Перейти до змісту

Потрібен менеджер проектів


personal

Рекомендовані повідомлення

В фірму InternetDevels потрібен менеджер проектів.

Вимоги до менеджера проектів

1. Знання англійської мови (письмово і усно). Для спілкування з замовниками.

2. Захопленість інтернетом. Потрібно щоб людина ним дуже цікавилася і орієнтувалася в модних тенденціях. Щоб бути на одній хвилі з замовником і програмістами.

3. Бажання вчитися і розвиватися. А ми вже навчимо необхідним речам для цієї вакансії))

p.s Колектив молодий і дуже веселий))) Робота цікава і перспективна) З/п висока, прямо залежить від об'ємів проектів і обговорюється індивідуально.

Контакти, за якими можна відправити своє резюме, або зв'язатись зі мною:

e-mail - [email protected]

skype - id.personal

телефон: 0661707418

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ап

чому так часто набираєте? З травня ледве 3міс пройшло і знов ап????

Наша компанія постійно розширяється і є потреба в нових кадрах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, кажуть, що у вас чорті-скільки стажування проходити. от тому і набираєте весь час. зливаєте старих і набираєте нових.

мій друг не витримав. місяць відходив з 9 до 18. потім йому запропонували ще стільки ж стажуватись.

та і кататись на гпз (вірніше, чорті-куди на ГПЗ) сумнівне задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій друг не витримав. місяць відходив з 9 до 18. потім йому запропонували ще стільки ж стажуватись.

друг класный программер с опытом работы?

или только учил пхп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій друг не витримав. місяць відходив з 9 до 18. потім йому запропонували ще стільки ж стажуватись.

розкажіть вже хто цей друг? :)

в будь-якому випадку він в нас вчився безкоштовно, в нього був свій вчитель, який помагав (зазвичай за таке гроші платять).

ну а те що офіс на гпз, то вже знаєте - відговорка лінивих))) хто хоче працювати, то і з Ківерець добирається. а ви ще пошукайте такий офіс десь в луцьку ;) (хто не знає про що я - дивіться фото в fb))

а загалом ця тема програмістів не стосується.

тому людей продвинутих в ІТ, які знають англійську, ну ясне діло з компютером на ти - ласкаво просимо :)

доречі, щоб десь через місяць, уникнути питань, чому ми знову апаємо тему - незабаром в нас зявиться ще одне приміщення, а значить нові місця, а значить будемо і далі шукати нових співробітників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас скільки триває випробувальний термін? Оплата хоч якась присутня в час в/т?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орієнтувалася в модних тенденціях

Модных тенденциях чего? Квантовой механики или какого цвета гвозди нынче котируются в Гондурасе?

Менеджер каких проектов?

Стаж работы?

.

.

Вроди контора серьезная, а тема создана на уровне "ищем продавщицу в базарную черепашку" и потом удивляются почему к ним приходят пустоголовые работнички с претензиями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас скільки триває випробувальний термін? Оплата хоч якась присутня в час в/т?

В нас є перелік завдань, які потрібно зробити і це тільки від Вас і Ваших навичок залежить за скільки їх пройдете. За 1 день чи 1 місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модных тенденциях чего? Квантовой механики или какого цвета гвозди нынче котируются в Гондурасе?

В модних тендеціях інтернету. Тобто потрібно знати, що зараз на сайтах популярно.

Менеджер каких проектов?

Якщо Вам цікаво, які саме проекти, Ви можете зайти на наш сайт і в портфоліо побачити наші проекти :)

Стаж работы?

Дрсвід роботи не важливий. Головне, щоб людині подобалось займатись цією роботою і в неї був хист до цього ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, кажуть, що у вас чорті-скільки стажування проходити. от тому і набираєте весь час. зливаєте старих і набираєте нових.

мій друг не витримав. місяць відходив з 9 до 18. потім йому запропонували ще стільки ж стажуватись.

та і кататись на гпз (вірніше, чорті-куди на ГПЗ) сумнівне задоволення.

Поверьте, последнее что хотелось бы сделать после того как учишь(выучил) человека это его сливать... логику включите

А чем ГПЗ не нравится? Лучше сидеть в загазованном центре в манюсеньком офисе?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас скільки триває випробувальний термін? Оплата хоч якась присутня в час в/т?

