Перейти до змісту

Борис Гребенщиков (БГ) о религии


ODZER

Рекомендовані повідомлення

Борис Борисович Гребенщиков в телепрограмме канала BBC Russian говорит о необходимости относиться к представителям других религий с уважением и не впадать в религиозный фашизм, построенный на излишнем самомнении

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Старий добрий торчок. Талановита людина й захоплення в житті два - речовини та релігії...

п.с. а якщо серйозно, то релігії між собою ніколи не помиряться, бо в кожної єдиний правильний бог. Думаю третя світова буде на релігійній основі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю религии между собой не ссорятся, ссорятся меркантильные проповедники !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

религии между собой не ссорятся, ссорятся меркантильные проповедники

Ніби є якась різниця))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

религии между собой не ссорятся, ссорятся меркантильные проповедники

Ніби є якась різниця))

Конечно , и очень большая ! Но здесь об этом не буду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно , и очень большая !

Та жодної різниці)) Проповідники й є жива релігія, а різні книжки та практики - мішура, якою вони маскуються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борис Борисович Гребенщиков хорошо говорит... Но лично для меня он ни разу не авторитет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, кожна людина сприймає зовнішній /навколишній/ світ як віддзеркалення свого внутрішнього /своєї душі, свідомості, підсвідомості/.

Тобто агресор апріорі бачить усе в злому контексті, а миротворець - в доброму.

Ну це взагальному утріровано.

До релігії переважна більшість ставиться або безалаберно, або фанатично.

І перші, і другі настроєні переважно стереотипно агресивно.

І лише невеликий відсоток знає, що таке мудра золота середина.

А що стосується авторитетів, то кожен їх сам для себе обирає.

БГ, як людина публічна, звичайно ж, являється авторитетом для багатьох людей.

І тому його слова знаходять відголосок у суспільстві.

Але важливіше те, що людина говорить, а не хто вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До релігії переважна більшість ставиться або безалаберно, або фанатично.

І перші, і другі настроєні переважно стереотипно агресивно.

До релігії більшість ставиться індеферентно й згадує про неї (релігію) під час свят та на весілля, хрестинах та похоронах. Не даремно є вислів: "Безбожие - основная из великих религий мира". Ще є фанатики релігії, в залежності від розвитку країни їх від 20 до 2% (чим розвинутіша країна тим менше фанатиків, США виключення). Саме фанатики ставляться вороже до інших релігій й через них конфлікти...Хоча ні, конфлікти через те, що невіруюча більшість вирішила, що до релігій треба ставитись толерантно й не ображати "релігійні почуття". Така собі мовчалива згода з діями фанатиків...

А мало б бути зовсім інакше, враховуючи, що на дворі 21 століття й те, що уже відкрила наука...Але ж ні, ми й далі на повному серйозі допускаємо в суспільстві існування культів та шаманів бронзової епохи...А в країнах постсовка одна з найвідсталіших гілок християнства намагається зайняти в країні місце духовного лідера й совісті нації :_07:

Але важливіше те, що людина говорить, а не хто вона.

Не важливо, що говорить людина. Важливо, що вона робить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До релігії переважна більшість ставиться або безалаберно, або фанатично.

І перші, і другі настроєні переважно стереотипно агресивно.

А мало б бути зовсім інакше, враховуючи, що на дворі 21 століття й те, що уже відкрила наука...Але ж ні, ми й далі на повному серйозі допускаємо в суспільстві існування культів та шаманів бронзової епохи...А в країнах постсовка одна з найвідсталіших гілок християнства намагається зайняти в країні місце духовного лідера й совісті нації :_07:

Але важливіше те, що людина говорить, а не хто вона.

Не важливо, що говорить людина. Важливо, що вона робить))

Культи та шамани бронзової епохи не настільки примітивні з точки зору сучасної психології . Знання науки 19 ст. надто сильно відрізняються від відкриттів останніх 50 років. А в більшості людей наукові погляди саме кінця 19 ст. Тому, враховуючи те , що відкрила сучасна наука і те що на дворі 21 ст. - все не так однозначно

Але це вже оффтоп.

Ця тема - це просто слова однієї людини. Ці слова можна сприймати, або можна не сприймати. Цю людину (БГ) можна сприймати як авторитет, або ні.

Ось і все, що тут ще говорити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культи та шамани бронзової епохи не настільки примітивні з точки зору сучасної психології .

А я й не стверджував, що шамани бронзової епохи були поганими психологами))

А в більшості людей наукові погляди саме кінця 19 ст.

