Перейти до змісту

Питання "початківця" - які манетки придбати?


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня велогурИ :)

Придбав б\у велосипед, тепер треба відновити повну функціональність.

В першу чегу - відсутні манетки.

Які обрати? З ричажочками чи типу "ревошифт"? Типу такі "Tourney SL-TX30-7R" чи такі "SL-RS35 (3х7)"?

Як вони по відчуттях?

Їздити має дівчина, переважно по місту, багато переключень навряд чи буде...

Те, що стоїть на велосипеді - на фото, 3х7. Я так розумію, це саме простеньке і бюджетне, початкового рівня, а отже "наворочених" манеток йому в пару, будь ласка, не пропонуйте :) В мене є ще куди гроші вкладати :) Мене більше цікавить не конкретна марка манеток, а саме якого типу обрати...

Починати перечитувати літературу, а потім починати на собі набирати досвід часу нема :) Маю надію на Ваш досвід :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 7 скоростей можешь брать просто любые, которые позволяют финансы и особенно не заморачивайся - внятно переключать будут и шифтеры и триггеры. шифтеры легче, их удобнее переключать зимой, но ездит на них народу ощутимо меньше. триггеры более популярны, особенно под переключение большим и указательным пальцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за быстрый ответ :_26:

... шифтеры легче, их удобнее переключать зимой, ...
зимой ездить не собираемся :) Пока смотрю на эти...

... триггеры более популярны, особенно под переключение большим и указательным пальцем
что можете сказать об этих? И что значит "полуавтомат"? Назад сами перекидывают по щелчку?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tourney довольно хорошие. У меня друг на таких уже откатал почти 4000 км, и ездит до сих пор :ok: А механизм работы очень прост: крутите вперед, тросик натягивается, назад - ослабляется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... так і не розтолкували "дрємучому" що ж таке "напівавтомати"...

А хто що скаже про ці http://aukro.ua/manetki-micko-shift-ts-50-3h7skor-kachestvo-i2364378136.html ?

Там написано, що якість вища, ніж у Шимано...

Я розумію, що і "на заборі тоже написано...", от тому й питаю у тих, хто вміє бачити крізь "забор" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Шімано є різні. Ці мабуть якісь китайські, не бачу щоб писало виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Хлопці (і дівчата :) ), ну а що ж таке "напівавтомат" хтось скаже? Чи самі не знаєте? ;)

Ті, шо "щифтери", - вони "напівавтомати", чи просто..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...