В нас є перелік завдань, які потрібно зробити і це тільки від Вас і Ваших навичок залежить за скільки їх пройдете. За 1 день чи 1 місяць :)

ГРОШІ!?? Тому ЩЕ РАЗ- За період випроб.терміну ви не платите жодної копійки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За період випроб.терміну ви не платите жодної копійки?

з першого ж дня, людина починає в нас працювати - ми платимо гроші. якщо ж людина тільки вчиться, то тут ще питання хто кому має платити)))

а якщо ви професіонал, який готовий вже, прямо зараз приступати до роботи і виконувати її якісно - забираємо з руками і ногами і даємо хорошу зп зразу ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас скільки триває випробувальний термін? Оплата хоч якась присутня в час в/т?

В нас є перелік завдань, які потрібно зробити і це тільки від Вас і Ваших навичок залежить за скільки їх пройдете. За 1 день чи 1 місяць :)

ГРОШІ!?? Тому ЩЕ РАЗ- За період випроб.терміну ви не платите жодної копійки?

я ж писав вище. якби хоча б платили якісь копійки, ну хоча б на маршрутку на ГПЗ, то мій друг і досі їздив би "вчитись" задаром. Перепрошую, а в чому заключається для вас слово "вчити"? вчити когось і самоосвіта-це дві різні речі. друг прийшов-йому дали ссилку на криво відскановану книжку з рутрекера і сказали "вчи!". ось і все ваше навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, кажуть, що у вас чорті-скільки стажування проходити. от тому і набираєте весь час. зливаєте старих і набираєте нових.

мій друг не витримав. місяць відходив з 9 до 18. потім йому запропонували ще стільки ж стажуватись.

та і кататись на гпз (вірніше, чорті-куди на ГПЗ) сумнівне задоволення.

Поверьте, последнее что хотелось бы сделать после того как учишь(выучил) человека это его сливать... логику включите

А чем ГПЗ не нравится? Лучше сидеть в загазованном центре в манюсеньком офисе?...

ага.. давайте ще повідкриваємо офіси в маневичах чи на вишкові, там повітря свіже, коні ходять, курочки сратимуть на поріг офіса. свині рохкають, хтось картоплю садить, романтика!

якшо ви не вкурсі-я поясню. офіс не там на ГПЗ, де кінцева маршрутки. а хвилин за 20-25 ходьби від того місця. приблизно так мені пояснили. там, на гпз, де приватні хати.

парируйте-"ну, пройтись, це ж здоров'я! корисно!"

я ні в якому разі не доказую, що мій друг (4 курс політехнічного, спеціальність КСМ) крутий програміст, але стажувати людину 2-2.5 місяця БЕЗКОШТОВНО, це курам на сміх. Безкоштовне стажування 2-2.5 тижні-це нормально. А далі, або копня під зад, або починають платити хоча б копійки. Це так у серйозних установах, візьміть до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага.. давайте ще повідкриваємо офіси в маневичах чи на вишкові, там повітря свіже, коні ходять, курочки сратимуть на поріг офіса. свині рохкають, хтось картоплю садить, романтика!

якшо ви не вкурсі-я поясню. офіс не там на ГПЗ, де кінцева маршрутки. а хвилин за 20-25 ходьби від того місця. приблизно так мені пояснили. там, на гпз, де приватні хати.

парируйте-"ну, пройтись, це ж здоров'я! корисно!"

Не брешіть, я як стажувався програмістом, то нормально туди доїхав за 30 хвилин з 40го і ще десь за 5 проходив до місця роботи від зупинки.

я ні в якому разі не доказую, що мій друг (4 курс політехнічного, спеціальність КСМ) крутий програміст, але стажувати людину 2-2.5 місяця БЕЗКОШТОВНО, це курам на сміх. Безкоштовне стажування 2-2.5 тижні-це нормально. А далі, або копня під зад, або починають платити хоча б копійки. Це так у серйозних установах, візьміть до уваги.

Воно того варте, оскільки компанія серйозна і досвід роботи, який ви там отримаєте, знадобиться ще в майбутньому (якщо забажаєте піти). Зарплату можна за півроку підняти до нормального статусу. Колектив там просто чудовий, атмосфера теж і працювати там дуже комфортно, я вже не кажу про стажування, коли всі раді допомогти. Чому так багато стажуються? Аби мати мінімальні знання для того, щоб нормально працювати. За місяць там зі звичайної людини зроблять програміста-початківця, який пізніше починає вдуплятися потихеньку у світ РНР і швидкими темпами набирає досвід. Звісно, якщо ще людина толкова попадеться.