А ось це реальна біда й гальмо у розвитку суспільства. Та більшості плювати, в школах вводять курси "християнської етики", але скорочують викладання біології/хімії/фізики...Ця країна приречена...

Ця тема - це просто слова однієї людини.

А варто було окремо тему створювати?

БГ не сказав нічого нового чи надзвичайного. Доволі банальна річ, для людей що думають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БГ не сказав нічого нового чи надзвичайного. Доволі банальна річ, для людей що думають...
на цьому форумі, а також на багатьох інших не буде поводів щось писати, якщо з такої точки зору
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цьому форумі, а також на багатьох інших не буде поводів щось писати, якщо з такої точки зору

Я до того, що ми обговорюємо тему підняту БГ. Тож не підстрочник та інтонацію розбирати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культи та шамани бронзової епохи не настільки примітивні з точки зору сучасної психології .

А я й не стверджував, що шамани бронзової епохи були поганими психологами))

А в більшості людей наукові погляди саме кінця 19 ст.

А ось це реальна біда й гальмо у розвитку суспільства. Та більшості плювати, в школах вводять курси "християнської етики", але скорочують викладання біології/хімії/фізики...Ця країна приречена...

Ця тема - це просто слова однієї людини.

А варто було окремо тему створювати?

БГ не сказав нічого нового чи надзвичайного. Доволі банальна річ, для людей що думають...

Можливо БГ не сказав нічого нового. Важливо те, як він це сказав.

Ок,напевне, не варто її було створювати, нехай модератори тему закривають . Тема не створювалась для пустих суперечок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не створювалась для пустих суперечок.

А чому пустих? Чи якщо з БГ не згідний, то й говорити не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не створювалась для пустих суперечок.

А чому пустих? Чи якщо з БГ не згідний, то й говорити не варто?

Та, будь-ласка, говори, Андрій...Я вже зрозумів, що з БГ ти не згідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого було починати релігійний срач? Чи невідомо, що це вельми провокаційна тема, яка вже не раз обговорювалась?

Сабж - думка Гребенщикова про відносини між віруючими.

Андрій Віталійович,особисто вам >

Ця країна приречена...

...

Доволі банальна річ, для людей що думають...

Имей всегда больше ума, чем самолюбия

Імхо, якщо є голова і бажання подумати, то розказувати в кожній третій темі з розділу "релігія" які всі зомбовані а автор - дартаньян, якось не вельми логічно. Не здається? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже зрозумів, що з БГ ти не згідний...

Та я з БГ завжди згідний, щоб він не казав)) Ти ж вкурсі ;)

Не здається?

Ні.

які всі зомбовані а автор - дартаньян

Трохи не так розумієте))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думка Гребенщикова про відносини між віруючими

Якщо точніше, то бачення БГ того, як повинні відноситись віруючи до інших віруючих))

п.с. затупив й не так зрозумів повідомлення, на яке відповів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До релігії більшість ставиться індеферентно й згадує про неї (релігію) під час свят та на весілля, хрестинах та похоронах. Не даремно є вислів: "Безбожие - основная из великих религий мира". Ще є фанатики релігії, в залежності від розвитку країни їх від 20 до 2% (чим розвинутіша країна тим менше фанатиків, США виключення). Саме фанатики ставляться вороже до інших релігій й через них конфлікти...Хоча ні, конфлікти через те, що невіруюча більшість вирішила, що до релігій треба ставитись толерантно й не ображати "релігійні почуття". Така собі мовчалива згода з діями фанатиків...

А мало б бути зовсім інакше, враховуючи, що на дворі 21 століття й те, що уже відкрила наука...Але ж ні, ми й далі на повному серйозі допускаємо в суспільстві існування культів та шаманів бронзової епохи...А в країнах постсовка одна з найвідсталіших гілок християнства намагається зайняти в країні місце духовного лідера й совісті нації :_07:

Г-г-г...

Є ще одна група фанатиків - антирелігійні. Ти, напевне, до них належиш.

Але важливіше те, що людина говорить, а не хто вона.

Не важливо, що говорить людина. Важливо, що вона робить))

Те, що людина робить,видно в реальному житті.

А тут, на форумі, показовим є те, що людина говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна група фанатиків - антирелігійні. Ти, напевне, до них належиш.

Чоум напевне? Я точно з них))

А тут, на форумі, показовим є те, що людина говорить.

:0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відносини між віруючими
віруючи до інших віруючих

Яка різниця? 0_о

Чоум напевне? Я точно з них))

Комиксы-религия-фашизм-Спор-62715.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...