіс страхової підхарив(. Під візовим центром вже теж завелись рєшали, які активно навязують свої послуги, але в їх послугах немає жодної необхідності (не ведіться на їх приставання), все підскажуть в самому центрі, там же вони і анкету поможуть заповнити. В загальному вражень нормальне, краще ніж у консульстві, де не проштовхнутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить більше: які питання на кордоні і чи нормально випускають далі в шенген?

vagus, напишеш скільки обійдеться все і який час виготовлення, ну і які документи крім ксероксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...