Деякі просто не витримують цього "місяця" і йдуть звідти. Вони гаять як і власний час, так і час людей, які щось вливають в ту людину. Я успішно закінчив стажування, але в мої 16 років важко буде витягнути як і 11 клас, так і ще години, які потрібно відпрацьовувати в тиждень. Можливо на наступний рік, а за цей час я ще продовжую навчатися програмуванню на РНР та освоєнню CMS Drupal, в якому я вже почав шарити і розбиратися більш-менш.

Тим більше в Луцьку (і мабуть в Україні) інших альтернатив немає, йти туди працювати вас ніхто не примушує. А тут завжди знайдеться хтось, хто скаже своє слово і піде далі на печі валятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але стажувати людину 2-2.5 місяця БЕЗКОШТОВНО, це курам на сміх. Безкоштовне стажування 2-2.5 тижні-це нормально..

підтримую, якщо за 2,5 місяця людина стажується і не може себе проявити - це сумно і нікому не вигідно. будь-яка людина з середніми знаннями зазвичай за цей час в нас вже починає працювати, але є такі що цього не тягнуть, виходить і вона свій час втратила і ми.

щодо місця розміщення офіса було вже сказано. ви приїдьте до нас з раз, подивіть своїми очима, як це далеко і як важко добиратися, а я вам скажу номера прямих маршруток, що до нас ходять, щоб не було так складно ;)

загалом, знову повторюся - ця тема ніяк не стосується програмістів, Bit пирскайте жовчю в темах, відведених для цього. А ще краще хай ваш друг висловить свою думку, він ж в нас стажувався, а то таке враження, що ви більше переймаєтеся його долею, ніж він сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую, якщо за 2,5 місяця людина стажується і не може себе проявити - це сумно і нікому не вигідно. будь-яка людина з середніми знаннями зазвичай за цей час в нас вже починає працювати, але є такі що цього не тягнуть, виходить і вона свій час втратила і ми.

Як на мене то для чого тримати людину, із середніми знанями, 2 місяця, якщо при "хорошій зарплаті" (як писалось вище) можливо знайти спеціаліста, який за 1 тиждень зможе повністю виконувати свою роботу!

Чи таким чином Ви економите на працівниках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет расстояния вообще не аргумент, 30 минут на маршрутке + 10 минут ходу пешком это вы расскажите программу с Киева.

Насчет стажировки, помню свою первую работу в банке, стажировка 3 месяца без оплаты + по субботам сидел если надо, а надо было часто, и иногда в недилю до обеда, вот тогда меня перло писать программки, эээх время :)

А вообще у меня мечта идиота, если были бы столько финансов, открыть такой офис в частном секторе, этак чтобы было огражденных 2-3 метровым забором соток 20-30, офис с кучкой разных кабинетов, программеры чтобы были не привязаны к кабинету, хошь в любом месте пиши, хоть на улице на гамаке, басик, спортзал, охладился в басике пошел дальше писать )) Да хоть ночуй и ночью пиши главное поставленный объем работ делал в срок. Были бы финансы существенные, уж получше бы сделал офис чем у Гугля штаб квартира в Лондоне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему, але мене цікавить, чи є в вас дискримінація по якихось непрофесійних ознаках? Наприклад, ви постійно пишете про ваш веселий колектив. А якщо людина є хорошим спеціалістом, але при цьому не дуже весела, трішки занудлива, має певні релігійні чи ще якісь інші переконання і не хоче брати участь в ваших корпоративних забавах і гулянках. Таких ви берете на роботу?

Абсолютно никаких дискриминаций, главное чтоб человек умел(научился) работать в команде, а досуг (в том числе коллективный) это личное дело каждого как отдыхать и с кем, все люди веселыми не могут быть априори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи таким чином Ви економите на працівниках?

економити на працівниках? ні в якому разі!

хороші працівники в нас не обділені: високі зарплати і хороші умови праці і відпочинку.

а новачкам ми даємо шанс добре навчитися і братися за хороші проекти, а не на візитках все життя жити.

в когось це займає 2 тижня навчання, в когось місяць.

а хто це той загадковий учень, що 2,5 місяця в нас безуспішно простажувався не знаю, не чула про таких , а імені мені не назвали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(хто не знає про що я - дивіться фото в fb))

Дайте лінк на фото, а то щось не гуглиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...